Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 20 фев. 2008, 09:56 ч.

Мнения за ОХЦ "Фитолек"

• 2 124
  • 4
  •   1
Отговори
  • USA
Здравейте в нова тема Wink
Искам да Ви попитам дали някои от вас е посещавал оздравителен хомеопатичен център "Фитолек"
Имате ли отзиви и предпочитания към даден хомеопат там?
Доволни ли сте?Можете ли да ми кажете колко време предварително трябва да си запиша час newsm78
Благодаря предварително  bouquet

# 1
  • софия
аз и сина ми посещаваме този център, но от 4 месеца. записахме се при д-р Зорка Угринова, исках да споделя  женски проблеми, та затова при нея. но и д-р Иванов бил добър.  Направиха ни програма, от октомври синът ми сега чак се разболявя, утре съм при лекарката, записвам си час предния ден, дори днес се обадих в 18 00 и ме записаха за утре. Д-р Угринова е внимателна, но всъщност не съм ходила при друг хомеопат за да сравня! за себе си съм доволна!

# 2
  • USA
Много благодаря за отговора  bouquet

# 3
  • София
Приятелката ми е лекувала дъщеря си (алергична към всякакви антибиотици и с много тежки отити) при д-р Иванов. Детето е добре. По нейно предложение, мъжът ми ходи също  при него за вегетативна дистония. Напредък има.
Д-р Иванов е автор на няколко книги за хомеопатията.

# 4
  • Montréal, Canada
Била съм пациент на д-р Угринова,наистина е мила,но те не са клацически хомеопати-лекуват по схеми с няколко вида лекарства...но аз не съм била при друг хомеопат за да мога да сравнявам
П.П.вече не съм им пациент

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт