1001 нощи омайни-1001 арабски тайни...

  • 35 184
  • 289
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 112
здравейте!
НАДЕ-прочетох разказа,найстина е мн тъжен,тя тая обаче е мн глупава според мен.не е трябвало да го оставя.
ХАРИЕТ-и аз  носих щини като малко и фъфлех в началото,но после се свиква и даже хич не ми правеше впечатление че съм с тях.но ги носих доста време може би към2-3г.
лек ден и повече разхоски че времето е хубаво Mr. Green

# 166
  • Мнения: 689
Дала-в меда има бактерия,с която имунната система на бебето не може да се пребори,тя попада в стомаха и може да доведе до парализа на стомашните мускули..има и случаи с фатален край-да знаеш за в бъдеще!
Не се тревожи,пъпките ще минат..Опитай като му даваш мляко да не гълта никакъв въздух,да се оригва задължително,дръж го по корем на колене...това се сещам против колики.

Рали-скайпа при нас е болкиран.Шейховете ги е страх да не обеднеят ако не им ползваме телефоните,а минем на скайп Sad
По мейл ли ти пратиха файла?

Дуа-значи мъжа ти не одобрява т.н.арабизи(от англ. и арабски)+френски,мислех,че го приемат нормално ливанците.За мен е неуместно и смешно да се смесват езиците.Правила съм забележка на моя мъж,той пък се обиди Simple SmileНо и ние с приятелките ми говорим на български,примесен с арабски и английски,но по-скоро на шега,не да си придаваме важност.

Надя-аз познавам една 2-ра жена.Нямаха деца няколко години,той и изневеряваше много...Ожени се за втора,което беше по-добрия вариянт за познатата ми,иначе тя щеше да е на улицата сам сама,без пукната пара и дом...Тя няма родители,нито образование..Сега си живее сама,оня само и превежда пари.
По-добре е да си 2-ра жена според мен:съпруга да си поема задълженията-финансови,бащински..А любовника като ти се нарадва те захвърля,не може и на издръжка да го осъдиш...

Авторката на статията наистина е постъпила глупаво.Предрасъдъците относно арбите са я спрели...
А защо всички казват,че в техните си страни арабите са различни newsm78Всъщност и аз забелязвам разлика-когато сме там,хабибито е много щастлив,само ме пита къде искам да ида и какво да си купя Heart Eyes.Направо ваканциите ни са меден месец,за това се чудя защо пък пред семейството мъжът ще е различен...

dtti-щеше снимки на чехли да даваш,докато ги снимаш и ги изгубихте.И ние на Сара 2 чифта вече...
Студено ли е при вас?Големият газопровод Египет-Сирия е готов и ще ви пращаме газ да се топлите Laughing
За Ева съм ,,за,,.

Другарче-дояде ми се лазания,а диетувам Crossing ArmsКато я направиш я щракни,поне очи да оплакна Simple Smile

Иска-аз не гледам индийски филми,но този ме грабна,аз обичам подобни с принцове и принцеси,като Атила,Александър и т.н.

Принцеса бг-аз съм в Емирствата,но и на мен сърцето ми е в Египет Heart EyesИ Кайро има своя чар,но аз предпочитам Александрия.Като се разхождаме по крайбрежието все си представям как едно време Клеопатра е гледала същото прекрасно Средиземно море,с необикновен цвят Blush 

# 167
  • Мнения: 206
Lili да аз това ми е интересно да чуя различни истории, защото на книга правата са едно, а в живота е друго.
Попаднах на едно интересно място днес за тези,които искат да учат арабски. In Dreams видях, че си ходила вече там, дай мнение!

http://www.krechetalo.com/index.php?showtopic=54510&st=0

# 168
  • Мнения: 3 804
ЛИЛИ да уто4ня-сандалите бяха за мен и каките и ще ги взема ж 4етвъртък,а на Даяна са леко спортни,и успяхме да намерим изгубената,едната кака да намери снощи и прибере на друго място,та 4ак като се прибра разбрах затова,за времето днес е студено духа вятър така 4е пускайте газта
ЕВА пусни ми на ли4ни мейла си за да мога утре да ти пусна паролата
и аз познавам 2 моми4ета които са 2ри съпруги,при едната мъжа през по голямото време е в бг,а тук не се е разжел заради децата и едната и другата съпругат знаят за това.Втората и тя се омъжи на този принцип

# 169
  • Мнения: 100

Рали-скайпа при нас е болкиран.Шейховете ги е страх да не обеднеят ако не им ползваме телефоните,а минем на скайп Sad
По мейл ли ти пратиха файла?

Кой файл??
Аз знам за скайпа, но ми е неприятно, че не мога да ти изпращам разни неща... като например инсталационните файлове на египетския арабски или пък някое друго видео, което ти е блокирано.. Бе тея шейхове са голяма работа...  ooooh!

Леле, момичета, това с по двете съпруги нещо не ми харесва... да знам, че мъжа ми е интимен с друга жена.. направо ще ме побърка.. Наскоро четох част от Корана, или някакво тълкуване на Корана по-точно... и там е написано, че в предбрачния договор се поставят изисквания от двете страни...и може да впишеш, че не желаеш мъжа ти да си взима втора съпруга...аз определено бих се възползвала от това... не искам втора съпруга, по-добре развод и да си седи при нея...  Sad  Close  ахх..

# 170
  • Мнения: 130
За феновете на индийската музика и кино - най-красивите индийски актриси:
1.Рани Мукерджи
http://youtube.com/watch?v=Y__ofL3NMHg
2.Прити Зинта
http://youtube.com/watch?v=BsOURIiyny0
3.Айшвария Рай
http://youtube.com/watch?v=Ph3tXOJubSc
4.Дипика Падуконе
http://youtube.com/watch?v=Vkr8QBq7dro
Приятно гледане!  bouquet

# 171
  • Мнения: 689
Иска:сигурна ли си,че 2.е Прити Зинта?Май по-мургавичка беше,във вестника имаше снимка newsm78Тя ли беше супермодел на Елит?
Първият не го видях,но този клип с Аш е..много приказен и много се гонят тез индийци hahaha
Един печатен поздрав за теб:

                                                Crazy Crazy Crazy

Рали-чаках да ми пратят фаил по мейла за египетския-но нищо SadТи как го получи?

За двете съпруги не се бой,в Египет са рядкост,особено в днешно време.А и ако първата жена е българка,мъжът ще е омаян за винаги и друга няма да погледне Sunglasses
Такива бракове имат по-скоро социялна роля,романтиката е в миналото,а с нея и интимността доколкото съм чувала.Ако напр.останеш вдовица,можеш да станеш 2-ра жена на брат на мъжа ти,с който няма да сте интимни,ако е условие в договора....

dtti-добре,че сте  намерили на принцесата изгубената пантовка!И при нас е студ и ние пак сме с течащи носове и болки в гърлата...Само да има пясъчна буря-и сме болни Sad

Надя-копнах си един речник от този сайт...Много запалени по арабския има,чудно...


# 172
  • Мнения: 914
Най накрая ви изчетох  Blush

Момичета аз не видях постинг на  Светла за бременност  newsm78на коя страница

Ако е така да и е честито   bouquet


марси ,благодаря ти че ми прощаваш    bouquetБраво за   диетката
Да ви кажа моите първите 5 кила лесно ги свалих  ама останалитеееееееее  всеки месец по минус 2  и после ги  задържам сега вече седмица пак се   постарах но аще не съм свалила от втората десятка  ooooh!нито килограм  #Crazy Sick

Ева адам   все сядам да ти пиша и все не ми стига времето

Принцеске ,каак си  оздравя ли Алла шефик  Praynig

Много се радвам да Дани  Praynig

Другарче  твоя скип все отворен а ти къде си  newsm78 Или нямаш нет или не искаш да си поговорим  Cry

това за втората жена  newsm78 newsm78 newsm78малко сложно
На мен лично  няколко пъти така ме е избивало с проблемите и особено фианнсите че съм му казвала на моя красавец Защо не си потърсиш някоя  млада красавица и много богата че и ние да намажем от  ситуацията  LaughingА той ми отговаря Аз не обичам да ме командват  Crazy
По добре беден но с една жена  Joy

Линда  ,пиши  по често  тя Лили  е малко рязка в постингите си понякога ,но иначе е с добро сърце  Peace А и обича да е наясно с всичко
 Hug

Лили  докъде стигна с ученето   bouquet

Всички  ще помоля да ми стискат палци утре сме на лекар

Рали   не мила не съм от Плевен но учих преди години там за рехабилитатор

Последна редакция: пн, 25 фев 2008, 20:01 от svear

# 173
  • Мнения: 130
Лили, уверявам те, това е Прити! Тя ми е любимата индийска актриса. Flutter
Изобщо не е мургава, бяла е като сняг! Simple Smile
I love Preity Zinta!

Последна редакция: пн, 25 фев 2008, 20:08 от Iska

# 174
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
днес страхотно време, линда  стана и се измъкнахме като мишки от хамбара! ходихме в парка и после  с големи кандърми в градината да видим люлките, не децата, такова беше условието ,деца да няма! ама, деца пълно, отидохме и полека нашата кривка се отпусна ,аз полеки4ко се отдале4их! присъдени се едно дете и като се запързаляха, оле-мале, не иска да си ходим ! изобщо и две по-големи моми4енца  я хванах за ръце и я заведоха на люлката- люляха я силно и тя кеф да си върне жеста да ги люлеела, май4ица! а децата си я заприказват ,тя иска аз да ги питам на арабски, абе  пън ,запецва като компа и не иска на арабски, а  говори като кре4етало у дома! хората си мислят ,4е говори само другите езици! утре е обещала да ходим пак и да пишем даже ,пазят й тетрадката! аз направо не повярвах на о4ите си, 4е може  да потръгне с градината! пу-пу-пу!но моят подход, ако успее, ще искам диплом по детска психология без изпити, аааааааааа!ако ви кажа, децата как ми налитат да си говорим като равни, искат да ми покажат  и ме слушат!но като ми липсва  арабският освен малко нето4ни фрази и думи, тю! ooooh! Thinking

# 175
  • Мнения: 914
Десси   какъв е хемоглобина на малката Добри ли са анализите


Може ли да пие  мед

Аз като давам на малкия мед феритинина му скача на 100 а  миналия месец му дадох почивка че бях давалая 3 месеца с млякото и ме беше страх да не му се качи захарта Но уви захарта е в норми а феритинина му спадна на 56  Confused

Мама мия  то не трябва ли след 40 ден на каишки да се правят изследвания както  и  едни упражнения така и с ренген да се провери Или направо 6 месеца май е множко
То може и да го боли детенцето по принцип трябва да му е добре в това положение на крачетата Мисля че трябва да се допиташ и при друг доктор  Peace

Хари ,поздрави и целувки на малките  кокичета и батко   bouquetСвърши ли ваканцията

# 176
  • Мнения: 914


Ето  и  възглавниците настанете се удобно и  си говорете ,че отдавна не съм ви черпила То е за моите добри резултати от анализите  HugПоне   това ме зарадва  ,въпреки че с  малкия положението не е розово но ин шаа Алла хаир
Утре и мен ще ме пратят при лекарката коята ще  отговаря за  донора Така че стискайте палци  Praynig

# 177
  • Мнения: 720
Светле да свърши ваканцийката,след месец пак ама по дългичка -пролетна.
ето това се казва седянка...с удоволсвие ще се просна там. Simple Smile

А аз исках да те питам -сега покрай лечението и всичко на малкия плащате ли нещо и как изобщо се справяте??

 

Последна редакция: пн, 25 фев 2008, 22:14 от harriet TJB

# 178
  • Мнения: 689
Свеър-голямата,лоша Лили ще се моли всичко да мине гладко утре,иншаАлла...

Защо така с този хемоглобин страдат децата,злояди ли са или е наследствено или какво?

Почерпката е страхотна   bouquet

Иска-значи съм се объркала.Май Приянка чопра беше мургава,но много красива!
А този,дето е в клипа с фаворитката ти съм го виждала на живо-дойде на откиването на един индийски ресторант.Много е висок,с много лъскава коса..Окичиха го с гердани от жасмин..А мен ми мацнаха една жълта точка на челото и ме поръсиха с някаква силно ухаеща вода hahaha

Марси-Линда има нужда да се вижда с дечица,да си играе и език ще научи от децата.Води я по-често,тя сама ще те дърпа да излизте после:)

Хайде след като си побъбрите на възглавничките,легнете в покоите с принца и сънувайте приказни сънища!
                                                             

Последна редакция: пн, 25 фев 2008, 22:23 от Water Lily

# 179
  • Мнения: 72
Виц за ливанци:
-Бонжур,ки фак?
-Алхамдулилла,файн!
 Joy Joy Joy
Голям виц, от сърце съм се смяла и на глас:)))) Joy Joy Joy
Браво Water_lily

Общи условия

Активация на акаунт