Случайно да има мами тук от Обеля /Сф/?

  • 5 881
  • 92
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 522
Ако има мами от Обеля , дайте да вземем да се съберем и опознаем!

# 1
  • Мнения: 2 522
Побут!
Е просто не вярвам да съм единствена в този квартал! За това ли общата маса ме гледа като извънземно същество?!?

# 2
  • Мнения: 6 274
 Има ли мами от "Обеля" , с които да се събираме на кафенце ? newsm78 Ние вече сме заформили скромна дружинка  smile3521 , но ако има и други мами , ще се радвам да се присъединят към нас !  smile3503

# 3
  • Мнения: 165
Здравей, направо не повярвах, като видях темата, толкова отдавна не бях проверявала "ПО ГРАДОВЕ". Даже още една Обелска тема се е появила
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=270379.0
и там ще пиша. Аз съм в Обеля 2 на колелото на трамвая. Ще  се радвам да се запознаем.


# 4
  • Мнения: 6 274
Здравей . Ние сме в "Обеля" - 1 , но нищо не пречи когато е хубаво времето да се срещнем някъде . Може единия път при нас , а другия при теб . Пиши , когато имаш време , за да се разберем , кога и къде ще се срещнем .  Hug

# 5
  • Мнения: 2 522
Аз съм от "селото".  Между Обелите 1 и 2 ви предлагам "Роялса" - горе-долу е по средата.

А коя е скромната дружинка, щото аз по градинки не оставам с впечатление, че някой си интересува от  инфото от този и подобни форуми. Вярно , имаше едно мамче преди време  /септември месец 2007 - синът ми беше на два месеца /в "селската" градинка - до църквата, което каза , че чело в бг-мамата за кърменето до поне 6 месеца на бебето, но кат гракнаха , че на 6 месеца им давали кисело мляко вече и то жената вежливо отказа да спори.

# 6
  • Мнения: 6 274
Ами ние сме от "Обеля" - 1 и за това не се мотаем чак към селото , или към "Обеля" 2 . А и бебчетата ни са малки , така , че тепърва ще се разхождаме . Но "Роялс" - а ми звучи добре . А също така може и в градинката в селото . Даже май на мен тя ми е по - удобна . Както кажете . Едно време с каката много висяхме в тази градинка .

# 7
  • Мнения: 2 522
Цитат
А също така може и в градинката в селото

Много мръсно, но както кажете, на мен ми е удобно.

# 8
  • Мнения: 6 274
Цитат
А също така може и в градинката в селото

Много мръсно, но както кажете, на мен ми е удобно.
Ами ако там е много зле , ако искате вие може да минете насам . Преди кметските избори тук ни направиха много хубава детска площадка с люлки и пързалки  1swing. Между блоковете е и е на завет , дори , когато подухва ветрец . На две крачки от нея е кафето (за мамите) - взимаме си кафенце , сядаме на пейките иииии...пей сърце !!! smile3521

# 9
  • Мнения: 7 821
Слях темите.

# 10
# 11
  • Мнения: 165
Здравейте, аз нещо се позагубих и май изтървах учредителната среща. Хич не съм наясно с терминологията - кое е "Роялс"-а? Тъй не го разучих тоя квартал като хората. Ако сте се разбрали за нещо - пишете тук и ако можем да дойдем.

# 12
  • Мнения: 2 522
Цитат
Здравейте, аз нещо се позагубих и май изтървах учредителната среща. Хич не съм наясно с терминологията - кое е "Роялс"-а? Тъй не го разучих тоя квартал като хората. Ако сте се разбрали за нещо - пишете тук и ако можем да дойдем.

Изобще не си изтървала , защото учредителна среща за сега няма. То пишещите в тази тема сме общо три - явно за много останали не е "престижно" да си признаят, че са от Обеля.
Роялса е едно заведение с нещо като градина /силно казано/ и условия за деца /пак силно казано/, намиращо се  между Обели 1 и 2 и Селото. За това и го предложих. Аз обаче съм работеща майка и не разполагам с много време.
Въобще не съжалявай, че не си разучила квартала - то забележителности няма.  Аз го знам наизуст почти , но понякога не мога да намеря елементарни неща, пакет "Либеро" например.
Незнам, лично аз като изляза из Обелята на разходка, все срещам инфантилни хора и започвам да се питам аз ли съм крива, света ли ...
Ми за майките какво да кажа - самочувствието и претенциите им са в малко повечко от реалните възможности.
Разбира се , попадала съм и на нормални и интелигентни , обаче те май са по-рядката порода в този квартал.
Извинете предварително, ако съм обидила някой.

# 13
  • Мнения: 6 274
Ами тъй като изпуснахме тази неделя , ако искате да се разберем нещо за другата . Тогава и работещи , и неработещи ще можем да се срещнем . Казвай те - аз съм ЗА !!!   Peace

# 14
  • Мнения: 165
Здравейте, аз мисля, че мога в неделя. ЗА мен е най-удобно преди обяд - около 10.30 - 11 ч. Където кажете - имам карта и ще го намеря  Laughing. Всичко хубаво.

Общи условия

Активация на акаунт