Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 216 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 25 отговора

БГ-изток

Оф,направо съм бясна и не зая даже дали за тук е темата.Малкия хвърли апарата и онова нещо дето изскача отпред,обектива ....  нали е от 3 пръстена....та този пръстен дето е най-отпред е изкривен.Дали ще се оправи,че сума пари струва.Направо ме боли главата от яд.....Къде да го нося да го поправят....(не съм от София),имам предвид във фото ли,в сервиз ли....пуууу.
Цитирай

София

Лоша работа, но не си го слагай прекалено много на сърце Hug Попитай в някое фото - ако не го поправят, то поне ще те ориентират. Иначе откъде е купен? Може да си го занесеш в сервиза, предвиден в гаранцията и да си платиш за ремонта. Успех, мила  Hug
Цитирай

Стара Загора

Във фото едва ли ще ти го оправят. Носи го в сервиз на фирмата производител. Ако могат да ти подменят пръстена Peace
Цитирай

София

спокойно, нашият фотоапарат вече два пъти беше на ремонт заради ловките пръсти на детето.
виж си гаранционната карта, там трябва да има списък на сервизите за тази марка.
Цитирай

Ако фотоапаратът е Практика, в никакъв случай не го пращай в техния сервиз в София! От опит го казвам!Ще те оръсят една камара пари! Трудно ми е да не кажа някоя обидна квалификация за тях, затова спирам да пиша!
Цитирай

Русе

И нашия пострада така точно на 1.01  Mr. Green
И няма да се оправи. Sad
Виж има един сервиз Бушона www.bushona.com
 Свържи се с тях да ти разяснят - аз говорих с тях- пращаш по куриер, 30 лв е диагностиката, а цената за ремонта се определя спрямо мегапикселите.
Цитирай

Galaxy 13197853088

можеше детето да си е счупило главата ... спокойно. това е само един апарат.
бушона може и да го оправи.
« Последна редакция: пт, 22 фев 2008, 10:28 от Labrador »
Цитирай

И един от нашите стана жертва на малкия. Просто го занеси на сервиз. Тая работа с 30 лв. за да ти кажат, че "този пръстен дето е най-отпред е изкривен" не ме кефи.
Цитирай

Балчик

И нашия пострада така точно на 1.01  Mr. Green
И няма да се оправи. Sad
Виж има един сервиз Бушона www.bushona.com
 Свържи се с тях да ти разяснят - аз говорих с тях- пращаш по куриер, 30 лв е диагностиката, а цената за ремонта се определя спрямо мегапикселите.

Същият проблем имахме преди 2 години- апаратът ходи на ремонт. И... Върнаха ни го по-зле от колкото е бил. Сега прави отвратителни снимки и освен това без бой не се включва и изключва. Сериозно- трябва да го удариш два-три пъти за да захапе. Искам да го изхвърляяя.
За протокола- Самсунг е- не купувайте тази отвратителна марка.
Цитирай

София

ние не сме доволни от сервиз "Бушона". ползвали сме ги за други уреди, но с лошо впечатление останахме.
пак съветвам да се потърси фирмен сервиз на марката! вероятно ще трябва да се смени частта, те са хората, които разполагат с частите.
Цитирай

БГ-изток

Ами аз,както казах не съм от София.Днес го занесох в един сервиз,казаха ми че поправят фотоапарати,имали са и други с такава повреда,но.....ще видим след месец.като не стане,не стане,кво да се прави.Марката е Канон или Кодак,не се сещам. Very Happy
Цитирай

спретната къщурка край селО Сливен

.. дано ти го оправят... Peace
Моето фото бе съборено от малки ръчички също и сега както прави снимки се изключва  Sad направо ме е страх да го занеса някъде да не го повредат повече Tired

...а между Канон и Кодак има....ехЕЙ разлика  Wink
Цитирай

БГ-изток

Канон е....последно
Цитирай

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=264155.msg6403791#msg6403791

Това е темата, която пуснах преди време.Повредата е същата като при теб.
Още не съм го пратила Embarassed
Цитирай

БГ-изток

Ами аз и да го държа в къщи...той като не може да снима,за кво ми е?Дадох го,въпреки,че съм наясно,че може да го доокипазят,ама нямам избор.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 25 отговора