Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 60 отговора

София

Къде сте почувствали прилив на енергия, били ли сте на места, които са ви подействали по различен начин, сбъдва ли ли са ви се желания  и къде?
Моето впечатление е от Рупите и Кръстова гора, почувствах се все едно съм на друга планета, същото беше въздействието на Бачковския манастир.
А най -странно се почувствах, когато застанах пред трите икони в Александър Невски, имах чувството, че е съвсем реално присъствието на Богородица.
Цитирай

Винаги на морето се чувствам така  Hug
Цитирай

Винаги на морето се чувствам така  Hug

И аз  Mr. Green

Цитирай

София

И аз морето го чувствам така, но искам да питам по - скоро за свети места, места, където енергията е друга.
Цитирай

Буболински... ти явно си светица.
Цитирай

София

Мислиш ли?
Цитирай

Не. Но ти си усещаш нещо което не всеки усеща, нали?? Съвсем не всеки.
Цитирай

София

Манастирът "Свети Мина". С мъж ми ходим там всяка неделна сутрин. Смело мога да кажа,че на нас този манастир "помага". И желания са ни се сбъдвали. А на Рупите се задушавам, незнам защо но това място ми действа ужасно.
Цитирай

Габрово

Наистина съм съгласна с Буболина,за тези места освен с едно Кръстова гора.
Мислех че ще видя нещо което ще ме разтърси,а не можах да преглътна това да видя парцали да висят по дърветата.
Иначе съм впечатлена от Родопите - голяма красота е !
Цитирай

София

Не. Но ти си усещаш нещо което не всеки усеща, нали?? Съвсем не всеки.
Хайде ако обичаш да не ми спамиш темата, ако имаш въпроси имам ЛС.
Цитирай

по пътя на светлината

Манастирът "Свети Мина". С мъж ми ходим там всяка неделна сутрин. Смело мога да кажа,че на нас този манастир "помага". И желания са ни се сбъдвали. А на Рупите се задушавам, незнам защо но това място ми действа ужасно.
Това е любимото ми място за отдих......,както и спомените ми за срещите с баба Злата.
Цитирай

София

Би ли разказала повече, аз един път съм се срещала с нея преди 6 години и бях възхитена, за съжаление не успях още веднъж.
Цитирай

София

Според мен точното място няма значение. Важно е как се чувстваш, как си пожелаваш нещото - дали с цялото същество или просто с думи.. и доколко е силна вярата ти.
За мен най-вълшебно бе онова глухарче, което 'издухах' тази есен в парка до НДК. Толкова обикновено, но именно то.  Peace
Цитирай

РЕЗЕРВАТ СЕВЕРОЗАПАД нема такова место

И аз морето го чувствам така, но искам да питам по - скоро за свети места, места, където енергията е друга.

Мисля, че не е нужно да са свети местата, на които енергията е друга..... за мен такива са водопадите.... там енергията е супер положителна....
Цитирай

На свети места никога нищо не съм чувствала.Но на места,свързани с историята ни съм се чувствала по особен начин,също и сред вода,много вода.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 60 отговора