Първата различна чалга песен в България

  • 3 870
  • 45
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 900
Днес случайно докато превключвах каналите попаднах на предаването на Милен Цветков.
Там темата беше за една песен на Елена Паришева(дано съм го изписала правилно) с която се поставя въпроса за домашното насилие.
За мен това е първата различна песен в този жанр. Имам предвид наистина песен която поставя някакъв наболял въпрос на нашето общество.
Стори ми се интересно Rolling Eyes

Последна редакция: ср, 20 фев 2008, 07:34 от valeria.k

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 457
Ти явно си запозната доста добре с чалГата,че да установиш,че тази песен е стойностна Shocked
За мен има доста по-хубави песни от тази.Не искам посред бял ден да пускат този клип Naughty

# 2
  • Мнения: 1 111
 Стойностна и чалга са несъвместими думи.
 Смятам, че има и по-подходящи начини да се представи проблема. Peace

# 3
  • Мнения: X
Не съм я чувала,интересно звучи, представям си мъжете-насилници как ще се напиват на на нея и после от умиление ще пребиват за пореден път обичните си жени. Чувала съм,че мъжът-насилник всъщност е много чувствителна твар със мека душа.Ще реве и ще я бие...Мъка,мъкаа... ooooh!

# 4
  • Мнения: 6 029
Отново правописни грешка в заглавието и първия постинг ooooh! Явно наЙстина е задължително.

За домашното насилие имаше една друга песен, не чалКа, която много ме впечатли. С ББ в клипа. Ама на кой беше и как се казваше... склери съм вече.

# 5
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Толкова безумни теми наведнъж във форума само за един ден... Mr. Green
А денят още не е свършил. Очаквам още изненади. Joy Joy Joy

# 6
  • Мнения: 107
Мразя чалгата и ми писна от постоянното й промотиране по един или друг начин.
Писна ми и от хора, които си правят ПиАр с чуждото нещастие.

# 7
  • Мнения: 2 821
За домашното насилие имаше една друга песен, не чалКа, която много ме впечатли. С ББ в клипа. Ама на кой беше и как се казваше... склери съм вече.
Каризма...Да, добра песен...

Чалгаджийките се чудят вече какво да правят, че да привлекат внимание Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 1 900
Първо за правописните грешки, благодаря за критиката.
Относно това, че не съм запозната с чалгата наистина е така, не слушам такава музика. Попаднах на песента съвсем случайно докъто превключвах каналите.
Не съм видяла клипа, просто говориха за създаването й.
Песента на Каризма определено ми харесва, но мисля, че тя не попада в този жанр.
Стори ми се интересно, че някой е решил да направи такава песен, някой от поп фолк певците в България.
Чалгаджийките се чудят вече какво да правят, че да привлекат внимание Rolling Eyes
Не слушам такава музика, не съм и почитател, дори мога да кажа не въобще не ми е по вкуса.
Съжалявам ако темата ви е неприятна и идеята не ви допада. Не съм искала да досадя на никого. Peace

# 9
  • Мнения: 46 434
Няма нищо странно, всеки търси тема, която ще предизвика интерес - секс, бой, пари ...

# 10
  • Мнения: 2 152
Нито песента е хубава, нито клипа

Каризма преди няколко години още ,пуснаха такъв клип "Ще избягам ли от теб" Качествен , правен от професионалисти...

Клипа на Елена Паришева е брутален - няква я джасат яката и то не кой да е , а мъж грамаден като гардероб. Мъжът ми вика, тая от толкова бой, досега да е пукнала Crazy, а тя леко ужулена само Mr. Green
 Остави това, просто идеята е добра, но не е това начина и не е това клипа Stop

# 11
  • Мнения: 1 900
Остави това, просто идеята е добра, но не е това начина и не е това клипа Stop
Ето това имах предвид, не съм слушала песента не мога да изкажа мнение дали е брутална или не.
Просто самата идея ми се стори добра.

# 12
  • Мнения: 6 608
Коя е пък тази Елена Паришева?

# 13
  • Мнения: 2 152
Да, идеята е добра, но не е това начина, по който ще се влее мозък в женските, глупави главици
Най-много някой тийнейджър да пощръклее и след като изгледа клипа по любимата си телевизия "Планета",
да иде и да пребие приятелката си Tired ooooh!

Коя е пък тази Елена Паришева?
Е , как коя,аааа  Naughty видна фолк тръба Grinning

# 14
  • Мнения: 660
Е злобни сте,мацката,която пусна темата просто споделя впечатление и вие глутницата дойдохте да я хапете...
Песента и певицата са  уникално зле,търси просто популярност фолк тръбата та се домъкнала при Миленко чак хехех  Joy

Общи условия

Активация на акаунт