Водихте ли си дневник докато бяхте бременни?

  • 4 066
  • 123
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 106
Не съм водила

# 61
  • Мнения: 598
да, водих си и продължавам да си водя Simple Smile Всъщност аз по принцип си водя дневник и естествено бременността ми е отразена в него. Отделно сега водя бебешки дневник и на сина ми.

# 62
  • Мнения: 156
не.  но идеята е много хубава.

# 63
  • Мнения: 3 932
Водех си (на компа) и подхождах с доста голям ентусиазъм, особено в началото, докато...не продадохме компютъра с все дневник на харда, кой да се сети  Rolling Eyes. Не поднових начинанието  Crossing Arms

# 64
  • Ловеч
  • Мнения: 145
Изтеглих си дневника на "Еврофутбол", но още не съм започнала да го попълвам.
Смятам да седна тази събота и неделя да "поработя по въпроса".

# 65
  • София
  • Мнения: 928
Не, не съм  Rolling Eyes

# 66
  • Мнения: 327
Идеята за дневник е страхотна,но на мен винаги ми е липсвало постоянство,така че нахвърлях бележки за всеки месец в една книга за бременността,където е предвидено това-така се получи,че сега лесно мога сравнявам как е било при всяко от децата ми Peace

# 67
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
Чак дневник не, но си записвах това- онова след консултациите.

# 68
  • Мнения: 371
Не си водя дневник, но идеята е супер Peace

# 69
  • Мнения: 4 292
Не. Но при втора бременност, може и да го правя. Стига да се сещам.  Laughing

# 70
  • Мнения: 4 335
Не си водя,защото изтьрвах от на4алото,а ве4е е кьсно,но определено ще по4на да си водя след раждането на бебо.Има такива дневници готови с вьпроси и се попьлват от бьдещите мами-много са оригинални    bouquet

# 71
  • Мнения: 957
Ако мама си беше водила дневник, аз със най-голямо удоволствие бих го прочела,защото ми е много интересно вълненията и чуствата които съм породила в нея. Ако забременея някой ден задължително ще водя такъв.

# 72
  • Мнения: 622
Аз не съм Cry Но сега водя на бебка

# 73
  • Мнения: 208
за съжаление не.

# 74
  • Мнения: 363
не водя дневник

Общи условия

Активация на акаунт