Петъчна МЕРАКЛИЙСКА

  • 5 218
  • 127
  •   1
Отговори
  • Мнения: 274
Първо, темата не е точно Петъчна...Според мен е целогодишна...Дори ежедневна...И ако още трябва да конкретизирам, отнася се за онази част от деня, в която Вашата половинка, мъжо Ви, Милото, Дебилото или както там си го наричате, се поти на работното си място за да ви осигури благоденствие...


А сега да ви видя, като сте много отворени всички, щото до онзи ден преди да затворят темата, ми обяснявате как външния вид немал значение и тн, важна била душевността, харизмата и вътрешната красота на човека - на кого от форума бихте (или за нищо на света не бихте) оспамили брачното(или почти брачното) ложе, вътрешно и много красиво.....Дали ще го оспамите или просто имате желание за един бърз и неангажиращ чат, няма значение. Въпроса е за мерака... А мераклийте, според социологическите проучвания на агенция ЕмПиЕмПя са повече от китайците. Слушам Ви...

# 1
  • София
  • Мнения: 18 679
Пита човекът на коя ближна бихме искали да изтаковаме милото.

# 2
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ти какво питаш?
1.Дали бих правила неангажиращ, еднократен секс с форумец/форумка?
2. Дали бих поддържала интимна връзка с форумец/форумка?
3. Дали бих си приказвала за изкуство с форумец/форумка?

# 3
  • Мнения: 281
Бих оспамила брачното ложе на Лиска. С Лиска.

# 4
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 767
с кой от форума бихте/не бихте спали

Нали правилно преформулирах въпроса, селинджър?  Grinning

Един невероятен титан на мисълта и словото, един гений, един красавец, но и сексапилец, държи сърцето ми (разбрали сме се другите телесни части да не пипа, има си жена, тя да му бере гайлето, нали така? Всеки си носи кръста!) и не виждам изгледи скоро да го пусне; поне не и докато Пит не дойде насам. Тогава пускам Джоли на сексапилеца и прибирам Брад, да не страда.

# 5
  • Мнения: 765
На Топлоинка разбира се - той е недосегаем.

# 6
  • Мнения: 274
На Топлоинка разбира се - той е недосегаем.

Браво Барби, браво Лекси! Аз си го казах вчера - Линка и Нейния Хубавец са мои фаворити за як спам!!!! Един вид - те са моя Таргет Груп Simple Smile

# 7
  • Мнения: 25 398
И аз Тополинкиния...  Flutter Влюбих се в сливиците му, мнооооого са секси!  Embarassed Embarassed Embarassed
От съфорумците...  newsm78 Хм. Май никой не е мой тип. По съфорумки не си падам, освен платонично.  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 3 423
Кого бихте изпраскали с кеф?
Кого не бихте изпраскали, дори
и на една цистерна руйно вино?
Във форумски или в глобален аспект...

# 9
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Не бих изпраскала Милко Калайджиев. Аз затова и не пия - да не вземат да ми дойдат някои неприлични мисли.

# 10
  • France
  • Мнения: 726
След "цистерна вино" ще се навия с Тони Сопрано.... Laughing

# 11
  • Мнения: 516
След цистерна вино и Мария Лу бих оспамила, наред с Тони и Татти.  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 1 092
Не ги познавам аз мъжете на форумките ,ма да си кажа
с някой готин ще да е...така де , по форумски, без скандали и побой след това:whistle:

# 13
  • Мнения: X
Такава тема имаше когато се регистрирах. Не помня кой беше автора, но темата се казваше нещо от сорта на "И като ви натаковат, да не се сърдите". Ама аз тогава бях  нова и не знаех кой да натаковам.
Сега  знам. Лиска, Мария Лу и селинджър. Накуп!

# 14
  • Мнения: 600
След цистерна вино и Мария Лу бих оспамила, наред с Тони и Татти.  Mr. Green

 Naughty на татти щом посегнахте, работата е сериозна Naughty опичайте си акъла.

само на мен ли ми е интересен борис? на цистерна вино, де...

Общи условия

Активация на акаунт