запушване на тръби

  • 1 038
  • 7
  •   1
Отговори
Здравейте.Искам да ви попитам запушени тръби само с пластика ли се отпушват?

# 1
  • Мнения: 4 324
Запушени тръби по принцип не се отпушват. Ако обаче има само леки сраствания, тогава може да се направи нещо по въпроса.
Как установиха, че са ти запушени тръбите?

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 1 711
А аз искам да попитам ако тръбите все пак пропускат част от контрастното вещество при цветна снимка, това означава ли че има леки сраствания и е не са напълно запушени?

# 3
  • Мнения: 862
Hariela, докторът преценява колко големи са срастванията по тръбите и дали те могат да се спасят и да станат проходими. Методът, който се препоръчва за такава диагностика е лапароскопията, защото от диагностична може да премине в оперативна.
Аз съм жив пример за това.

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 1 711
Благодаря, Hri! На мене ми предстои лапароскопия през месец юни. Но тя е главно заради матката ми, която е двурога и ще премахват септума. Та се чудех дали след като на цветната снимка се видя, че имам проблем и с тръбите, няма да се опитат да направят нещо и за тях. Но след резултата от цветната снимка бях толкова шокирана, че загубих и ума и дума и забравих какво да питам.

# 5
  • Мнения: 1 699
Здравейте момичета аз искам да ви питам знаете ли какво предизвиква възпаления на тръбите?Някякви инфекции,но знаете ли какви?Гъбичките дали спадат към тях?Мен ме оперираха от извънматочна преди седмица и много се притеснявам.

# 6
  • Мнения: 7 716
Всичко може да предизвика възпаление. По-добре не мисли, не се натоварвай излишно. Съжалявам за извънматочната. Sad

# 7
  • Мнения: 945
Гъбите не ги мисли, не са болка за умиране.

Общи условия

Активация на акаунт