Позна ли д-р Марков пола на бебето?

  • 10 551
  • 79
  •   1
Отговори
  • Мнения: 194
Здравейте, мамчета  Hug

Преди 3 седмици ходих на ФМ при д-р Марков и той ми каза, че ще си имаме момиченце. Днес обаче бях на преглед в ЖК и докторът ми каза (въпреки че не беше категоричен), че според него е момче  newsm78 Знам, че на д-р Марков мога да му имам по-голямо доверие, защото апаратурата му е много по-модерна, но все пак ми е любопитно дали на вас е познал пола и в коя седмица?

# 1
  • Мнения: 94
Категоричен беше, че е момче. Питах го какво ще правим ако му донеса снимка на мома след няколко месеца, каза че не е имал такъв случай.
Вярвам му.
А иначе доколкото си спомням в 20 и някоя седмица беше прегледа.

# 2
  • Мнения: 203
Пола го позна, но не позна нещо много по-важно, че детето още в 20 г.с. изостава с 2 седмици, което няма да казвам какво ми струваше.

# 3
  • Мнения: 4 371
Пола го позна, но не позна нещо много по-важно, че детето още в 20 г.с. изостава с 2 седмици, което няма да казвам какво ми струваше.
Ау! И как се развиха нещата?

# 4
  • Мнения: 203
еми как се развиха...той сметна, че не на бебето му има нещо, а аз не съм си изчислила правилно последната менструация и премести термина ми с 2 седимици напред. В резултат на което детето ми се роди 1.900 кг. абсолютно изненадващо за всички, последвалият месец беше пълен ад, та така...

# 5
  • Мнения: 4 371
Важното е, че сега всичко е наред Hug

# 6
  • Мнения: 203
Ами да, силно се надявам с това да са се изчерпали най-трудните ни моменти Simple Smile

# 7
  • по света
  • Мнения: 1 587
Да,позна ми пола на първото дете.

# 8
  • Мнения: 4 335
еми как се развиха...той сметна, че не на бебето му има нещо, а аз не съм си изчислила правилно последната менструация и премести термина ми с 2 седимици напред. В резултат на което детето ми се роди 1.900 кг. абсолютно изненадващо за всички, последвалият месец беше пълен ад, та така...
Като гледам това ми се струва,4е польт е без зна4ение дали го е познал :thinking:LejCherry,радвам се 4е вси4ко се е оправило

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Позна и още как още в 17г.с. Peace

# 10
  • Мнения: 4 371
А всички ли говорим за д-р Димитър Марков? Че нали са няколко с тази фамилия Thinking

# 11
  • Мнения: 163
Беше категоричен, че ще е момче,даже ми даде снимка на пишлето на бебчо!





# 12
  • Мнения: 164
Беше категоричен, че ще е момче,даже ми даде снимка на пишлето на бебчо!







На мен също ми позна и ми даде снимка на пишлето на бебето и много други снимки.

Кристиян е роден на 10.09.2007 г.

# 13
  • София
  • Мнения: 627
Позна  Peace

# 14
  • Мнения: 179
Той винаги познава  Peace Аз бях в 17гс  Wink

# 15
  • Sofia
  • Мнения: 4 701
Позна го, по - точно видя го

# 16
  • Мнения: 2 818
Позна го. Видя го още в 13г.с.  Peace

# 17
# 18
Да, позна, както винаги. Още на първия преглед при него  каза, че е момиче и ни извади куп снимки за доказателство  Laughing

# 19
  • Мнения: 15
Да, каза че е момче в 16 седмица.

# 20
# 21
  • София
  • Мнения: 718
Каза момче на 100% в 20 седмица.

# 22
# 23
  • София
  • Мнения: 53
Да. И на мен, и на моя колежка. Беше катогеричен.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 735
Позна в 20г.с. Peace

# 25
  • София
  • Мнения: 169
100 % в 21г.с. каза, че ще е момче.Даже ми показа човекът къде му е атрибутът Simple Smile

# 26
  • Мнения: 332
Позна  Hug бях в 16 г.с.
Лека бременност   bouquet

# 27
# 28
  • Мнения: 52
И при мен позна, а и на две мои приятелки също - без грешка

# 29
  • Мнения: 194
Благодаря, момичета   bouquet Дано да сте прави. И на мен не ми се вярва да е сбъркал, беше категоричен, че се вижда идеално, ама като ми вкараха мухата в главата... проблемът е, че след прегледа при д-р Марков си имам нагласа за момиченце  Heart Eyes и ще ми е малко странно да свикна с мисълта за мъж  Blush

# 30
  • Софето
  • Мнения: 619
Бях в 15 седмица, беше категоричен че са две момичета. Ще видим на финала  Wink

# 31
  • София
  • Мнения: 23 081
Преди да отида на преглед при д-р Марков, моята лекарка ми беше казала, че ще е момче! И се бях понастроила, въпреки че винаги съм си мечтала да си имам момиченце. В момента, в който Марков ми сложи джаджата на корема и попита дали знаем пола на бебето, аз съвсем уверено го информирах, че е момче  Laughing а той със смях "бреййй и кой ви го каза, след като тук има едно момиченце"! голям шок, аз онемях, а после се изхилих и го попитах "ама вие да не се майтапите"  Mr. Green Накрая д-р Марков каза да предам много поздрави от него на моята лекарка и да се приготвяме в розово, защото той никога не си правил шега с пола на бебето  Peace Сега въобще и не искам да се връщам на идеята за момче и се моля наистина да е момиченце, защото ще е на мама куклата  Praynig

# 32
  • Мнения: 103
Майчета,може ли да ми дадете телефони за контакт с д-р Марков?От моя приятелка разбрах,че за записванията се чака доста.Сега съм12-13 седмица.Кога се ходи за първи път на фетална морфология?Може и сайт,ако има здравното заведение където работи!

# 33
# 34
  • София
  • Мнения: 23 081
ipoli, май ти е още раничко за ФМ, а ти е късно за нухална транслуценция. Аз ходих при Марков в 20-тата седмица и мисля, че това е горе-долу моментът, в който вече всички органи се виждат много добре  Simple Smile! Разбира се, обади се още сега и си запиши час, защото има много да си почакаш  Sad Аз съм с две ръце за този доктор, той ми осигури една спокойна бременност, без излишни притеснения  Hug

# 35
  • Мнения: 16
Да категоричен беше че ще е момче въпреки че на консултацията няколко пъти ми казваха че ще е момиче. Мисля че е стахотен доктор.

# 36
  • София
  • Мнения: 308
Наистина д-р Марков е страхотен доктор. На мен и на още 2 приятелки позна пола. Но всъщност по-важното е детето да е живо и здраво.

# 37
  • Мнения: 79
Момичета, моля за нас от провинцията дайте повече информация за този доктор и изследванията които прави.Ако може телефон за връзка и адрес ама ориентировъчно напр. до НДК  или нещо подобно Rolling EyesРаботи ли със здравната каса,ако не колко струва прегледа?Кога е най-добре да се отиде аз съм 11г.с.?Колко прегледа се правят през бременоста?Май станаха много въпросите...благодаря ви за търпението  bouquet

# 38
  • София
  • Мнения: 4 423
Да, в 12-та седмица каза, че е 90% момиче - така стана. Wink

# 39
  • София
  • Мнения: 23 081
mama na trima l в сайта на д-р Марков ще научиш всичко, което те интересува http://www.mc-markovs.com/ ! Не, не работи със здравната каса и защо му е тая здравна каса, след като при него няма часове за поне месец и половина напред  Peace

# 40
  • Мнения: 225
Много Ви благодаря момичета за изчерпателната информация  bouquet Hug
А гледам на сайта има двама доктори, но знам, че става дума за Димитър Марков нали. А те всъщност роднини ли са - братя може би newsm78. Аз като си записвах час ми казаха, че един за сега преглеждал - сигурно е Димитър, да не са и двамата пък да се чудя като отида при кой съм hahahaабе такива тъпи въпроси задавам май Blush ама човек по-добре да пита, отколкото да не знае и да се излага.
Пък и двамата са млади гледам newsm78

 Joy Joy Joy абе въобще съм мани, мани hahaha

# 41
  • Мнения: 200
Страхотен доктор! Толкова е млад още, а е наистина добър! На мен и 2та пъти като ходих на МФ каза 100% момиче, и моя доки казва момиче, така че сме запасили вече в розово! Доколкото знам Марков няма сгрешен пол до сега!  Grinning

# 42
  • Мнения: 8
zdravei, az do sega ne sam pisala, no ponje i az sam hodila pri nego spodelqm, da Markov mi pozna pola v 13g.s mi kaza 75% momi4ence, i posle v 20 potvardi 100% vapreki 4e az do posledo si misleh 4e ne e dovidql Wink, leko rajdane

# 43
  • Мнения: 194
Благодаря на всички за отговорите  Hug Определено вече си върнах нагласата за момиченце и сега ще чакам с нетърпение да видя малката си принцеса през юни  Mr. Green

# 44
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Марков предрече момиченце в 16 г.с.  и сега момиченцето е факт. Страхотен лекар.

# 45
  • Мнения: 2 232
Да и на мен позна пола на второто ми дете, май това беше единственото което позна, но аз го знаех вече и не бях отишла за това.
Не позна, че детето изостава с размерите както и не разпозна , че има предсърден дефект и за завършек , че е със Синдром на Даун, все  много важни неща....е направи добър запис на видеокасета , за спомен!
Но жив и здрав да е, сега се гледаме с  малкото слънчице в подписа ми, така е трябвало да стане.....ако бях посетила друг лекар за ФМ, може би щяха да се развият нещата по друг начин.За мен е добър в познаването на пола, но ако имате някакъв проблем,  не бих казала, че е най-добрият специалист за ФМ.

Последна редакция: ср, 05 мар 2008, 20:39 от Deja Vu

# 46
  • София
  • Мнения: 6 011
Димитър Марков.
Позна пола, видя и дефект в бъбреците на бебо, за което ще съм му благодарна цял живот!


Deja vu, много съжалявам за това, което ви се е случило!  Hug

# 47
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Да, още в 13-та седмица.

# 48
  • Мнения: 1 671
Да, в 17 г.с.

# 49
Да каза момче и позна! Peace
Много е добър

# 50
  • Мнения: 65
Да, в 17 г.с. каза че ще е момиченце. По-късно не си спомян коя седмица бях, отново потвърди. Много добър лекар, много тактичен и с много добър подход.
А, иначе на въпроса - да двама братя са Димитър и Петър Маркови и двамата са гинеколози. Д-р Димитър Марков е специалистът по ФМ.  Д-р Петър Марков е по-ориентиран към оперативни процедури - израждания, секцио и вече по-тежки гинекологични операции.
Само за информация тяхна майка е доц. Донка Байкова - една от най-известните и добри диетоложки в България. Тя беше консултанта и на "Пълна промяна".

# 51
  • Мнения: 194
Лелееее, ама този човек май на никого не е сбъркал пола, поне до сега не съм прочела Laughing

# 52
  • Мнения: 195
Даам... и на мен ми го позна - бях в 19-та г.с.

# 53
  • София
  • Мнения: 1 555
На мен 17-18 г.с. 3 лекари ми казаха, че ще си имам момиче. В 23-24 г.с. ходих и при Марков и той потвърди. Всички познаха.  Peace

# 54
  • Мнения: 1 212
Наблюдаващата ме гинеколожка изказа предположение към края на четвърти месец за мъжки пол и ме изпрати началото на 5 ти при д-р Марков.
Така, че в моя случай пола на бебо "позна" друг , във Фемина само потвърдиха хипотезата  Wink
Мисля , че би трябвало спокойно да се довериш на лекарите и апаратурата там  Peace
А междувременно ме подсети, че ме гледа и една друга лекарка / дето ми водеше бременността официално/ .... нейното становище беше - момиче  Shocked
Така и така .... имам син  Grinning

# 55
  • София
  • Мнения: 197
Позна го точно за 3 секунди Simple Smile
Беше много внимателен и съм страшно доволна от прегледа при него Peace

# 56
  • Мнения: 194
Хей, момичета, много ви благодаря за всички мнения  Hug Миналата седмица бях на преглед и отново ми потвърдиха, че ще си имаме момиченце и сега съм много щастлива  Joy

# 57
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Позна Peace
но в интерес на истината всички лекари познаха.

# 58
  • Мнения: 351
И на мен ми позна мъжлето! Simple Smile

# 59
  • Мнения: 840
Deja vu много съжелявам за случилото се с теб  Hug
Просто не мога да повярвам, такъв голям пропуск  #2gunfire Нали точно за това се прави тази ФМ. Как може да не види толкова важни неща.
Аз бях при Марков в 20 г.с. и ми позна пола, защото следящият бременността ми лекар също го потвърди. За сега е 100% момиче. Иначе за мен пола няма голямо значение, важното е да се роди живо и здраво  Praynig

# 60
  • Мнения: 100
и на нас ни позна пола, а др. казваха 4е сте сме дама, само той каза да 4акам мъж.

# 61
  • София
  • Мнения: 408
Още в 13 г.с. категорично каза, че ще е момиче (имам го черно на бяло)

# 62
  • София
  • Мнения: 3 688
В 19г.с. видя че е момиче Simple Smile

# 63
  • София
  • Мнения: 1 098
На мен в 13 г.с. ми каза че е на 90% момиче. Лекарката която ми следи бременността също потвърди че е момиче на 100 %. Днес съм при Марков отново, та не вярвам да ме изненада с друго мнение по този въпрос.

# 64
  • Мнения: 3 483
аз записах час миналата седмица, но е свободен чак за 12 август. Нямам търпение. Ако някое майче реши да ходи по-късно,но има запазен час за юли, може да се обади да се сменим

# 65
  • Мнения: 425
да позна Peaceот раз без колебание

# 66
  • Мнения: 1 029
Не мисля, че е трудно да се види пола на бебето при наличието на толкова добра апаратура, нито пък че това го прави толкова велик лекар. Аз лично не съм доволна от него, по-скоро ми приличаше на проспериращ млад бизнесмен отколкото на авторитетен и тежащ си на мястото специалист. Лично мнение  Wink

# 67
  • София
  • Мнения: 1 124
И двата пъти позна. Препоръчвам го горещо  Peace

# 68
  • Мнения: 1 311
Да. 18 навършени седмици и каза, че си залага дипломата, че е момче  Laughing Казах му, че ако е сбъркал, ще дойда да му я поискам, но не се наложи  Wink

# 69
  • Мнения: 239
Да, в 20г.с каза 100% момиче.

И позна Peace

# 70
  • София
  • Мнения: 23 081
Да, в 20г.с каза 100% момиче.

И позна Peace

 абсолютно същото и при мен Peace

# 71
  • София
  • Мнения: 6 011
Не мисля, че е трудно да се види пола на бебето при наличието на толкова добра апаратура, нито пък че това го прави толкова велик лекар. Аз лично не съм доволна от него, по-скоро ми приличаше на проспериращ млад бизнесмен отколкото на авторитетен и тежащ си на мястото специалист. Лично мнение  Wink
Темата е конкретно за пола на бебето, дотук доктора има 100% познаваемост.  Peace
Аз лично отидох при него не заради пола, а за да направи фетална морфология на бебето - тоест да огледа, измери и открие /евентуални/ дефекти по органите на бебето ми. За което, лично мнение, той е най - добрият лекар в тази сфера.
Ти, освен от външният му вид, от какво друго не си доволна от него?

# 72
  • Мнения: 8 934
Deja vu много съжелявам за случилото се с теб  Hug
Просто не мога да повярвам, такъв голям пропуск  #2gunfire Нали точно за това се прави тази ФМ. Как може да не види толкова важни неща.
Аз бях при Марков в 20 г.с. и ми позна пола, защото следящият бременността ми лекар също го потвърди. За сега е 100% момиче. Иначе за мен пола няма голямо значение, важното е да се роди живо и здраво  Praynig

Подкрепям!

И на мен ми позна пола!


Hug

# 73
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
На феталната каза момче, все още не знам, Август ще разбера със сигурност. Но и следящият бременността ми е категоричен, че е момче. Склонна съм да им вярвам.

# 74
  • Мнения: 336
Да позна го и то на "обикновен" ехограф в МД.

# 75
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Да, позна

# 76
  • София
  • Мнения: 83
позна  Peace

# 77
Някой може ли да ми каже какви са цените на ФМ при д-р Марков? Днес ще ходя при него, а нямам представа.

# 78
  • Мнения: 1 655
Някой може ли да ми каже какви са цените на ФМ при д-р Марков? Днес ще ходя при него, а нямам представа.
60 лв е цената на прегледа.

# 79

Общи условия

Активация на акаунт