Скритите възможности на GSM - те

  • 6 667
  • 59
  •   1
Отговори
# 45
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 204
Тва със заряда не е вярно.Току що пробвах.Нищо не става.

На мен и това със серийния номер не ми се получава.

# 46
  • Мнения: 1
това и аз го получих преди седмица.
а за жалбата в полицията, ако нямаш документ за този имей се съмнявам,че
някой ще си мръдне пръста.
а..и телефона трябва да е с достатъчно висока стойност(над 150 лева),за да има развитие по жалбата ти.

# 47
  • Мнения: 2 631

а..и телефона трябва да е с достатъчно висока стойност(над 150 лева),за да има развитие по жалбата ти.

 Naughty Тц!
На един колега на сина му 2 пъти му връщаха джиесема за по 50 - 60 лева, ама ги чакаше по месец, щото минаваха през съд, прокурор, 105 формалности и прочее...

# 48
  • Мнения: 233
Още ли има някой, който да вярва на тия блъфове? newsm78
Най ме рзвеселява това с отключването на автомобила  Joy

# 49
  • Мнения: 729
И аз пробвах  с #06#, но нищо не стана....останалите опции не съм ги пробвала.

   Е, това е единственото, което съм сигурна, че работи.  Laughing Приудих се да го науча, след като в един магазин ми го бяха вписали грешно в документите, та после като ми откраднаха телефона, в чудо се видях. Само че е *#06#  - пропуснала си звездичката.  Hug

И при мен това е единственото, което пробвах и проработи. Peace

# 50
  • Bristol
  • Мнения: 9 361
Номера за спешно набиране в цялата ЕО е 112! При мен този номер и тукашния 999 се набират при заключен телефон и дори когато нямаш карта. Разбрах за заключения телефон, след като щерката го набра веднъж! А за това, че може да се набира без карта го знам от много години, защото в Мтел на 112 звъняха какви ли не ашлаци да си правят бъзици, затова и го спряха. Това е телефон за спешна помощ, а не да питаш какъв е резултата от мача, какво ще е времето утре или защо са ти спрели мобилния  Rolling Eyes

# 51
  • Мнения: 3 312
**21*35998#   - забранява входя6тите повиквания  Peace 

а така се възстановяват  -   #002#    Hug

# 52
  • Мнения: 2 631
Тези скрити възможности на мобилните ни телефони днес ги получих и в *ppt файл на мейла си!  smile3555

# 53
  • Мнения: 7 263
Още ли има някой, който да вярва на тия блъфове? newsm78
Най ме рзвеселява това с отключването на автомобила  Joy
По възможност избягвайте да си играете с мобилните си апарати и да изпробвате разни нетски съвети за комбинации от звездички, решетки и цифри - защото после се започват темите - "Такъв разговор не съм провеждал, такъв смс не съм изпращал и ..... \ някой от мобилните оператори\ са мошеници, крадци и т.н.!

Ако ви задигнат телефона - законовия ред \ не казвам най-резултатния\ е жалба в полицията.
Ако телефона ви е разкодиран \ купен и донесен отнякъде и със сменен софтуер \ по-добре не си играйте с опциите ...
 

# 54
  • София
  • Мнения: 2 160
Като изключим  това с номера за спешни случаи , но не за целия свят . ooooh!  всичко друго е пълна смехория  Joy hahaha

# 55
  • Мнения: 17 546

По възможност избягвайте да си играете с мобилните си апарати и да изпробвате разни нетски съвети за комбинации от звездички, решетки и цифри - защото после се започват темите - "Такъв разговор не съм провеждал, такъв смс не съм изпращал и ..... \ някой от мобилните оператори\ са мошеници, крадци и т.н.!
Peace А въпросните кодове не са само тези, а още доста и за доста неща. Служителите обикновено знаят повечето от тях, но не са особено здравословни за телефоните.

# 56
  • Бургас
  • Мнения: 702
Пробвах да извикам ИМЕЙ. Стана. За съжаление обаче това, че го имаш не помага особено, ако ти откраднат телефона. И си мисля, че е по-добре да е активен, понеже има по-голяма вероятност да го засекат някъде и при повече късмет - да ти го върнат.

За 112 го чух по телевизията, когато стартираха номера за спешни повиквания. Даже, ако не се лъжа, казаха, че можеш да го набараш и от телефон без СИМ-карта.

# 57
  • Мнения: 118
Има много повече функции , но нито една всъщност не е спомената. Отностно кражбата , всеки апарат се инициализира към мрежата на съответния оператор ,така че може да бъде проследен. Полицията обаче е доста затруднена да го прави.

# 58
  • Бургас
  • Мнения: 702
Прави го, но отнема много време. Не знам и с каква успеваемост. Ако открива по 2 телефона на 100 откраднати ...

# 59
  • Мнения: 994
Момичета, пробвала съм номера с отключването на колата и  при мен проработи  Hug

Общи условия

Активация на акаунт