Как се обезкосмявате бе хора?

  • 12 522
  • 146
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 020
Аз само на козметик ходя, така че нямах проблем по време на бремеността с обезкосмяването  bowuu

# 61
  • Мнения: 7 201
Докато бях бременна, преди това, а и след това - козметик.  Peace Бързо, лесно и качествено ..Simple Smile
PeaceСъщо...!

# 62
  • Мнения: 411
Остави  ooooh! направо бясовете ме хващат.Първо пробвах с напипване,ама нещо не ми хареса,че си взех огледало в банята,ама то като се запоти ела и виж нещо  hahaha Затова с напипване,а когато дойде деня и имам време ще ме избръсне мъжа  Whistling

# 63
  • Мнения: 363
разчитам на коламаската

# 64
  • Мнения: 521
С кола маска ходех и с шкембенцето на козметик  Simple Smile

# 65
  • Мнения: 18
Аз с кола маска.В болницата иначе бръснели и целия корем......а после    Shocked

# 66
  • София
  • Мнения: 5 079
Ооо, чекнех се  Laughing като ненормална... И карах по ... спомен и чрез напипване. Иначе за виждане, не виждах нищо. Laughing

# 67
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Аз с кола маска.В болницата иначе бръснели и целия корем......а после    Shocked

 Бе как ще ти бръснат корема,бе?  Shocked
 По въпроса,с коламаска. Peace

# 68
  • Мнения: 1 008
След около 15 годишна практика не ми трябваше нищо да гледам всичко си знаех кое къде е -бях с огромен корем 82 кг Crazy
И аз така, с разликата,че бях 90кг.

# 69
  • Мнения: 317

Аз последните пъти се оправях с деплатоар. И в деня на влизане в болницата също. Резултата - акушерката каза, че много добре съм се справила, но пак ме обръсна за всеки случай Crazy
Леко раждане!

# 70
  • Мнения: 750
Аз с кола маска.В болницата иначе бръснели и целия корем......а после    Shocked

Че какво има да му бръснат на корема  newsm78

# 71
  • София...........
  • Мнения: 954
Мъжа ми ми държи огледалцето, а аз действам със самобръсначката. Където не стигам му я връчвам той да се бори Wink

# 72
  • Мнения: 279
Аз имам неприятни спомени от кола маската и затова се бръснех, но корема ми беше огромен #Crazy и се справях сама до към седмия месец. Един месец преди раждането започнах да врънкам мъжа ми да ме по избръсне, голям зор беше hahaha ама се справи отлично Hug

# 73
  • София
  • Мнения: 1 603
С епилатор успявах почти навсякъде, за трудните участъци помагаше половинката  Mr. Green. Като се разбра, че ще се ражда, пак на него се доверих за бръснача.

# 74
  • Мнения: 228
И сега, и докато бях бременна с дветеси деца за тази цел посещавам моята козметичка... а преди влизането в болницата и двата пъти се доверих на мъжът ми и на бръснача за триъгълника имам предвид....

Общи условия

Активация на акаунт