Какъв стерилизатор да си взема ?

  • 9 766
  • 92
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
Много, ,много излишна вещ.
Имам стерилизатор за микровълнова на Чико. Хубав е, но съм го ползвала има нямя три пъти.
Стерилизирам само чисто нови шишета и биберони преди употреба. След това с топла вода и гъба/четка и препарат, какъвто имам. Толкоз.
Никога дъщеря ми не е имала проблем от това, че шишетата и не са стерилизирани.

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 1 260
И аз се двоумя дали и какъв да купя...За мен е важно да не е задължително да се използва само с шишета на същата марка. Знаете ли кои могат да се ползват и с други шишета, съответно за помпата за кърма?

# 32
  • Мнения: 4 371
Лара, в Чикото влиза помпа Авент, скоро една моя приятелка пробва.

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 1 260
Лара, в Чикото влиза помпа Авент, скоро една моя приятелка пробва.
Благодаря! Това ми беше една от основните чуденки  Blush

# 34
  • Мнения: 1 049
Още един глас за АВЕНТ, много бях доволна.  Peace

# 35
  • Мнения: 1 197
На Чико за микровълнова и струваше около 30лв
Много удобен и практичен е.

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 1 260
А някой има ли впечатления от този: http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/2167

# 37
  • Мнения: 745
така,тези стерилизатори нямат гаранция.Когато исках да си купувам,реших да е този.В хиполенд ги предлагаха.Обаче ми заявиха,че нямат гаранция и ако нещо се прецака трябва да го изхвърлиш.
Затова си взен на Авент за микровълнова и съм много доволна.

# 38
  • София
  • Мнения: 89
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … 9/products_id/192

За мен това е истината. Има и 1 малко шише в комплекта.

# 39
  • Мнения: 523
Според мен е излишна вещ. Много не се престаравай с това стерилизиране.

# 40
  • София
  • Мнения: 672
Chicco-30лв.
Според мен е необходимост!!!

# 41
  • Мнения: 408
На Чико за микровълнова и струваше около 30лв

Аз имам такъв и съм доволна!Купих го от хипполент и беше точно 30лв.Хич не смятам че е ненужен,особено когато си стопила 2 шишето всяко от тях по 20лв #Crazy.Оставих ги и излезнахме на двора с бебо когато се сетих беше Crazyужас,вечерта отидох и си купих стерилизатор и ел кана и всичко с таинер.

# 42
  • Мнения: 174
Аз ползвам Експрес 2 на Авент за микровълнова.

Тъй като МВ ми пе4ка е 1200 вата стерилизирам само за две минути. Невероятно удобно, тъй като може да стерилизира на веднъж освен шишета (2) и бибероните (2) и 4астите на двойната ми електри4еска помпа (също Авент)!

Напрактика е невъзможно да се залееш с гореща вода при ваденето и ако нещата не са необходими спешно може да се оставят в стерилизатора за известно време (много удобно за майки цедящи се нощем)...

# 43
  • Мнения: 142
С две ръце гласувам за Авент.
Според мен, стерилизаторът въобще не е необходимост, особено в кухнята където се готви сурово месо.
Поздрави

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 675
На Чико за микровълнова и струваше около 30лв

И ние сме с такъв, на мен ми е удобен.

Общи условия

Активация на акаунт