Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Проблемно забременяване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Здравейте момичета преминали през този проблем.Вчера на  сестра ми  приключи инвитро от четири яйцеклетки само една годна.Много се притесняваме кажете имали някакви шансове.В петък ще ги връщат обратно.
Цитирай

да според мен има шанс, важното е че, има годна
Цитирай

сестра ти къде прави инвитрото
Цитирай

София

Има шансове, разбира се. Да вярва, да мечтае, може би това и е късмета. Laughing
Цитирай

София

Разбира се, че има шанс. Стискаме и палци Hug Praynig
Цитирай
В Пловдив в Селената там са страшни професионалисти,свършиха се работата перфектно.
Цитирай

Варна

Моят син се роди от една оплодена яйцеклетка! Успех и на сестра ти!
Цитирай

нали и природата е предвидила по една яйцеклетка да се опложда и хиляди хора забременяват по този начин..това да и е късмет...СТИСКАМЕ И ПАЛЦИ!!! Наскоро някой разправя случай за едно семейство 2-3 опита инвитро и все имало по 4-5 яйцеклетки и все неуспех и последният станали 4 като при вас, но само една ставала и е забременяла!!!!!!!!!количеството не е важно
Цитирай

Варна

Да, и при нас беше така. На третия опит ИКСИ се оплоди само една яйцеклетка от общо 5 - и резултатът е на 6 години! Успех, стискаме палци!
Цитирай

на края на гората/ Асеновград

Не се отчайвайте. От 5 при мен само двечки успяха да измъкнат, но това не попречи. Сега, след трансфера, сестра ти повечко да лежи, глезете я и и създавайте положителни емоции. Ние стискаме палци newsm17 newsm17 newsm17
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.