Порок ли е един мъж да харесва жените

  • 3 804
  • 65
  •   1
Отговори
  • Мнения: 212
Смятате ли че е порок и недостатък един мъж да харесва жениТЕ. Нарочно подчертавам че става въпрос за жениТЕ, а не само за женаТА. Смятате ли че е порок един мъж да обича жените, да му харесва да прави секс с жени, да говори с тях, да флиртува абе изобщо да обича жениТЕ.
Питам защото обикновенно на такива мъже вие жените им викате к.рвари като в тази дума се влага негативно значение нещо като "Абе остави го тоя к.рвар..." Това значи че за повечето жени това влечение на мъжа към други жени е нещо отрицателно и един вид порок и недостатък. Често влечението на мъжът към други жени е повод дори за разводи т.е. явно е нещо много гадно и порочно.
Обаче си мисля аз следното. За да се ожени един мъж то той трябва да си пада предимно по жени все пак. Значи докато се ожени един мъж трябва да харесва жените, а веднага след като се ожени той като с магическа пръчка трябва да престане да харесва жените. Е как ще стане тая работа не ми е ясно.

# 1
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 270
Мен не ме интересува как ще му се получат работите  Naughty Важен е резултатът. Бройките преди това не ме касаят. Нека ги харесва жениТЕ. Ама да не пипа чуждо  Naughty

# 2
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Не е.
Става леко смешно, когато мъж, харесващ жените нарича жените, харесващи мъжете к*рви.
Не знам защо така се получва.

Ти знаеш ли?

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 179
"Абе остави го тоя к.рвар..."
Разбира се, че ще го оставя - да не ми навлече некои срамни буби...

# 4
  • София
  • Мнения: 2 425
Не е.
Става леко смешно, когато мъж, харесващ жените нарича жените, харесващи мъжете к*рви.
Не знам защо така се получва.

Ти знаеш ли?

 newsm10

и освен това, написано от Reza, бих добавила и  smile3532

# 5
  • Мнения: 212
Мен не ме интересува как ще му се получат работите  Naughty Важен е резултатът. Бройките преди това не ме касаят. Нека ги харесва жениТЕ. Ама да не пипа чуждо  Naughty
Е как ще стане тая работа хем да харесваш жениТЕ хем да не ги пипаш Simple Smile Като ще ги харесваш да ги харесваш докрай както се казва.

# 6
  • Мнения: 184
Борисе, жена ти харесва ли мъжете?
Щото, ако ги харесва, значи е курва.
Ако не ги харесва, значи е лесбийка.
Та, каква точно е жена ти? А?

# 7
  • Мнения: X
по-скоро обратното е порок.
или пък това само да ги харесва... Whistling

# 8
  • Мнения: 212
Борисе, жена ти харесва ли мъжете?
Щото, ако ги харесва, значи е курва.
Ако не ги харесва, значи е лесбийка.
Та, каква точно е жена ти? А?
не знам. не сме говорили на тая тема. ще трябва да я питам довечера дали след брака с мен все още харесва мъжете... newsm78

# 9
  • Мнения: 2 448
Боре, аз пък харесвам мъжете, това според теб порок ли е?
Не се заяждам , сериозна съм.Обичам флирта, а понякога стигам и по-далече.Така,че защо да има двойни стандарти, мъже и жени?

# 10
  • Мнения: 2 792
  Разбира се, че е порок, разбира се, че са курвари, а тези дето спят с жени са още по порочни и от първите, направо не знам на къде отива тоя свят.
  А какви жени има, направо не ми се говори.

# 11
  • Мнения: 2 161
Не е порочен такъм мъж,само е евтин.Всички жени,всички мъже,много ненормално звучи.Този мъж може да има всички жени,но в списание.Обикновено тези мъже не се харчат много.Като чуя думата к....р и си представям тежко дишане,черна набола брада,мазни пори и дъх на лук.Селско обаяние има тоз герой.Аз не познавам хубав мъж,който да е закичен с горепосоченото прозвище.Боже,сега Борис ще си го представям с черна набола брада.

# 12
  • Мнения: 677
Невъзможно ми е да правя секс с всички жени, които харесвам. Освен това харесвам и жени, с които не искам да правя секс.
А ти, Борисе, е време да се гръмнеш, не е живот твоето.

# 13
  • Мнения: 274
Незнам дали е порок, но аз ще се превърна в пророк - следващата ти тема ще е : "Става ли се от два пъти педал?"

# 14
  • Мнения: 3 423
Борисе, не е порок да харесваш жените.
Като те чета обаче ми се струва, че съм
склонна да ти простя и дори ако харесваш
мъжете. Нямам против. Харесвай и мене дори.
Важното е да се чувстваш добре в кожата си.
И да не прекрачваш закона. Иначе може да
си харесваш всичко. Дори и козички и котенца.

# 15
  • Мнения: 1 243
Имам такъв приятел! Харесва жените, очите му винаги са  на Shocked , когато има женки около него. Лошото е, че и мен не възприема като приятелка, а като жена, а се знаем от близо 10 години...И да, ще се жени...И обича жена си...Но другото явно му е в кръвчицата. Не го виня, пази приятелката си, тя и представа си няма какво, кое и как става, когато не са заедно. Не е за всяка жена такъв мъж. Трудно е за издържане...Но ми е приятел и знам, че въпреки всичко е много готин и може много да обича. Дано и жена му мисли така!  Tired

# 16
  • Мнения: 3 447
Всички интересни филми по Дискавъри изпускам, егати  Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 212
Боре, аз пък харесвам мъжете, това според теб порок ли е?
Ами не е порок ама аз затова питам защото като чета някои теми в ДиС и оставам с впечетление че това един мъж да харесва жените е голям проблем и голям порок на съответния мъж... Затова ви питам - за вас, като жени, порок ли е мъжът да харесва жените и да си пада по тях...

# 18
  • Мнения: 677
Формулирай "пада"!

# 19
  • Мнения: 765
Имам такъв приятел! Харесва жените, очите му винаги са  на Shocked , когато има женки около него. Лошото е, че и мен не възприема като приятелка, а като жена, а се знаем от близо 10 години...И да, ще се жени...И обича жена си...Но другото явно му е в кръвчицата....
Моите наблюдения са , че повечето такива мъже могат действително да обичат жена си, но какво от това? Много е лесно така - и аз искам да се скъсвам от свалки и да си казвам "ама аз нали обичам него". Лесничко е . Приятничко е. Обаче е и малко тъпичко.
 Не е порок, характер е, за пороците има клиники.

# 20
  • Мнения: 411
 Tired ужасТ

# 21
  • Мнения: 212
Незнам дали е порок, но аз ще се превърна в пророк - следващата ти тема ще е : "Става ли се от два пъти педал?"
И да питам няма кой да ми отговори тук на такъв въпрос. Тук педали няма, за да ми отговорят. Или се лъжа, а...  newsm78... ти например какво ще кажеш по тоя въпрос?

# 22
  • Мнения: 3 423
Борисе, не се опитвай да лапнеш
сърцето на селинджър, то е мое.

# 23
  • Мнения: 212
същото като "става" само че с обратна посока ...

# 24
  • Мнения: 2 161
Имам такъв приятел! Харесва жените, очите му винаги са  на Shocked , когато има женки около него. Лошото е, че и мен не възприема като приятелка, а като жена, а се знаем от близо 10 години...И да, ще се жени...И обича жена си...Но другото явно му е в кръвчицата. Не го виня, пази приятелката си, тя и представа си няма какво, кое и как става, когато не са заедно. Не е за всяка жена такъв мъж. Трудно е за издържане...Но ми е приятел и знам, че въпреки всичко е много готин и може много да обича. Дано и жена му мисли така!  Tired
Е,то дето се казва,има и мъже влюбени в приятелките си ,които след две питиета си вземат хавлиите и отиват до топлата вода.Варненки знаят какво имам предвид.Но обичат приятелките си и да,ще се женят.Белучи,не ми се връзват нещата в описаното от теб.във всеки случай не ми се връзват с любовта.

# 25
  • Мнения: 677
същото като "става" само че с обратна посока ...

Ако ти става с обратна посока от жени, значи е време да си признаеш и пред себе си. Бъди мъж, направи го!

# 26
  • Мнения: 2 018
същото като "става" само че с обратна посока ...

Мисля, че имаш проблем   newsm78

# 27
  • Мнения: 212
Мисля, че имаш проблем   newsm78
Говори, не се притеснявай... все наши хора сме...

# 28
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538

И "мъж".
моля.

# 29
  • Мнения: 2 018
Мисля, че имаш проблем   newsm78
Говори, не се притеснявай... все наши хора сме...

А-а-а  Joy Joy Joy не съм специалист, но до колкото разбирам, ти имаш какво да кажеш.

# 30
  • Мнения: 3 423
Борисе. Какво се е случило, кажи.
Искал си неангажиращ секс, но са ти
отказали и са те обвинили в порок, а
ти всъщност си съгласен дори да сте
приятели, само и само да усещаш от
полъха на парфюма й, като си тръгва.
Мисля, че съм склонна да ти повярвам.

# 31
  • France
  • Мнения: 726
Борисе. Какво се е случило, кажи.
Искал си неангажиращ секс, но са ти
отказали и са те обвинили в порок, а
ти всъщност си съгласен дори да сте
приятели, само и само да усещаш от
полъха на парфюма й, като си тръгва.
Мисля, че съм склонна да ти повярвам.
hahaha
Лиска ме кефи...  И аз щях да го напиша.

# 32
  • Мнения: 1 243
Chanel, кое точно не ти се върза не можах да разбера. Човекът си "ходи" - това го знаем. Човекът си обича приятелката - ще се жени за нея след броени месеци. Не дава косъм да и падне от главата дет' се вика. Но и му е тръпка да завоюва други жени...Не знам как да го обясня. такъв си е и според мен никога няма да се промени. С което не казвам, че е правилно поведението му, или че това е истинска любов...Това си е неговата любов! Той така я чувства, така се държи...Т.е. за него НЕ е порок,че харесва жените. Но за жена му сигурно е порок.  ooooh!

Само да вметна, че с въпросното момиче са заедно от около 8 години! Връзката им не е вчерашна...

# 33
  • Мнения: 1 243
Барбалекс го е формулирала най-точно!  Peace
  bouquet

# 34
  • Мнения: 2 070
Не е порок. Даже е задължително и:
- мъжете да подвикват на жените от строежите
- да ги поплясват по дупетата по улиците
- да им се натискат в градския транспорт
Това трябва да го прави всеки уващаващ себе си мъж, харесващ жени.

# 35
  • Мнения: 600
.Боже,сега Борис ще си го представям с черна набола брада.

я, а аз си го представях с много гладко лице и нежни пръсти newsm78 странна работа...

а по темата - не са чак к*****и, ако решат да влагат чувства. 'щото пък, според мен, почти няма мъж, който да може да обича само една жена. липсва им концентрация в това отношение. изключения са мъжете на ССФ, те, разбира се, са крайно и отегчително моногамни.

в случай, че не си разливат чувствата в различни посоки, а просто сеят семе, може би са к*****и. ама на мен тази дума не ми харесва и ги определям като 'мухльовци'.

# 36
  • Мнения: 2 161
Chanel, кое точно не ти се върза не можах да разбера. Човекът си "ходи" - това го знаем. Човекът си обича приятелката - ще се жени за нея след броени месеци. Не дава косъм да и падне от главата дет' се вика. Но и му е тръпка да завоюва други жени...Не знам как да го обясня. такъв си е и според мен никога няма да се промени. С което не казвам, че е правилно поведението му, или че това е истинска любов...Това си е неговата любов! Той така я чувства, така се държи...Т.е. за него НЕ е порок,че харесва жените. Но за жена му сигурно е порок.  ooooh!

Само да вметна, че с въпросното момиче са заедно от около 8 години! Връзката им не е вчерашна...
Че как ще падне косъм от главата й,той просто я обезглавява всеки ден.Но е щастливец,попаднал е на жена-мазохист.

# 37
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Chanel, попаднал е на доверчива жена бих казала. Предполагам че като прясно сгодена я вее вятър на бял кон и си мисли че годеника й само в нея гледа.

Аз лично за моя мъж бих се притеснила ако не се заглежда по другите жени. Нооооо като му се прави секс най-лесно и сигурно е в къщи. Няма ухажване, водене на скъпи ресторанти заради едното чукане, няма болести и криене. А пък ако прави нещо но така че да не разбера и да не повлияе на семейството няма да има и последици.
Аз също се заглеждам по мъже и това е нормално. Като видя на корицата Брад Пит и на часа купувам списанието. Обаче не съм се напънала да правя секс с него. Възхищавам му се отдалече.  Mr. Green

# 38
  • Мнения: 152
...а пък ние с моята другарка се караме за жени... всеки път като си харесам някоя и тя вика , че и тя би си легнала с нея! До гуша ми дойде вече... нема угодия!

# 39
  • Мнения: 2 161
А моят другар все ми казва с мек поглед и тежка длан:внимавай в картинката докато ме няма,Шанелче,да не печатат статия за нас в Жълт Труд

# 40
  • Мнения: 152
А моят другар все ми казва с мек поглед и тежка длан:внимавай в картинката докато ме няма,Шанелче,да не печатат статия за нас в Жълт Труд
...от къде таз агресия в него , що се чувства несигурен?
Аз никога не съм й се сърдел на моята другарка когато ми казва на кой задника колко хубав бил...
Разсърдих се само след като си беше харесала Арагорн...а пък аз си избрах Леголас... , а после тя и него си избра. Иначе съвсем честно (залагам си и оная работа даже) знам , че ако й падне Дейвид Ковърдейл...или пък Шон Конъри да и прошепне нещо на ушенце и ше ги скъса от секс! Гарантирам го! Ама не ми дреме особенно...нека си прави кефа жената , аз дън съм й пъдар ....

# 41
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Порок е един мъж да харесва мъжете, мен ако питаш.  Mr. Green

# 42
  • Мнения: 2 161
А моят другар все ми казва с мек поглед и тежка длан:внимавай в картинката докато ме няма,Шанелче,да не печатат статия за нас в Жълт Труд
...от къде таз агресия в него , що се чувства несигурен?
Аз никога не съм й се сърдел на моята другарка когато ми казва на кой задника колко хубав бил...
Разсърдих се само след като си беше харесала Арагорн...а пък аз си избрах Леголас... , а после тя и него си избра. Иначе съвсем честно (залагам си и оная работа даже) знам , че ако й падне Дейвид Ковърдейл...или пък Шон Конъри да и прошепне нещо на ушенце и ше ги скъса от секс! Гарантирам го! Ама не ми дреме особенно...нека си прави кефа жената , аз дън съм й пъдар ....
Такъв си ми е.Под лустрото му прозира първичност,добре поне,че не ходи с бели чорапи.

# 43
  • Мнения: 152
,добре поне,че не ходи с бели чорапи.
агхахахахахахахаах , това не спира да ме разсмива... гледаш ги некви барнати , изтупани...и като видя бели чорапи- падам  да се хиля  Joy
а относно първичното... взех да се улавям , че когато съм небръснат , повече ме заглеждат жените... хм  newsm78 май това ви се харесва на всички?!

# 44
  • Мнения: 2 161
Има и по-лош вариант-черни чорапи,но когато седне и космите на краката му се виждат.

# 45
  • София
  • Мнения: 1 783
Пророк ли е един мъж, на който му пада пред жените?
Или нещо не разбрах?

# 46
  • Мнения: 2 161
Аз одобрявам наболата брада,но не харесвам когато мустакът тъмнее.

# 47
  • Мнения: 2 161
Пророк ли е един мъж, на който му пада пред жените?
Или нещо не разбрах?
Аз не разбрах кое му пада.Пророк е всеки с бяла брада,на който му е все едно пада ли или не пада.

# 48
  • Мнения: 234
Аз пък не можах да разбера какво е виновно Борето. Като има жени,които да му се връзват ,той няма да се опъва я?  Mr. Green
А иначе Боре,има нещо смахнато в психиката на такива като тебе май.  Rolling Eyes
 Ама и жена,която живее с такъв човек трябва да е голяма патка,че да не се усети какво става покрай нея. Whistling
 

# 49
  • Мнения: 5 370
Хъх хъх....абе не ви ли е ясно, че е  петък, ден на майстора, Борето няма разярени клиенти, дето да му предлагат пачки с подкупи, той да ги отказва пламенно и от скука каквооооо-ми пуска поредната лексиконна тема. Mr. Green
Който си пада по жените прекомерно много-напрао действа, брато. Не пуска тема в гнездото на осите, все пак. Mr. Green

# 50
  • Мнения: 599
Не е порок ако само гледаш менюто без да поръчваш.
Почнеш ли да поръчваш и то лакомо, е тогава не е добре.
Да не съм на мястото на жена ти.

# 51
  • Мнения: 2 161
Не е порок ако само гледаш менюто без да поръчваш.
Почнеш ли да поръчваш и то лакомо, е тогава не е добре.
Да не съм на мястото на жена ти.
Е,това вече се обзалагам,че сама си го измислила.Не ти е помогнал Жак кой беше?

# 52
  • Мнения: X
Не е порок ако само гледаш менюто без да поръчваш.
Почнеш ли да поръчваш и то лакомо, е тогава не е добре.
Да не съм на мястото на жена ти.
Joyхихи,това ще го предложа за рекламно лого на ресторантите на баш-шефа,за да може по-бързо да ме уволнят дисциплинарно.

# 53
  • Мнения: 660
Борисе,да порок е,ако постоянно подсвирква след фустите и се обръща като шматарок.Ако постоянно има нужда от жени и да се сваля,значи е комплексар или тийн до 18 години  Joy
За всичко си има време..И примерно ако някой е създал семейство и мъжът продължава все още постоянно да се свалка с разни жени,нека си ги харесва,ама не да им бяга постоянно след гъза  и да ги сваля...Та разликата е голяма,налис е сещаш...Пък нека мъжа да си харесва жените,а пук жената мъжете...Ама да е в рамките на нормалното Peace Mr. Green

(фиатаджията,верно ли бе,кога успя да стигнеш до този извод,бързо се опознаваш значи хихихи)   Mr. Green

Последна редакция: пт, 22 фев 2008, 20:37 от Ира_ Ира

# 54
  • Мнения: 750
Смятате ли че е порок и недостатък един мъж да харесва жениТЕ. Нарочно подчертавам че става въпрос за жениТЕ, а не само за женаТА. Смятате ли че е порок един мъж да обича жените, да му харесва да прави секс с жени, да говори с тях, да флиртува абе изобщо да обича жениТЕ.
Питам защото обикновенно на такива мъже вие жените им викате к.рвари като в тази дума се влага негативно значение нещо като "Абе остави го тоя к.рвар..." Това значи че за повечето жени това влечение на мъжа към други жени е нещо отрицателно и един вид порок и недостатък. Често влечението на мъжът към други жени е повод дори за разводи т.е. явно е нещо много гадно и порочно.
Обаче си мисля аз следното. За да се ожени един мъж то той трябва да си пада предимно по жени все пак. Значи докато се ожени един мъж трябва да харесва жените, а веднага след като се ожени той като с магическа пръчка трябва да престане да харесва жените. Е как ще стане тая работа не ми е ясно.
Не е нужно да се разкриваш чак толкова! hahaha Joy

Ми то и аз харесвам мъжете....ама не се секся със всички само защото ги харесвам! Crazy
Просто си ги харесвам,гледам ги,любувам им се....и т'ва е!Все пак е само един който обичам!

# 55
  • Мнения: 4 447
Притеснително е, когато започне да харесва мъжеТЕ.  Peace

Все едно да попиташ, порок ли е, че мъжете имат очи?

# 56
  • Мнения: 1 043
Според мен докато човек не е готов да се спре само на една жена - или мъж то не би трябвало да се жени Peace
Има и такива който цял живот го карат като пубертети - ей на 60 уж не е като да си на 18 ама как им текат лигите пусто по тинейджърките с голи кръстчета ... днес точно бях слушател на масата на двама мъже - единият над 40 а другиаят над 55 , но седнаха до нас едни малки каки и им лъснаха прашките и моите събеседници взеха да заекват  Laughing 

Е на моят мъж  Outta Joint никак не се заглежда Simple Smile

# 57
  • Мнения: 39
Не мисля че е порок,както не мисля че е порок и една жена да харесва мъжете.Лично аз не мога да си представя да търпя един мъж повече от шест месеца(поне засега).

# 58
  • Мнения: 5 940
Не мисля че е порок,както не мисля че е порок и една жена да харесва мъжете.Лично аз не мога да си представя да търпя един мъж повече от шест месеца(поне засега).
Не си го срещнала, с пороците или без Grinning
По темата-който не може да се откаже от пороците, да си остане в тях. Харесвах много мъже, докато не харесах един, който според мен ги събира.

# 59
  • Мнения: 599
Не е порок ако само гледаш менюто без да поръчваш.
Почнеш ли да поръчваш и то лакомо, е тогава не е добре.
Да не съм на мястото на жена ти.
Е,това вече се обзалагам,че сама си го измислила.Не ти е помогнал Жак кой беше?

Шанел,душко, какво съм ти направила,че съм оставила следа в съзнанието ти?Не помня да съм имала някакъв конфликт с теб по форумите.
Аз рядко помня кой какво написал,освен няколко учителки тук.

# 60
  • Мнения: 94
Напълно нормално си е да тепривлича противоположния пол,то иначе обратното би било съмнително newsm78

# 61
  • Мнения: 606
  Не на жените!  Joy

# 62
  • Мнения: 482
Добре е един мъж да харесва жените, а още по-добре е любовта към ЕДИНСТВЕНАТА да побеждава тоз и всички други пороци!
А, и ако намекнеш на жена си колко страдаш заради нея, може  и да те ощастливи Grinning

# 63
Абе, нека си гледа, за това са му очите, но
да гледа жените, а не мъжленцата... Laughing

# 64
  • Мнения: 94
Един да си признае Joy

# 65
  • Мнения: 1 168
Порок е! Познавам такива мъже. Горките направо очите им изтичат. Само да им се усмихнеш и са "влюбени". Няма управия за тях. Но моят мъж не е такъв  откакто  ме срещна Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт