Какво мислите за днешния вот?

  • 1 193
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 738
Днес по радиото, цитирам: "По данни на МВР са излезли да протестират около 1500 души, според самите протестиращи - 3000...Само за сравнение - днес в Белград 1000 000 (един милион!) сърби протестираха срещу независимостта на Косово!"

Тъжно ми е, че всеки се оплаква, а когато дойде момента се спотайва... Пресен пример - референдума в Бургас - гласуваха 50 000 души от около 280 000 имащи право на глас... Tired

# 16
  • Мнения: 690
Тъжно ми е, че всеки се оплаква, а когато дойде момента се спотайва..
Малко ни е!! Трябва да ни оставят голи и боси!! Тогава вече ще е СМЕХ!!! Joy Joy

# 17
  • Мнения: 15 433
Днес по радиото, цитирам: "По данни на МВР са излезли да протестират около 1500 души, според самите протестиращи - 3000...Само за сравнение - днес в Белград 1000 000 (един милион!) сърби протестираха срещу независимостта на Косово!"

Тъжно ми е, че всеки се оплаква, а когато дойде момента се спотайва... Пресен пример - референдума в Бургас - гласуваха 50 000 души от около 280 000 имащи право на глас... Tired

напълно подкрепям това  Peace

Как хем да мине вота , хем да няма избори? .......

казах, че искам да мине вота, но пък от друга страна е глупаво да има избори и т.н. - изказвам мнение, че не се знае дали е по-добре да свалят правителството или не  Peace

Тъжно ми е, че всеки се оплаква, а когато дойде момента се спотайва..
Малко ни е!! Трябва да ни оставят голи и боси!! Тогава вече ще е СМЕХ!!! Joy Joy

ние с нашето овчедушие и това ще преглътнем  Tired

# 18
  • Мнения: 6 167
Много активна тема.
Мисля, като барбалекс.
И като авторката - не разбирам защо хората не протестират за конкретни неща пред конкретните отговорни.
Времето на масовките отмина. Мисля, че хората  заслужават Бойко Борисов за премиер. Той най-добре описва
състоянието. Просто.

# 19
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Днес по радиото, цитирам: "По данни на МВР са излезли да протестират около 1500 души, според самите протестиращи - 3000...Само за сравнение - днес в Белград 1000 000 (един милион!) сърби протестираха срещу независимостта на Косово!"

Тъжно ми е, че всеки се оплаква, а когато дойде момента се спотайва... Пресен пример - референдума в Бургас - гласуваха 50 000 души от около 280 000 имащи право на глас... Tired

напълно подкрепям това  Peace

А ТИ беше ли на митинг днес?

# 20
  • Мнения: 3 826
ох , става ми малко тъжно като си помисля , че Бойко Борисов ще ни стане премиер ..а Волен и той ще има стабилна група..десните са много зле , не знам , едно такова ми е тъжно ...

# 21
  • Мнения: 738
Днес по радиото, цитирам: "По данни на МВР са излезли да протестират около 1500 души, според самите протестиращи - 3000...Само за сравнение - днес в Белград 1000 000 (един милион!) сърби протестираха срещу независимостта на Косово!"

Тъжно ми е, че всеки се оплаква, а когато дойде момента се спотайва... Пресен пример - референдума в Бургас - гласуваха 50 000 души от около 280 000 имащи право на глас... Tired

напълно подкрепям това  Peace

А ТИ беше ли на митинг днес?

АЗ съм от Бургас, но ако бях в София - ДА, щях да ги подкрепя! И ДА - гласувах на референдума!

# 22
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Въпросът ми е към Вемби, всъщност.
Виден форумски общественик.

# 23
  • Мнения: 738
О, извинете Blush

# 24
  • Мнения: 15 433
Днес по радиото, цитирам: "По данни на МВР са излезли да протестират около 1500 души, според самите протестиращи - 3000...Само за сравнение - днес в Белград 1000 000 (един милион!) сърби протестираха срещу независимостта на Косово!"

Тъжно ми е, че всеки се оплаква, а когато дойде момента се спотайва... Пресен пример - референдума в Бургас - гласуваха 50 000 души от около 280 000 имащи право на глас... Tired

напълно подкрепям това  Peace

А ТИ беше ли на митинг днес?

Не мила не бях - и знаеш ли, причината да не отида е достатъчно основателна. сигурна съм, че едва ли има майка тук, която в моето положение днес би отишла на митинг

Виден форумски общественик.

а не разбрах само - това лошо ли е  Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 5 877
Беше показателен начинът, по който медиите отразяваха пристрастно "събитието".
За съжаление вотът не мина, пряк цитат.
Защо за съжаление? От другата страна са Костов, Волен Сидеров, Бойко Борисов. Последният да изчисти София.

# 26
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
а не разбрах само - това лошо ли е  Rolling Eyes

Сигурна съм, че не искаш да ти отговарям.

И се учудвам на учудването ви, че хората не подкрепят инициативата на точно този отбор, в точно този момент по точно този начин.

# 27
  • Мнения: 192
Беше показателен начинът, по който медиите отразяваха пристрастно "събитието".
За съжаление вотът не мина, пряк цитат.
Защо за съжаление? От другата страна са Костов, Волен Сидеров, Бойко Борисов. Последният да изчисти София.

Уф абе тоя последния поне родното си място да изчисти... Ами то и там една мизерия...

# 28
  • Мнения: 15 433
Беше показателен начинът, по който медиите отразяваха пристрастно "събитието".
За съжаление вотът не мина, пряк цитат.
Защо за съжаление? От другата страна са Костов, Волен Сидеров, Бойко Борисов. Последният да изчисти София.

как са отразявали медиите  newsm78

# 29
  • Мнения: 1 941
Ммммм не бих казала, че залата беше празна. Управляващите си бяха по местата, вносителите ги нямаше. Дебатирането беше много вяло, десните се изложиха повече от когато и да е било. Не стига, че тоя митинг продължи час-два, ама и не извадиха нито един силен аргумент срещу управляващите - нямаше конкретни данни за нарушения, доказателства и така всичко се превърна в бъра бъра два чадъра. Барем един вестник да бяха отворили, от там да цитират данни за корупцията. То вярно няма нужда да се доказва, че я има, но така без нищо изглеждаха много по - слаби. Като им слушах изказванията, не видях някой да си го слага кой знае колко на сърце тоя вот, дори Костов, дето уж беше инициатор. А управляващите, на които пък хич не им пукаше бяха далеч по - старателни и се представиха по - добре. Поне Станишев смях правеше в залата....

Общи условия

Активация на акаунт