Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 22 фев. 2008, 12:28 ч.

Търсят се майчета с добър немски ;)

• 485
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
Момичета, не знам дали темата е за клюкарника, ама колежката е пред инфаркт, не може да намерим хора с гъвкаво работно време за Кол Център с перфектен немски, смени на 4, 6 и 8часа. Основно заплащане и бонуси. Ако ви интересува пишете и на  tania.todorova(маймунка)adecco.co.uk

Ако модераторите преценят, нека да преместят или изтрият темата  Hug

# 1
Няма ли закъсали студентки?
Тук само студенти работят това.

# 2
 Laughing Успех! Не го казвам иронично, защото знам, че е трудно с немския и кандидатите.

Лиске, за съжаление не само студенти го работим.  Няма да казвам повече, за да не взема да откажа някой потенциален кандидат.  Joy

# 3
  • София
Само да наклюкаря нещо.. пепиляжка говори перфектен немски ! Не й казвайте , че съм я издала  Twisted Evil

# 4
Ее,точно се зарадвах,ама за малко да забравя,че не съм от София Sad

# 5
  • София
  Наде, я пиши на лични повече подробности ! Simple Smile 

# 6
С немска филология съм и на два пъти получих обявата им от jobs.bg. Явно и за тук (В.Т.) не са намерили човек, а аз съм в голяма чуденка newsm78 - все пак бебе гледам, няма на кого да го оставя. Срока за подаване на CV скоро изтича, ще помисля още малко, извинявам се за спама.

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт