Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 20 фев. 2008, 10:23 ч.

Книги за казанчето на тоалетната,за планетите и т.н.

• 1 991
  • 51
  •   1
Отговори
Четете ли книги от този вид?Мъжът е от Плутон,жената от Венера?Или Войната на казанчено в тоалетната?Изобщо от тези книги,които са написани семейно.Аз лично не ги харесвам и считам такива  авторски тандеми чисто и просто за мошеници.Мошеници,надяващи се да спечелят пари от нормалните човешки отношения.То много трудно да се сети човек,че жените и мъжете са различни екземпляри.Защо да плащам,за да ми кажат как да накарам мъжа си да си свали капака в тоалетната?

# 1
  • При хората, които обичам
Не съм чела тази за капака. Аз мога да напиша собствена, ама не ми остава време.

# 2
  • DE
Мнееее! За първи път ги чувам! Thinking

# 3
Шехи,импровизирах със заглавията на тези книги.

# 4
  • София
Понякога са забавни. Не мога да кажа, че ги ползвам като упътване за експлоатация на новата си придобивка /съпруг/, колкото че са едно леко четиво с приятен хумор /не винаги/. Всъщност прочетох само "Мъжете са от Марс, жените - от Венера", реших всички тестове в книгата и установих, че... СЪМ МЪЖ. Вече избягвам подобни издания.

# 5
  • Sverige
Аз имам една друга - Тайните за мъжа, които всяка жена трябва да знае. Там съм прочела интересни неща, които много ме разсмиват, но наистина са се оказвали полезни и приложими...

# 6
Само една от този род съм чела, и имах чувството,че  някоя изтрещяла баба я е писала. ooooh! Стига ми толкоз.

# 7
  • Galaxy 13197853088
Пълни глупости, но се намират и хора които да ги четат, вместо да си отворят очите и ушите ....

# 8
  • София
Аз имам една друга - Тайните за мъжа, които всяка жена трябва да знае. Там съм прочела интересни неща, които много ме разсмиват, но наистина са се оказвали полезни и приложими...

Авторката - Барбара ди Анджелис има  3-4 такива, те бяха май пъвите  от тоя сорт издания. Получих за подарък две от тях, когато завърших у-ще и много им се кефех тогава.  

# 9
  • София
Войната за капака на тоалетната чиния съм я чела и ми хареса.Написана е с хумор и ме развесели.Други не съм чела от този род.

# 10
  • Orange County
не ги чета. като се размисля, стигам до същите изводи и сама. плоски са ми. и без това нямам много време да чета, гледам да е нещо по-смислено.

и за тях си има публика предполагам. сигурно стават за събота следобед, когато е дъждовно и те мързи newsm78 абе, и тогава май бих предпочела нещо, което да ме впечатли newsm78

# 11
  • ...au bord de la mer
След темата на Labrador "Всичко, което искате да знаете за мъжете....", всякаква информация на тази тематика ми е излишна.

# 12
Аз ги пиша тези книги и лапам хонорарите.
Пълно е с лабилни балъци, които купуват.

# 13
  • До хладилника, който обичам
Войната за капака на тоалетната чиния е всъщност много интересна.
Макар че да знам защо мъжете не искат да питат за посока и как мислим различно, защото така е физически обусловено, не ми помага особено, когато той застане пред хладилника и каже "Няма го маслото! Няма го!", когато същото е точно срещу него.

# 14
  • в гората
Аз ги пиша тези книги и лапам хонорарите.
Пълно е с лабилни балъци, които купуват.

Как пък имаш време да ги пишеш не знам?
Ааа да, четеш в Дис и копираш всички "умни" мнения..знаех си аз. Хитро, браво!

п.п. Не беше ли пускала Ерика тема за капака на кенефа? Laughing

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт