бразилска тайна ЛИПО 53 за отслабване

  • 13 171
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 243
ЗДРАВЕЙТЕ МОМИЧЕТА  Hug НЯКОЙ ПРОБВАЛ ЛИ Е Т.НАР.БРАЗИЛСКА ТАЙНА-ХАПЧЕТА ЛИПО53 ЗА ОТСЛАБВАНЕ И ИМАТ ЛИ ЕФЕКТ Rolling Eyes
 

 

# 1
  • Мнения: 1 596
Четох в Уикенд за него,поръчах си го.
Ще кажа за резултатите,като направя цялата схема Wink

# 2
  • Мнения: 1 243
mamma_mia дано наистина да деиства ,ще чакам да кажеш дали има ефект или не мен малко не ми се вярва с 4 хапчета да смъкна 5 кила ама знае ли човек може и да има ефект Grinning
Само не разбрах колко време се пият тия хапчета пишеше за 21лв 4 хапчета и май 4 хапчета подарак аз за ЛИПО 53 прочетох във весник Шоу даже имаше талон за поръчка Flutter
Имам 10кг за смъкване.

# 3
  • София
  • Мнения: 4 052
И сега к`во, ново чудо на чудесата newsm78. Само с поръчка ли става или се продава и по магазините?

# 4
  • Мнения: 1 243
В сегашния брой в сряда които излeзе на весник Шоу имаше талон но би трябвало и без талон да се поръчва,утре ще хвърля едни поглед на весника да видя дали има тел за връзка.

# 5
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Някои беше написал в един друг форум по този повод - открийте разликите.  Wink
Иначе преди да стане бразилска, тайната е била френска, швейцарска.....
За съжаление имат много агресивна реклама и доста хора започват да вярват в чудесата на вълшебното хапче.

http://forum.rozali.com/viewtopic.php?t=3995&postdays=0& … r=asc&start=0

Последна редакция: сб, 23 фев 2008, 16:21 от Danielka1

# 6
  • Мнения: 1 596
Някои беше написал в един друг форум по този повод - открийте разликите.  Wink
Иначе преди да стане бразилска, тайната е била френска, швейцарска.....
За съжаление имат много агресивна реклама и доста хора започват да вярват в чудесата на вълшебното хапче.

http://forum.rozali.com/viewtopic.php?t=3995&postdays=0& … r=asc&start=0

Момичета,
Даниелка е права Sad
Току що прочетох и аз същия линк от форума Розали,даже и преди да погледна тук,по случайност.
За съжаление се разочаровах,т.е.радвам се че го прочетох-внимателно.
Дайте да не се залъгваме с тези мошенници.
Аз съм поръчала Липо 53,но когато се обадят ще ги откажа.Решила съм!!!
Жалко,и аз се надявах,че нещо ще ми помогне да отслабна Sad
Явно няма да е с тези боклуци.
Тези са за съд.
Дайте да наблегнем на по-малко храна,без хлебни изделия и захарни.
Пък лятото идва,ще ядем салатки,ще си пием добавките и така.... Heart Eyes
Да не пълним гушите на мошенниците.
Поздрави от мен Simple Smile
Тези пари може да ги дадем за нашите бебенца Hug

# 7
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
 След 1.5 -  2  месеца когато ще се опитат да ни го пробутат под името на аржентинско, японско,  южнокорейско или друго чудо и ние ще направим "побут" на нашата тема  Grinning.

А иначе за две години свалих около, 26-27 килограма..... остават ми още малко. Нямам йо-йо и продължавам да свалям. Разумно и здравословно хранене без изключване на нито една група храни, плодове, салати, чисти месцета, повече движение.....Има резултат и без химии и мошеничества.
Пожелавам на всеки да намери своя правилен начин да си върне и задържи хубавата линия.
Килограмите ни не са натрупани бързо.... дайте си време и тялото ще ви се отблагодари.   bouquet

Последна редакция: сб, 23 фев 2008, 21:47 от Danielka1

# 8
  • Мнения: 1 596
Да,така трябва да направим Peace

# 9
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
 Айде "побут", че се зададе нова вълна зарибени. Дано някой види темата,  преди да се пускат нови  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт