Някой има ли полски мебели?

  • 34 668
  • 129
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 222
какво и ме чак толкова лошото на полските кухни....  Rolling Eyes аз мисля догодина да си поръчам някаква такава...в крайна сметка не искам нещо дето да седи 20 години... тенденциите в обзавеждането се сменят...
а мебели арон също ли са полски?

# 121
  • Мнения: 619
Мебели Арон също внасят полски мебели. Както вече казах има няколко фирми,  които ги внасят.

# 122
  • Мнения: 8
И мебелите за хола поръчах вече.....
Арон също внасят полски мебели. В събота около 2 часа избирахме по каталог мебели за хола. Харесаха ни 3 - 4 модулни системи но се оказа че от Арон не внасят двукрилните гардероби от тези системи. След като излязохме от магазина на Арон отидохме до Явор и поръчахме мебелите за хола.
Мисля че не збърках..... но времето ще покаже.
Това което разбрах след дългото обикаляне по мебелните магазини (изключвам луксозните) е че:
- мебелите са основно полски.
- няма особено голяма разлика в качеството на пръв поглед
- моделите се припокриват като модели с малки изключения.

# 123
  • Ку-куландия
  • Мнения: 793
Нашата кухня е тази http://shop.yavor-bg.com/index.php?action=showprod&prodid=25 … cat=&show=%20  от 6 години я ползваме интензивно. За сега само една вратичка сме ремонтирали защото малкия се залюля на нея и откачи пантата. Сложихме цял плот с вградена мифка и го повдигнахме за да пъхнем пералнята по него. За тази цена - 550 лв преди 6 г., е перфектна!
В хола сме с модулна система BRW  http://www.brw.com.pl/  система doors, от 3 години я имаме. Децата постоянно се катерят по шкафчетата и се крият в тях, или си прибират играчки вътре, здрава е. Рисували са по тях с какво ли не, всичко излиза.

# 124
  • Мнения: 6
моля, посочете ми къде във Варна мога да намеря полски мебели на VOX, BRW, RESET

# 125
  • Мнения: 8
Представител на VOX има в Аква център, разполошени са точно в ляво на входа.
Мебели BRW предлагат Явор.

# 126
  • Варна
  • Мнения: 307
Мебели BRW  се предлагат и в Мебелна палата Лазур,малко по-ниски са цените от тези на Явор.Имам и каталога.

# 127
  • Мнения: 6
къде мога да видя каталога

# 128
  • Мнения: 6
и къде се намира мебелна палата Лазур

# 129
  • Мнения: 1 427
и къде се намира мебелна палата Лазур

Ами тя си е на същото място от поне 20 години  Wink. В Младост, на кръстовището на Сливница и Янош Хуняди.

Общи условия

Активация на акаунт