Аеробика за вкъщи

  • 3 615
  • 12
  •   1
Отговори
  • Севлиево
  • Мнения: 491
Искам да помоля ако сте теглили хубави съчетания на аеробика от този линк: http://store4.data.bg/theadmin/Videos/Bodywork/ 
да ми кажете кои са точно, че да не ги дърпам всичките. Искам да са по-динамични, почти като танци. Благодаря ви предварително  bouquet

# 1
  • Mонтана
  • Мнения: 413
вси4ки са хубави

# 2
  • Мнения: 54
doci, Beach Body Turbo Jam и Beach Body Slim in 6 са страхотни. И двете са много динамични, но Turbo Jam мисля, че ще ти хареса повече. Инструкторката е страхотна Peace Имат и сайт:www.beachbody.com
Успех!

# 3
  • Mонтана
  • Мнения: 413
Kathy Smith - Power Step    е т'ва е добро също,много е подвижно

# 4
  • Мнения: 585
Момичета, а какво са?
Аеробика?
Степ?
Тае Бо
С гири?

# 5
  • Mонтана
  • Мнения: 413
http://www.bb-team.org/articles/1138  -за аеробиката
Степ аеробиката комбинира няколко вида упражнения, някои от които са силови като в бодитонинга.

Степ аеробиката е добро упражнения за тези, които не искат да се съсредоточават върху определена част от тялото си, а да тренират всички мускулни групи наведнъж.

При степ аеробиката се използват уреди, наречени степове.
Тае Бо е уникална фитнес система - комбимация от бойни изкуства ( Тай Куон До, бокс и карате ) и аеробика

# 6
  • Мнения: 585
Нямах предвид какво представлява, а тези които са в дата.бг какви са точно, защото не пише

# 7
  • Севлиево
  • Мнения: 491
Много ви благодаря момичета  bouquet
Надявам се да имам постоянството да я играя тази аеробика, защото с малкия ми е сложно иначе. Та вкъщи ще ми е по-удобно.
Бях си теглила на Синди Крауфорд упражненията за след раждане, ама са ми много бавни и скучни, докато аеробиката е нещо друго.

# 8
  • Мнения: 315
Бях си теглила на Синди Крауфорд упражненията за след раждане, ама са ми много бавни и скучни, докато аеробиката е нещо друго.
може и да са ти скучни ,но от тях имах страхотен ефект!лично съм ги използвала.
просто не намирам време пак да ги започна, но ще опитам тази седмица, че е крайно време да постегнем увиснали месца Laughing

# 9
  • Мнения: 2 068
На Кармен Електра най-много ми харесват  Laughing
2 или 3 CD не помня точно кое беше около 1 час с един мъж Майкъл  май се казваше  newsm78
не е скучно и бавно   Simple Smile и видимо много добре ми се отразиха  Peace

# 10
  • Мнения: 6 164
Аз много си харесвам на Синди Крауфорд - "Следващото предизвикателство", но го няма сред тези програми, които са в линка. Имаше го във "Вестник за Жената" миналата година.

# 11
  • Мнения: 1 685
 PeaceСлед дългогодишна "преданност" Grinningкъм Синди Крауфорд сега съм фенка на Били Бланк Hug

# 12
  • Мнения: 1 479
Аз съм фенка на турбо джама и просто дава страхотни резултати, ако си постоянен! Правя ги от миналото лято, даже търся вече нови, ако някой има идея, освен в датата, къде мога да ги намеря, пишете ми момичета

Общи условия

Активация на акаунт