Д-р Даскалов -Пловдив

  • 1 945
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 285
Здравейте,мамчета от Пловдив,а и не само! Искам да ви питам за д-р Даскалов някакви мнения,координати... Разбрах,че той бил един от най-добрите лекари правещи фетална морфология!? Смятам да го посетя,но искам да Ви чуя и вас! Благодаря предварително!   bouquet

# 1
  • Мнения: 881
Чувала съм добри отзиви за него PeaceНали става въпрос за Даскалов от клиника Торакс?

# 2
  • Мнения: 285
Вече май работел в Медикус Алфа! Но преди това е бил другаде,но не намирам негови координати!  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 881
Ако искаш мога да попитам едно момиче,знам че тя само при него ходи!

# 4
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Д-р. Даскалов е много добър лекар!
Преди работеше в Торакс.

# 5
  • Мнения: 86
Здравей,
тъй като и аз смятам да ходя при него, едно мамче от форума ми даде телефони.
За да си запазиш час,трябва да се обадиш на регистратурата 032 63 44 63, Медикус Алфа.

# 6
  • Мнения: 154
Той ми помогна да зачена,откри проблема ни,следя бременността ми и съответно родих при него.Мога да кажа само хубави неща,както и друг път съм писала по форумите-за мен е не само професионалист,но и човек.Преди работеше в Торакс,сега кабинета му е в Медикус Алфа,а води раждания в Торакс и в Селена.Вече са ти писали телефона на Медикус Алфа,мога да ти напиша мобилният му номер - 0898206005.Мисля,че правилно си се насочила и няма да съжаляваш.

# 7
 Peace
НАЙ-ГОЛЕМИЯТ ПРОФЕСИОНАЛИСТ , НИЕ СМЕ ОТ ХАСКОВО И ЦЯЛАТА БРЕМЕННОСТ И САМОТО РАЖДАНЕ ГО НАПРАВИ ТОЙ .
НИКОГА НЯМА ДА СЪЖАЛЯВАТЕ АКО СЕ ОБЪРНЕТЕ КЪМ Д-Р ДАСКАЛОВ
 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10javascript:void(0);
newsm10

# 8
  • Мнения: 155
С двете ръце гласувам "ЗА". Страхотен човек и професионалист! Прегледа е не по-малко от час и половина всеки път. Много внимателно оглежда бебето, мери, обяснява, прави удоволствието и на родителите, като записва снимчици и клипчета- абе чудесен! Няма да сбъркаш. Техниката му е супер модерна и с големи възможности. Прегледа е 55лв.
Просто като си тръгнеш от там се чувстваш човешки. А това си е направо рядкост!

# 9
  • София
  • Мнения: 6 360
макар да не съм от Пловдив, съм ходила дотам специално заради д-р Даскалов. за него мога да дам най-положително мнение - както като лекар и професионалист, така и като човек.
няма да сбъркаш.

# 10
  • Мнения: 208
Защо не отидеш в София там има доста клиники.

# 11
  • София
  • Мнения: 6 360
Защо не отидеш в София там има доста клиники.

ти да не мислиш, че в София всеки втори прави фетална морфология? доста клиники - дръжки. всички ходят точно при 3-ма лекари.

# 12
  • Мнения: 702
Здравейте следя темата с интерес, тъйкато и аз искам да направя фетална морфология,но досега незнаех към кой лекар да се ориентирам!
Само не разбрах Феталната морфология къде я прави в Медикус Алфа или Торакс и Селена?

# 13
  • Мнения: 1 792
С 2 РЪЦЕ ЗА ДОКТОР ДАСКАЛОВ.МНОГО Е ГОТИН И ПРОФЕСИОНАЛИСТ.СНИМКАТА МИ Е ПРАВЕНА ОТ НЕГО.И В 13-ТА,И 16-ТА И 22-РА СЕДМИЦА БЯХ ПРИ НЕГО
ако ви трябват координати пишете ми ще ви дам Hug

Общи условия

Активация на акаунт