как се слага памперс на момче ?

  • 15 896
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 987
И аз като родих зададох тук същия въпрос. 50% казаха задължително нагоре, 50 % - надолу  Mr. Green.
Пробвах нагоре - опишкваше се яко. И оттогава само надолу му слагам пишката.

# 46
  • Мнения: 63
Не съм получавала съвети относно това от никой,не съм и намествала чурата.Заради достатъчното място все я намирам надолу,така че няма значение наместваш или не...

# 47
  • Мнения: 4 292
На мен педито ми беше казала да му вдигам пишето нагоре, поради и аз не знам какви причини. Това и правех, но само в началото. Защото често се случваше памперса да пропусне и съответно той целия беше мокър. Така че преустанових тази практика.  Peace

# 48
  • Мнения: 135
Слагам пишката нагоре не ми се е случвало да се напикава - може би защото след това си застава както си иска Hug

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
На мен педито ми беше казала да му вдигам пишето нагоре, поради и аз не знам какви причини. Това и правех, но само в началото. Защото често се случваше памперса да пропусне и съответно той целия беше мокър. Така че преустанових тази практика.  Peace

И на мен педката ми каза така, но не е прупускал памперса.А и като го свалям да го сменям пишаната си е на където си иска.Така че и аз спрях да я намествам   Laughing

# 50
  • Мнения: 2 000
Мъжо като слага памперса на малкия му слага пишока нагоре, а аз хич и не гледам накъде е.

Общи условия

Активация на акаунт