Буйно дете.

  • 2 352
  • 40
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 423
Джули все едно е правена за момче - катери се непрекъснато, пада, скача, удря се...
Не дава да й се каже дума, като катерица е.
Обаче напоследък виждам, че се насинява по краката ( от секцията, която е ниска и с остри ръбове), синките минават, тя си прави нови и така не могат да й се оправят.
Бързам да кажа, че съм я водила на лекар и съм показвала крачетата, но според двама доктори няма проблеми.
Падат ли често децата ви, как се справяте, синки излизат ли често?

# 1
  • Мнения: 9 814
Ти за моето дете ли пишеш?! LaughingКакво те притеснява в синките по краката? Ти като дете не си ли падала. Ей, спокойно PeaceПалавите момичета се превръщат в послушни жени Grinning

# 2
  • София
  • Мнения: 4 423
Ами падала съм, за голямата не си спомням да се е синила така зверски. Hug

# 3
  • Мнения: 46 478
Как да се справям  Tired от 1.5 до 3 г. краката ́и непрекъснато бяха лилави от коляното до долу + 2 счупени зъба, предните ... сега леко се поуталожиха нещата, имай търпение  Hug

# 4
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 501
Бубс,явно Джули е с по нежна кожа  Hug
Като бях бременна  и на всяка консултация доктора ме пращаше при жена си в центъра за малтретирани жени BlushАз,синея от раз Rolling Eyes

# 5
  • София
  • Мнения: 4 423
Никол, явно е , но преди май не беше така, знам ли и аз вече...
Притеснявам се.

# 6
  • Мнения: 9 814
 PeaceСпокойно- юнак без рана не може!

# 7
  • София
  • Мнения: 44 017
Моя също е все със синки...
А иначе и аз бях като дъщеря ти - до доста късна възръст все синки, рани....
ще мине няма страшно Simple Smile

# 8
  • София
  • Мнения: 4 423
И аз съм чувала, че много деца са със синки, но се чудех дали е нормално, все пак от най-  малкия удар...

# 9
  • София
  • Мнения: 44 017
Явно е по-нежничка...има хора от съвсем лек удар дори им стават синки...
наистина не мисля, че има защо да се притесняваш...още повече, че и лекарите не са го намерили за обезпокойтелно...

# 10
  • София
  • Мнения: 4 423
Да, лекарите не намират нещо обезпокоително, но аз съм си параноя...
Те минават, появяват се други, ей така непрекъснато...

# 11
  • Мнения: 5 391
Бас ловя, че мислиш за някоя ужасна болест Tired

# 12
  • София
  • Мнения: 4 423
Да.... Cry

# 13
  • София
  • Мнения: 44 017
ох, недай бе жена...съвсем естествено нещо си е...ще се кротне и ще забравите за синките...наистина някой хора от съвсем леек удар получават синки...и то цял живот....организъм...кво да го правиш...

# 14
  • Мнения: 523
Моите и двете са все със синки по краката . Деца - изобщо не внимават . И това ще отмине . Peace

Общи условия

Активация на акаунт