Петъчна МЕРАКЛИЙСКА

  • 5 226
  • 127
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
А моите постове са винаги по-дълги от средностатистическите....

Мдааа, а  и   как  добре боравиш със Силата!

# 31
  • Мнения: 5 393

Еееееееееее, ся пък и капризи Naughty КАжи ти кой ше оспамиш? Whistling

# 32
  • Мнения: 2 161
Фил няма зъби.

# 33
  • Мнения: 78
Еееееееееее, ся пък и капризи Naughty КАжи ти кой ше оспамиш? Whistling

Ш'ти кажа бе.
Ма на купона.
"не е коленце...  Embarassed"

# 34
  • Мнения: 189
Ох, мен автора мЪ кефи Embarassed Embarassed, но сърцето му принадлежи на друга newsm50

# 35
  • Мнения: 78

Имам бе, два са даже.

Лошото е, че и двата са долу, та не мога и семки да ям.

# 36
  • Мнения: 2 716
Шанел не издребнявай толкова.
Хубаво ще си поспамим "по женски". Ти нали беше жената на моряка  Crazy
***********
Сели, не е важна дължината. За чат трябва бързина, скорост, постоянство.
Можеш ли?

# 37
  • Мнения: 274
Ох, мен автора мЪ кефи Embarassed Embarassed, но сърцето му принадлежи на друга newsm50


Ларла, сърцето е голямо...Видно е от снимката в ляво! Simple Smile

Сели, не е важна дължината. За чат трябва бързина, скорост, постоянство.
Можеш ли?

Бързина и скорост имам. Не случайно в светските среди съм известен с прозвището "Минута е много" Simple Smile Постоянство само май ми липсва....

# 38
  • Мнения: 189
Ааа, аз не се бутам, ще чакам на тази девойка да й слезе кръвта в главата и дано пусне...сърцето.

Обещаваш да не ме държиш така, нали, не съм от гъвкавите?

# 39
  • Мнения: 152
няма наши , няма ваши - всичко трябва да се опердаши!  Mr. Green

# 40
  • София
  • Мнения: 1 783
На никакво количество алкохол, доброволно и безплатно не бих оспамила ложето на Борис. Не ща да обучаван никого, нито на теория, нито на практика.
На никакво количество алкохол, доброволно и безплатно не бих оспамила ложето на Селинджър - не обичам многото говорене и перчене, щото обикновено изпълнението страда. Пък и той харесва друга.
На никакво количество алкохол, доброволно и безплатно не бих оспамила ложето на Сопрано - щото много навалица там.

# 41
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
На никакво количество алкохол, доброволно и безплатно не бих оспамила ложето на Сопрано - щото много навалица там.

И щото Барабалекс размята разни топки косми... От тях се пази, не от навалицата Mr. Green

# 42
  • Мнения: 2 161
Вярно е за Сопрано.Нямам намерение заради него да ме скубят и да ме ритат по кокалчетата.

# 43
Само не разбрах каква е тази недомислица мераклийска. То като е мерак трябва да е нещо, което те грабва точно  като мерака, а то нещо като искам да кажа, но не знам как да го кажа. newsm78 Дайте да си поговорим как ще е добре събота и неделя като не сме в офиса а сме си в къщи и се потим над печката или например с прахосмукачката в ръка каква идилия. В офиса сме като Пепеляшка на бала а в къщи познайте.Няма да сме като на бала нали се сещате.

# 44
  • София
  • Мнения: 1 783
Аз не съм от желязо, все пак....Ако има подходящ мотив...
А на бой не издържам и за партизанка не ставам.
Обаче не съм толкоз атрактивна за да се мори някой да ме тепе или да се харчи.

Общи условия

Активация на акаунт