Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Пловдив

Здравейте,мамчета от Пловдив,а и не само! Искам да ви питам за д-р Даскалов някакви мнения,координати... Разбрах,че той бил един от най-добрите лекари правещи фетална морфология!? Смятам да го посетя,но искам да Ви чуя и вас! Благодаря предварително!   bouquet
Цитирай

Раковски

Чувала съм добри отзиви за него PeaceНали става въпрос за Даскалов от клиника Торакс?
Цитирай

Пловдив

Вече май работел в Медикус Алфа! Но преди това е бил другаде,но не намирам негови координати!  Smile
Цитирай

Раковски

Ако искаш мога да попитам едно момиче,знам че тя само при него ходи!
Цитирай

София, Борово

Д-р. Даскалов е много добър лекар!
Преди работеше в Торакс.
Цитирай

Plovdiv

Здравей,
тъй като и аз смятам да ходя при него, едно мамче от форума ми даде телефони.
За да си запазиш час,трябва да се обадиш на регистратурата 032 63 44 63, Медикус Алфа.
Цитирай

Plovdiv

Той ми помогна да зачена,откри проблема ни,следя бременността ми и съответно родих при него.Мога да кажа само хубави неща,както и друг път съм писала по форумите-за мен е не само професионалист,но и човек.Преди работеше в Торакс,сега кабинета му е в Медикус Алфа,а води раждания в Торакс и в Селена.Вече са ти писали телефона на Медикус Алфа,мога да ти напиша мобилният му номер - 0898206005.Мисля,че правилно си се насочила и няма да съжаляваш.
Цитирай
 Peace
НАЙ-ГОЛЕМИЯТ ПРОФЕСИОНАЛИСТ , НИЕ СМЕ ОТ ХАСКОВО И ЦЯЛАТА БРЕМЕННОСТ И САМОТО РАЖДАНЕ ГО НАПРАВИ ТОЙ .
НИКОГА НЯМА ДА СЪЖАЛЯВАТЕ АКО СЕ ОБЪРНЕТЕ КЪМ Д-Р ДАСКАЛОВ
 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10javascript:void(0);
newsm10
Цитирай

С двете ръце гласувам "ЗА". Страхотен човек и професионалист! Прегледа е не по-малко от час и половина всеки път. Много внимателно оглежда бебето, мери, обяснява, прави удоволствието и на родителите, като записва снимчици и клипчета- абе чудесен! Няма да сбъркаш. Техниката му е супер модерна и с големи възможности. Прегледа е 55лв.
Просто като си тръгнеш от там се чувстваш човешки. А това си е направо рядкост!
Цитирай

София

макар да не съм от Пловдив, съм ходила дотам специално заради д-р Даскалов. за него мога да дам най-положително мнение - както като лекар и професионалист, така и като човек.
няма да сбъркаш.
Цитирай

Защо не отидеш в София там има доста клиники.
Цитирай

София

Защо не отидеш в София там има доста клиники.

ти да не мислиш, че в София всеки втори прави фетална морфология? доста клиники - дръжки. всички ходят точно при 3-ма лекари.
Цитирай

Пловдив

Здравейте следя темата с интерес, тъйкато и аз искам да направя фетална морфология,но досега незнаех към кой лекар да се ориентирам!
Само не разбрах Феталната морфология къде я прави в Медикус Алфа или Торакс и Селена?
Цитирай

С 2 РЪЦЕ ЗА ДОКТОР ДАСКАЛОВ.МНОГО Е ГОТИН И ПРОФЕСИОНАЛИСТ.СНИМКАТА МИ Е ПРАВЕНА ОТ НЕГО.И В 13-ТА,И 16-ТА И 22-РА СЕДМИЦА БЯХ ПРИ НЕГО
ако ви трябват координати пишете ми ще ви дам Hug
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.