За размерите на бюста след прекъсване на кърменето?

  • 1 296
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 247
мойте са толкова малки ,че дори се учудвам как имам кърма,тъй като не са ми пораснали по време на бременноста ,че дори и сега са същите Confused
и като казвам малки имам в предвид найстина малки ....едно бивше гадже ми казваше да си ги мажа с йод за да ми минат ooooh!

# 16
  • Мнения: 911
мойте са толкова малки ,че дори се учудвам как имам кърма,тъй като не са ми пораснали по време на бременноста ,че дори и сега са същите Confused
и като казвам малки имам в предвид найстина малки ....едно бивше гадже ми казваше да си ги мажа с йод за да ми минат ooooh!

Те и мойте бяха като под микроскоп да ги гледаш. Да не мислиш, че си единствена - много сме такива. Затова и ми се ще да си останат същия размер и като спра кърменето, ма не ми се вЕрва. Grinning

# 17
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Според моя опит си връщат размерите от преди, не остават по-големи. Аз също съм дребна и с малки цици - в момента (тригодишно кърмене, което продължава, макар че реално нямам почти никакво мляко) са си с обичайния размер от преди първата бременност още. Формата се променя, но леко - и май е повече от възрастта, отколкото от кърменето, понеже и на краката и задните части имам таквизи едни леки промени, пък за тях няма как да кажа, че е щото кърмя Confused А не е и от бременността, понеже през първите месеци от кърменето бях бая по-слаба и стегната, отколкото в момента - така че от некърмене са проблемите, ще знаете hahaha

# 18
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
Според моя опит си връщат размерите от преди, не остават по-големи.
Остават Grinning Аз спечелих 1/2 номер. От чашка Б на между Б и С, по-скоро втората. Ако можеше и по-вирнати да стават с кърмене, ехе! Joy

# 19
  • Мнения: 911
Според моя опит си връщат размерите от преди, не остават по-големи.
Остават Grinning Аз спечелих 1/2 номер. От чашка Б на между Б и С, по-скоро втората. Ако можеше и по-вирнати да стават с кърмене, ехе! Joy

Ох, дай Боже!
От твойте уста в моя сутиен!

А за вирнатостта (не че и на мен не ми се ще Mr. Green)- нека да не бъдем прекалено нескромни, пък и някои закони на физиката да не забравяме!

# 20
  • Мнения: 6 441
А за вирнатостта (не че и на мен не ми се ще Mr. Green)- нека да не бъдем прекалено нескромни, пък и някои закони на физиката да не забравяме!
Има си повдигащи сутиени за това Mr. Green Дано поне те помогнат! Laughing

# 21
  • Мнения: 386
Не искам да си помислям като спра да кърмя какво ще стане идея си нямам. Сега от кърменето хем съм по- слаба, хем имам перфектен бюст, хем на детето му харесва много как да спра...? Whistling

# 22
  • Мнения: 177
Аз добивам представа за бъдещия си бюст след като се изцедя. Нищо че съм блондинка Те са доста афро.  Joy

Трябва да се снимаме преди кърмене докато не е станало късно та да си спомняме какви са били. И аз сега преливам от сутиена. Килцата са само с 2 отгоре, та не им се отразяват много. Те май са се залепили само на бедрата ми и малко на корема. Но съм ината и упорита! Тренирам през ден пред ТВ-то със и без Синди.  newsm44 newsm68 Те малко мускулите над гърдите ми се стягат и след кърмене изглеждам като кеп за пеперуди ама.... моя пеперудчо да е здрав и да расте умен и красив!!!

# 23
  • Мнения: 1 173
Hedraе права, според мен си е до годините. аз Дъщеря ми на 22 я родих-качих 12 кг, 10дни след раждането бях -2кг. Формите ми се  запазиха , каквито си бяха. Сега с малкия , 6г по-късно , 17кг по време на бременност, после се мъчих 6-7 м с тези 7кг , които си ми останаха след раждането. сега още се кърмим, но колкото и еластична да ми е кожата(аз след 2 деца , нямам нито една стрия на корема), бюста се отпуска , няма как. а пък за формите на тялото-годинките си казват, а пък и този застоял начин на живот в Америка , ще ме довърши.
 какво да се прави , природа Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт