Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 153 отговора

под ореха

По принцип мъжете си падат по  мръсниците , но повечето се женят за скромни - защо?
Дядо , преди да почине ми каза  - една жена трябва да се научи на  всичко......
Истинската ще я познаеш когато я вкараш гримирана под душа и след това ако пак я харесваш и желаеш - бинго Peace
Цитирай

Galaxy 13197853088

по различно време трябва различна ...
Цитирай

ти, като гледам си жена.защо питаш?няма да ти се наложи да си избираш съпруга Wink
а иначе - дядо ти е бил прав - от всичко по малко.
пък и знае ли човек скромните какви са насаме Embarassedможе и да са пълни с изненади 35 35 35
Цитирай

UK

по принцип аз сама не разбирам мъжете, защото мъжът се заглежда по жена мръсница, но пък обвърже ли се с някоя иска тя да е скромна и той да доминира... простотия  #2gunfire
Цитирай

София

По принцип мъжете си падат по  мръсниците , но повечето се женят за скромни - защо?
Дядо , преди да почине ми каза  - една жена трябва да се научи на  всичко......
Истинската ще я познаеш когато я вкараш гримирана под душа и след това ако пак я харесваш и желаеш - бинго Peace

А един мъж? Той не трябва ли да се научи на всичко? Или само жените са длъжни!
 Crossing ArmsАко жените поставяхме толколо много взаимноизключващи се изисквания пред мъжете, щяхме да си умираме сами и бездетни.
Цитирай

под ореха

по различно време трябва различна ...

Да така е  , но все пак едно от двете не е твоята природа.
Цитирай

БГ-изток

Скромна мръсница....
Цитирай

София

Каквато си е! Ако си смотана и тръгнеш да се правиш на мръсница, май няма да ти се получи...
Цитирай

все още неустановенo...

абсолютно точно-скромна мръсница
умната жена знае кога каква да е
а никой не може да ме убеди, че мъжете НИ искат да сме скромни Naughty
Цитирай

София

Това е невъзможно. Ако една жена е образно казано "мръсница", то тя няма да е такава само с него, а с всички мъже, които й харесват. Ако е скромна, тя ще е скромна не само с него, а и с други мъже. Просто не става 2 в1. Независимо колко умна е една жена, ако характерът и е такъв или онакъв, няма спасение. Не се подвеждайте по филми от вида "Хубава жена", защото лъжат най-просташки.
Цитирай

Galaxy 13197853088

Това е невъзможно. Ако една жена е образно казано "мръсница", то тя няма да е такава само с него, а с всички мъже, които й харесват. Ако е скромна, тя ще е скромна не само с него, а и с други мъже. Просто не става 2 в1. Независимо колко умна е една жена, ако характерът и е такъв или онакъв, няма спасение. Не се подвеждайте по филми от вида "Хубава жена", защото лъжат най-просташки.

то по тази логика, имъжа тип "скромен" или "мачо" да е ?
Цитирай

все още неустановенo...

ооо в голяма заблуда си,не знам какви жени познаваш. Naughty
Цитирай

София

Най-добрия вариант е 2 в 1 -  и скромна и мръсница Smile
Цитирай

Една жена трябва да е такава, каквато е.
Всякакви преструвки и игрички са излишни.
Цитирай

Galaxy 13197853088

2 в 1 е малко ... поне 10 в 1

Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 153 отговора