Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте момичета!Има ли някой представа от къде мога да купя билети за въпросните концерти и каква е цената?
Цитирай

ТАМ КЪДЕТО ИМА ВОДИЧКА

ако разбереш прати сигнал!
успех
Цитирай

София

И на мен. Може и на лични.
Цитирай

Младост-2

Как на лични? И аз искам да знам... Laughing
Цитирай

На верандата, под ореха

Поздрави от чичко Гугъл!  Peace

Две от най-великите британски рок групи ще забият за пръв път на една сцена. Концертът на Def Leppard и Whitesnake в София ще бъде на 4 юли на стадион Академик. Билетите за концерта ще бъдат на цени oт 30 до 50 лв. За най-запалените фенове първите 2000 билета ще бъдат на изключителната промоционална цена от 25 лв.

Билетите могат да бъдат закупени от билетния център на НДК, касите на Ticketpro, клуб "Син Сити", както и от магазините ВИЖЪН (СОФИЯ), САУНД ГАРДЪН (БУРГАС), МЮЗИК ЦЕНТЪР и РОК ШОП (ПЛОВДИВ), МЛАД ТЕХНИК (СЛИВЕН), МЕДУЗА (ВЕЛИКО ТЪРНОВО). Продажбите стартират на 22 февруари.
Цитирай

Благодаря Ви момичета.
Цитирай

Там смееее!  Hug Благодаря за инфото, Жаве!  bouquet  bouquet  bouquet
Цитирай

Orange County

а в eventim няма ли да има? или някой друг сайт?
Цитирай

Усилено се говори, че Еurope ще забиват в аварна точно по туй време - началото на юли. някой чувал ли е нещо такова...Ами ако датите съвпаднат.??!! Сега съм в шок от щастие!  35
Цитирай

София

Жаве е дала инфо за тикетпро.

http://ticketpro.bg/events.php?id=130

От тук съм купувала онлайн билет за Кнопфлър, и ми го донесоха Smile Т.е. сериозен сайт Smile
Цитирай

Orange County

Усилено се говори, че Еurope ще забиват в аварна точно по туй време - началото на юли. някой чувал ли е нещо такова...Ами ако датите съвпаднат.??!! Сега съм в шок от щастие!  35

а аз чух за джудас, не юръп...
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.