Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Проблемно забременяване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора

с/у ОколоМръсТното

Цитат на: Fun
Ей ме на и мен!
И аз да се оплача!
След празниците си останахме още два дни на село и съответно си тръгнахме оттам бони. Вече почти седмица с малкото човече сме със запушени носове и кашлица.
Вчера малко ни се пооправи настроението,че тати ни води на пицария-доста отдавна никъде не бяхме ходили. А за капак вчера ни се случи случка...скъса ни се презерватива!!! Сега и аз ще чакам резултати!

condomuu   condomuu   condomuu   condomuu   condomuu   condomuu   condomuu
Понеже милата FUN в скоро време няма да има работещ компютър   mixed037  за лично ползване и понеже сме съседки  и днес се видяхме   friendship ,та да ви кажа голямата новина   :lilangel:  (за която имам всички правомощия    7uu ) :
FUN ще си има едно малко сладко бебче    ylinfant (днес е разбрала)!!!!!
ЧЕСТИТО И МНОГО, МНОГО РАДОСТНИ МИГОВЕ НА ОЧАКВАНЕ ДА ИЗЖИВЕЕШ!  passifier  tooth  tooth  tooth   babyuu
 Razz  Laughing  Very Happy  Razz  Laughing  Very Happy  Razz  Laughing  Very Happy  Razz  Laughing  Very Happy  Razz  Laughing  Very Happy
 Cool  Cool  Cool  Cool  Cool  Cool  Cool  Cool  Cool  Cool  Cool  Cool  Cool  Cool  Cool  Cool  Cool  Cool  Cool
Цитирай

anywhere

Ехааааааааа!  Laughing  Laughing  Laughing
Ама са бързи бе! Wink
Фън, да ти е честита бременността, дано се радваш! Ние всички се радваме за теб!!!  Very Happy
Цитирай

Враца

Laughing  Laughing  Laughing  Laughing ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ това се казва новина. да са живи и здрави и много щастливи.
-------------------------------
 Idea момичета, абе чудя се да вземем да ски купим презервативи и да ги продупчим, дали няма да стане Question  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing
Цитирай

ЧЕСТИТО  Very Happy  Smile  Very Happy  Smile

СТРАХОТНА НОВИНА

Леко бременеене пожелавам на FUN и едно сладко и здраво   ylinfant  Smile  Very Happy  Smile

Най - после се започна със серията "бъдещи дебелани"  Very Happy  Smile Хайде всички - ние да сме следващите.
Цитирай

anywhere

Танче, смятам да отвориш вече темата "Забременели"!  Laughing
Дай боже като имаме такава тема, да си обърнем късмета!  Wink
Цитирай

с/у ОколоМръсТното

Цитат на: Зъхи
Танче, смятам да отвориш вече темата "Забременели"!  Laughing
Дай боже като имаме такава тема, да си обърнем късмета!  Wink

ПОЖЕЛАВАМ ВИ ГО ОТ СЪРЦЕ!!!
 Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy
Цитирай
ЧЕСТИТО НА FUN!!!

Здраво и красиво бебче, а на мама леко бременеене!
А може да са две бебета...
Цитирай

София

Честитооо! Пожелавам й прекрасна лека бременност и едно прекрасно бебче!  261uu  passifier  passifier  passifier
Цитирай

МНООООООООООООООООООООООООООООГО СЕ РААААААААААААААААААААААДВАМ ЗА ФЪН! ЛЕКА БРЕМЕННОСТ И ЗДРАВО БЕБЧЕ!
Цитирай

Стара Загора

ЧЕСТИТООООООО. Много радостни мигове на очакване ти пожелавам мила FUN.
Ва, идеята за презервативите ми хареса Smile)
Цитирай

Банкя

СУПЕР! СТРАХОТНА НОВИНА!!!

action033   ura   applauseuu  Hug
МИЛА ФЪН,

ПОЖЕЛАВАМ ТИ НАЙ-ПРЕКРАСНАТА БРЕМЕННОСТ И НАЙ-СЛАДКОТО БЕБЧЕ!!!

261uu   сега май е ред на една:    ladyuu
Цитирай

Fun, беше ли в клуба? Аз си мислех, че вече е майка. Е, тогава честито разбира се!
Цитирай

Враца

Цитат на: Теодора
Fun, беше ли в клуба? Аз си мислех, че вече е майка. Е, тогава честито разбира се!

FUN си има едно детенце, а това и е подарък-изненада Laughing
Цитирай
ЧЕСТИТО МИЛА FUN !
Лека и безпроблемна бременност ти желая и здраво бебче накрая !

Цитирай

София

Честитито!!!    action033   action033   action033 Желая й лека бременност и здраво бебенце.
Еххх, все такива новини да се чуват и да има много, много  ylinfant   ylinfant   ylinfant
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора