Имали бъдещи мами за ноември 2008

  • 13 278
  • 272
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 1 220
Сиска при мен течението не е толкова силно, но го има и то от 3-.4 дни го забелязах. Стомаха ми се запича напоследък и сега се чудя, какво да взимам за да не ми се случва често… Аз до ти кажа понеже миналия път отидох на 9дена закъснение и ми изкараха акълите и предпочитам да мине повече време, че от сега ми става лошо, като си помисля за преглед.. Най-вероятно към 20 ще отида на един преглед при другата ми гинеколожка ей така информативно да ме погледне, а при другата смятам да си вода ЖК живот и здраве всичко да върви наред. Hug Hug Сега ще чакам новини от теб  Hug

# 76
  • Мнения: 916
Здравейте момичета  Grinning

При мен течение има бая силно, особено от няколко дена и като че ли се засилва. И ние не сме казали на никого още, първо да видим какво ще каже докторът утре. Стискайте ми палци, че нещо ме е шубе  Mr. Green Дай Боже всичко да е наред  Praynig

# 77
Ще стискаме палци и не се притесняваи всичко ще е наред и пиши какво са ти казали.Успех!!!

# 78
ехо, привет на всички ноемврийски мами! Аз вече сякаш се поуспокоих - намерих си едно другарче по съдба и сега заедно ходим "по мъките", защото повярвайте ми - в САЩ здравословната им система е под всякаква критика. Днес обаче си ангажирахеме деня само с това - да открием място, където може да се преглеждаш за по-нормални цени, но още не смея да се похваля.... Thinking А иначе тук едно раждане е около 9000 $  #Cussing out Лудница направо!Айде  - стискам палци на всички ви никога да нямате моите проблеми, защото просто можеш да се побъркаш... HugГушкам ви вси4ки !

# 79
  • Мнения: 184
здравейте и от мен след в4ерашният + тест,макар и с много бледа  втора 4ерти4ка.това ми е 3-та бременност:1-ва успешна -сега резултата е на 2 год. и 7 месеца-денис-белята,2 -ра -една година след това,за съжаление неуспешна .а за сегашната съм оптимистка 4е всичко ще бъде наред/макар че още  не смея да се зарадвам/.иначе за сега на никого не мислим да казваме поне до началото на 3-тия месец.по калкулатора трминът ми излиза за 13.11. а по моите сметки ще е към 8-9 .дано темичката се напълни с много-много бременлийки.желая на всички ви само хубави емоции през бременноста .то наистина чувството е прекрасно,особено при първа бременност.

# 80
  • Мнения: 425
Здравейте и от мен.За първи път въобще пиша във форум и съм изключително щастлива, че мога да се нарека бъдеща ноемврийска мама.
Пжелавам на всички лека и безпроблемна бременност, както и спокойно раждане /че мен май ме е страх най-много от този момент/.
Поздравления за всички бъдещи и настоящи ноемврийски мами.
 Hug  Hug

# 81
  • Мнения: 144
Здравейте отново момичета, благодаря за съветите за фолиевата киселина. Започнах да я пия и аз, но това което ме притесни е, че на опаковката пише, че едно хапче съдържа 400мкг и това е дневното необходимо количество за организма. Съмнението ми се породи от това, че ям доста портокали и други неща, в които се съдържа по малко фолиева киселина. И понеже на опаковката пише да не се предозира  Crazy , реших да попитам вас  Hug
Аз днес си взех направление от личния лекар и мисля да отида направо в 1-во АГ (щото ми е близо) и там някой да ми води ЖК. Само се чудя кога да отида и при кого  newsm78
Иначе и аз имам течение, но по принцип аз винаги съм имала течение, така че за сега ми се струва нормално.
Поздрави на всички и пишете как вървят нещата при вас, че още съм много неориентирана. А да си призная още като че ли съм в шок и не мога да си се възприема бременна  Party

# 82
  • София
  • Мнения: 587
Здравейте мили момичета! Аз наминавам само да ви нагледам - добре сте до колкото виждам - това ме радва. При мен няма нищо ново и за това и не пиша... До понеделник вечер, когато ми е прегледа просто не зная как ще издържа... направо не се виждам! За сега нямам никакви симптоми освен гърдите и болките ниско долу когато се притесня от нещо... Не ми се пишка, гади, спи, яде - абе нищо... Дано всичко е наред при всички ни!!!

Целувам ви и ви желая лека и приятна вечер!  Hug  Heart Eyes   bouquet

# 83
  • София
  • Мнения: 1 220
Сиска ти да не си мислиш, че при нас симптомите се прескачат един през един  Wink.. Аз до колкото съм чела истината започва някъде към 6-7седмица, но дано да сме с леки и безпроблемни бременности всичките  Hug Praynig.. Мога да кажа, че в последно време и аз съм без оплакванияq освен от напрегнати и болезнени гърди при допир и леки пмс на моменти, друго нищо няма на хоризонта  Mr. Green. Днес ми направи впечатление, че много се задъхвам, като 50 годишен пушач на Арда качак, направо 2 етажа стълби да мина оплезвам език    Stuck Out Tongue Winking Eye
Стискам ти палци от сега за прегледа в понеделник  Hug Peace
Хубава вечер на всички мами  Hug

# 84
  • Мнения: 916
Привет  Hug Имаме си точица, 5.6 мм гигант, където трябва да е. доки ми каза да пия витамини, течението ми не е гъбично и утрогестан иска да почна за всеки случай.

# 85
  • Мнения: 483
Здрвейте момичета!

Аз съм една ноемврийска мама от 2006г, съкровището е в аватара ми  Simple Smile. По стечение на обстоятелствата (малко неочаквано за мен), но се очертава края на октомври - 31.окт. по калкулатора в БГ-мама( или началото на ноември) пак да ставам мама.Може би по-скоро съм за октомврийския отбор, но нали съм свикнала да съм ноемврийка, реших да се запиша първо тук.
На предната бременност терминът ми беше 13 ноември, а родих на 24 окт, но така се наложи по здравословни причини.Сега като нищо пак ще си родя октомври  Wink
Днес бях на лекар и се видя ембрион със сърдечна дейност, в 6 г.с съм.След 2 седмици ще ходя пак и ще ми пуснат и първите изследвания.
Аз започнах с фолиевата киселина и ще си я пия, важно е.

Стискам палци на всички и дано изкараме по една лека и успешна бременност.  Hug

# 86
  • Мнения: 1 031
Здравейте и от мен!
Надявам се и аз да мога скоро да се причисля към вашия отбор.
Вчера си направих тест и имах втора чертичка, но много бледа.
Според указанията след 48 часа (демек утре) отново ще си направя тест и ще видим какво сабя ще покаже.
Аз съм почти 100% сигурна, че ще си имам още една чертичка и дори съм си изчислила и евентуалния термин - 13 ноември Wink
Така, че чакайте евентуално включване и от нас Simple Smile

На всички мами лека и безпроблемна бременност Hug

# 87
  • София
  • Мнения: 1 220
Шанс страхотна новина да ти е честита точицата и все така да върви напред с размерите  Wink Hug Peace.Само с такива прекрасни новини да ни се пълни темичката пу пу пу  Hug Peace
lightblue, tonesawelcome лека и безпроблемна  preggo
Аз пък да ви се похваля  Mr. Green купих си страхотна книга за бременността на една френска авторка и не мога да се откъсна от нея толкова хубаво и подробно е написана  Blush
Хубав ден  Hug

# 88
  • Мнения: 184
добре дошла тонеса ,и при мен теста показа бледа черта на 4.03..терминът ни също е еднакъв-13.11.остава само да дочакаме прегледа при доки,за да потвърди добрата новина.дано всичко мине добре.до тогава стискам ти палци.

# 89
  • София
  • Мнения: 587
Здравейте момичета! Добре дошли на новите мами и дано сте в прекрасна форма до финала!

Лана, моля те сподели за книжката, ако не е нахално от моя страна... Впрочем как си ти?!?

 Hug  Heart Eyes   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт