Как да оползотворя една площадка?

  • 626
  • 6
  •   1
Отговори
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Момичета и момчета,имам нужда от малко идейки.Става въпрос за една площадка,която беше външна,но впоследствие стана вътрешна.Ще се опитам да обясня.Към къщата направихме пристройка и част от външното стълбище и терасата станаха вътрешни,т.е като се качим по стълбите,отляво се пада новия вход(за пристройката),отдясно е площадката и другия вход(към старата част на къщата) и антрето.Та за тази площадка става въпрос,чудя се какво да я правя,доста място,прозорец.Мислех да я преграждам за кухня,но измислих друг вариант за кухненски бокс,а и ако се прегради,се затваря стълбището и то остава тъмно.В момента правим ремонт и сме наслагали един милион боклуци на нея,затова не я снимам,надявам се да добиете някаква представа от обясненията.Дайте някоя идея,моля.

# 1
  • софия
  • Мнения: 432
много не те разбрах, но ако е светло и имаш стайни цветя, направи си градина там.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 603
Сложи си малка масичка, поставка за вестници и списания, един или два удобни стола, пепелник /или пък не  Wink/, свежи цветя за разкош и става чудесно местенце за пиене на кафенце и преглед на пресата рано сутрин  kaffeetrmker_2

# 3
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Там държим цветя зимата,иначе имаме двор.
И аз мислех за варианта кът за кафе,ама като съм свикнала да си пия кафето в хола пред компютъра,да не ми остане излишна масичката Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 4 965
Сложи си малка масичка, поставка за вестници и списания, един или два удобни стола, пепелник /или пък не  Wink/, свежи цветя за разкош и става чудесно местенце за пиене на кафенце и преглед на пресата рано сутрин  kaffeetrmker_2

Мисля, че това е много свежа идея. Може да я ползваш, когато ти идват приятелки на гости и тогава не върви да седиш на компа  Wink.
Друг вариант е просто да ги направиш "зимна градина" - мног цветя, зеленина...

# 5
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
azaf  -благодаря ти,но чак за градина е малко мястото,от едната страна е врата,другата парапет,третата стена е прозорец,така че нищо няма да събера.Май остава варианта с къта за кафе. kaffeetrmker_2

# 6
  • Мнения: 533
Сложи си висяща люлка и една аудио уредба и релаксирай  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт