Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Варна

Някой знае ли?Излизат ми след 2000г,а ми трябват за 1994!
Цитирай

София-Париж-София

В НОИ на място предполагам, че ще ти направят такава справка (може би след като подадеш официална молба и т.н.). Но електронната информация е наистина само след 2000г., защото ако лицето се осигурява от тогава се счита с непрекъснати осигурителни вноски, дори и да има пропуски преди 2000г. (конкретно за здравното осигряване)
Цитирай

Варна

Значи да уточня-трябва ми справка за осиг. стаж в интендантско.Казаха ми да търся в МНО(МО)-министерство на отбраната ,но нищо не открих,а чух че по интернет имало начин. newsm78
Цитирай

София-Париж-София

О, за такъв случай не знам. Звънни в МО и попитай дали и къде можеш в мрежата да провериш.
http://www.md.government.bg/bg/contacts.html
Цитирай

Информация в Персонален регистър се събира от 1997 г. От 1994 няма начин да намериш персонална информация в електронен вид.
Цитирай

Варна

Snejana_G,може ли линкче,нищо че е от1997.На мен ми трябва най-рано от 94. Praynig
Цитирай

В нета не е качена, но със сигурност трябва да я има в НОИ информацията, защото от тогава започна събирането и. Иначе се проверява от е-услуги на страницата на НОИ, но ти със сигурност си гледала там, щом знаеш, че от 2000 г. са качени. Не знам и аз защо са си спестили труда да качат цялата информация, с която разполагат.
Цитирай

софия

Отиди в някой офис на НАП на гишето където се подава за липса на задължения питай.Те имат едни архиви трябжа само да попаднеш на някой човечен за да ти свърши работа
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.