Търся Док Хъдсън от филма "Колите"

  • 1 313
  • 7
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 366
Аз си имам момиче, но какво от това. Лудо е по героите от филма "Колите". Имаме Мак, Маккуин и Матю като конструктори на Мега Блокс. Сега иска Док Хъдсън и той да е конструктор. Някой да го е виждал да се продава някъде из България?
Ето това е което иска http://megabloks.com/en/products/description.php?product_id=1698 … mp;cat=1&age=[type%20Function]

Благодаря ви!!!

# 1
Zdr v Bg moje6 da nameri6 HDock samo ot seriite na Disney - vnositeli sa Nacionalni distributor /Stambuli 12-15lv...mojat sin e lud na tema vsiakakvi koli vkl.i THE CARS ...az jiveq vuv Varna ima gi v Pikadili i Bonjur ...may b in Sf too...

# 2
  • Мнения: 147
  И ние сме големи фенове на "Колите", но такъв конструктор не съм виждала никъде. Ако намериш пиши по темата. Иначе малки метални колички на всички герой има в Хипо ленд и в Пикадили.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Провери в Хепиленд. Те също предлагаха по Коледа конструкторите на Мега Блокс- Маккуин, Мак и за други не се сещам, но е възможно да имат и Док!
Успех!

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 366
Днес мисля да ходя до Хиполенд и ако има нещо такова там ще пиша.

Иначе моето дете има леля в Канада, а Мега блокс са канадска фирма и вече си поръчахме и тя да търси там защото май е нова колекция и не се намират много.
Аз съм добре поне това което го иска моето го има макар и на друг континент, но племенника ми иска комбайните на конструктор, а това чудо още не е направено.

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 366
Ходих до Хиполенд и питах за Док. Казаха ми че от преди Нова година когато са имали само Мак и Маккуин не са имали друга пратка и не знаят кога и какво ще има.

# 6
Търся картинки от филма ''Колите''

# 7
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 562
Имаше го в Пигиса преди Коледа, но отдавна свършиха, а нови кой знае защо не зареждат... странна работа - хората питали много за тях, но не зареждат! България...

Общи условия

Активация на акаунт