Отчет на набор 2003 - 19

  • 9 435
  • 295
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 687
Виви, Румен е същият на тема спане.
Даже много често лягам с него, уж да заспи по-рано, но обикновено аз заспивам първа, а той си играе до 23-24 часа Rolling Eyes
Събота и неделя не спи на обяд и към 20 ч. си е в леглото, но през седмицата абсурд преди 22 (в най-добрия случай).

Нашето тържество е днес. Ще има общ подарък за госпожите, аз мисля да им вземе само по едно цвете.
Сутринта госпожата ме помоли да се скрия зад някое перде и да гледам от там, защото ако Румен ме види има голяма вероятност да повторим миналогодишния сценарий - рев, гушкане и индивидуална програма в коридора ooooh!
Много добре си знае всички стихчета и песни, имало и някакви специални танци, но категорично казал, че той няма да участва с децата, а ще стои при мама... Та довечера ще съм под прикритие Simple Smile

# 286
  • София
  • Мнения: 15 219
А ако види, че теб те няма, а всички други майки са там-няма ли да се разстрои повече?

# 287
  • Мнения: 687
Надявам се да не се разстрои. Ако стане, ще се появя естествено.
Но види ли ме, съм сигурна, че няма да участва. Което за мен не е никакъв проблем принципно, нямам намерение да си мъча детето. Въпросът е, че според госпожата му, се справя много добре и с удоволствие си изпълнява ролята. Единственият проблем е, че е залепен за мен като гербова марка.
Ще видим довечера какво ще стане Confused

# 288
  • Мнения: 14 133
Ние ще носим утре цветя, нищо че е ден преди празника. Нашето тържество ще е около първа пролет.
Wild Child, успех в конспирацията довечера. И дано Румен да не се разстрои.

# 289
  • Мнения: 7 201
Ние ще носим утре цветя, нищо че е ден преди празника.
PeaceИ ние тъй--и се учудвам колко много майки няма да носят цветя(от др.тема),въпреки че няма да е на датата?! ThinkingВсе пак тогава символично ще е празника,след като и тържество ще има! Rolling Eyes

# 290
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Уф... аз в момента нямам пари даже и за по едно цвете и на 3-те (госпожи и леля) ooooh!, та реших от работата ми да взема по 1 подаръчен козметичен комплект (тях мога да платя по-късно във времето).

Хич не съм фен на материалните подаръци, но нямам друг изход.  Crazy

# 291
  • Мнения: 11 607
Довечера съм на тържество и НЕ си знаем стихчето!

Купих по едно цвете...голяма офанзива по тез цветарски магазини има...правят на килограм готови букети!

# 292
  • Мнения: 3 211
Надявам се да не се разстрои. Ако стане, ще се появя естествено.
Но види ли ме, съм сигурна, че няма да участва. Което за мен не е никакъв проблем принципно, нямам намерение да си мъча детето. Въпросът е, че според госпожата му, се справя много добре и с удоволствие си изпълнява ролята. Единственият проблем е, че е залепен за мен като гербова марка.
Ще видим довечера какво ще стане Confused
ако се разтрои и да се появиш файда няма, няма да се успокои и да продължи тържеството спокойно. от опит го знам.
моята първо ревеше, че не ме видяла в началото, искала да съм на първия ред, да ме вижда насреща си, по-късно ме видя, но не можа да се успокои и през цялото тържество ревеше.
другия път ме видя на първия ред, но аз се преместих да съм почти до нея, т.е. точно зад нея (тръжеството беше в двора), тя се скара с някакв момиче, което я обиждало и пак се разрева, като ревна направо я взех и си тръгнахме, к'во да им гледам нататък тържеството.
в яслата тръжествата бяха без родители, само един път с родители ипак рева Twisted Evil
тази година няма да има нито за 8 март, нито за първа пролет, защото градината имала годишнина и щяло да има голямо тържество по този случай м.май, като изписват голямата група, сигурно пак ще реве ooooh!

# 293
  • Мнения: 687
very_nice, разбира се, че ако се разплаче, си го взимам и излизаме. Както направихме и миналата година. Но ще пробвам да се покрия в началото и да видя дали ще е спокоен като не ме вижда.

# 294
  • Мнения: 229
Ние няма да имаме тържество за празника. Миналата година правиха тържество за първа пролет, предполагам че и тази година ще е така. Иначе и в нашата градина са учили стихче за мама, и снощи Али ми заяви че ще го учи само с баба си а на мен само щяла да ми го "изиграе" като го научи. Joy

# 295

Общи условия

Активация на акаунт