Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора
Има ли някой с подобен проблем- дори и след кола маска или епилатор, не мога да придобия гладка кожа zа повече от няколко дни? Crying or Very sad  На краката и под мишниците се появяват zа 2 дни, на ръцете zапочват да никнат на третия ден... Писна ми всеки ден да се епилирам вече. Отчаяна съм, моля помогнете ми със съвети и мнения.  #Puppy dog
Цитирай

Ако това ще те успокои не си сама, моите издържат с епилатор най- много седмица /като се има в предвид че ги чакам много време и ги махам всички заедно/ Sad
За жалост не мога да ти помогна, защото и на себе си не съм, сега съм решила да отида на лазер, това е последното което не съм пробвала  #Cussing out
Цитирай

Пловдив

И аз съм така-епилатора ми вече издаде багажа,не измъква добре косъма,само го чупи-и разбира се,пониква веднага.Затова спрях да се епилирам,сега съм на бръснач,докато събера 160 лв за нов епилатор Rolling Eyes Няма отърване от тия косми,затова прави което ти е най-удобно.
Цитирай

Има някакьв нов крем на Ив Роше който забавя растежа на косьма.
Може да опиташ с него ако се продава. Гледах рекламка в интернет.
Цитирай

http://www.yves-rocher.fr/shop_app/app_FR/jms.jsp?_JMS_FLOW_ID_= … mp;familyNodeId=1
Та по картинката може да се ориентираш и да видиш дали не се продава.
Знам че има и една фирма Roc която има сьщо крем за забавяне на растежа на космите на основата на соя.
Цитирай

София

Има епилатори на Филипс по 40 лв.. Smile
Цитирай

София

аз ходя на коло маска поне последните 10години и мога да кажа, че ако не ти я направят добре и "накъсат"космите - то те наистина порастват много бързо  Wink  а с епилатор пък съвсем бързо порастват. аз имам доста обилно окосмяване и въпреки това поне 1 месец ходя с гладички крака. така, че може да е необходимо да се повтори процедурата, а моеж би е от организма. аа и освен това  през лятото космите по-бързичко порастват  Wink
Цитирай
В този ред на мисли - освен, че никнат още след първата седмица, при мен проклетниците го правят със страхотен сърбеж. В резултат: първата седмица след ползването на епилатора съм с огледално гладки крака, а след това - с надрани такива /нямам воля и като ме засърбят - екшън/. При някоя от вас този проблем съществува ли? И още нещо: ако някой, който ползва крем, забавящ растежа на космите, чете темата, моля, нека сподели опит.
Цитирай
Гостът бях аз...а толкова внимавах да не ми се случи Embarassed  Rolling Eyes
Цитирай

София

Моля да ме извините - олях се. Има си причина - болничка съм, но това по никакъв начин не  оневинява забляването ми. Трети път майка и баща - аз съм гостът.
Цитирай

Някъде в Европа...

Karimma, и при мен е така. Първо краката са гладички и след няколко дена почва сърбеж. Друг проблем, който имам, е че космите ми от епилатора растат навътре, образуват се и гнойни пъпки и целите ми крака са на червени точки (добре че кожата ми е по-жълтеникава и не се забелязва толкова)
Цитирай

Пловдив

Цитат на: Slunce
Има епилатори на Филипс по 40 лв.. Smile

Да,моят е Браун от 80 от преди 3 години-сега искам нов и хубав Embarassed
Цитирай

София

Цитат на: Anonymous
И още нещо: ако някой, който ползва крем, забавящ растежа на космите, чете темата, моля, нека сподели опит.

Споделям веднага. Много съм доволна от крема на Academie `Lait spercifique corps post- epilatoire` уф... изпотих се докато го препиша, а и е на френски.Та ползвам епилатор и два - три дни вместо с лосион за тяло се мажа с това чудо на обезкосмените места и наистина растат по-бавно и доста по- анемични. Но това естественно действа, когато съм успяла качествено да се епилирам, защото много често ми се случва когото ми е много суха кожата  90% да ги накъсам и ефекта е 0.
Това е магазина от който си го купих преди 1-2 години, дано още да го има : http://www.antoanette.com/
Цитирай

София

Цитат на: AIR
Karimma, и при мен е така. Първо краката са гладички и след няколко дена почва сърбеж. Друг проблем, който имам, е че космите ми от епилатора растат навътре, образуват се и гнойни пъпки и целите ми крака са на червени точки (добре че кожата ми е по-жълтеникава и не се забелязва толкова)

Чувала съм,че когато става така,това значи че космите са прекалено тънки за да пробият най-горния слой на кожата.
Цитирай

София

Цитат на: Raly75
Цитат на: Anonymous
И още нещо: ако някой, който ползва крем, забавящ растежа на космите, чете темата, моля, нека сподели опит.

Споделям веднага. Много съм доволна от крема на Academie `Lait spercifique corps post- epilatoire` уф... изпотих се докато го препиша, а и е на френски.Та ползвам епилатор и два - три дни вместо с лосион за тяло се мажа с това чудо на обезкосмените места и наистина растат по-бавно и доста по- анемични. Но това естественно действа, когато съм успяла качествено да се епилирам, защото много често ми се случва когото ми е много суха кожата  90% да ги накъсам и ефекта е 0.
Това е магазина от който си го купих преди 1-2 години, дано още да го има : http://www.antoanette.com/

Много ти благодаря, току що разгледах страницата и сега ще им звънна, да питам за наличност и цена /като гледам цените на други продукти, които предлагат - скъпички са Embarassed / и да ходя на място - имат близо до моята работа офис.
Това, което истински ме тормози, не е бърз растеж /всъщност поникват май чак към трета-четвърта седмица/, а непоносимият сърбеж, докато пробият. Слава Богу, нямам и никога не съм имала врастване на косъма навътре в кожата, а откакто от години ползвам епилатор /Силк епил дуо на Браун/, изтъняха и се разредиха, но пустият сърбеж мира не ми дава.

Вече питах: имат го и е на цена 40 лв. - 150 мл.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора