Силиконов сутиен-доволни ли сте?

  • 30 212
  • 107
  •   1
Отговори
# 60
Магазинът за който говорех, се намира на пазара в Слатина. Ако ти е познато, ще ти напиша подробности. Виждала съм ги и на Илиенци, в хамбарите при китайците, цената беше под 10 лева.

Знам къде е квартала,а пазарчето предполагам,че ще мога да го намеря...Много ти благодаря  Hug

# 61
  • Мнения: 1 322
Аз си взех такъв, ама още не съм го пробвала.

# 62
  • Мнения: 148
Една позната сподели   усещането от  носенето  на такъв сутиен :  "Имаш чувството, че някой те е стиснал за ц...те и е забравил да те пусне" Joy

Иначе и аз съм им хвърлила око и мисля да ги пробвам това лято.
Чета мненията ви и си мисля , че не  ме притеснява толкова спарването- то и с обикновен в жегите е пак същото. Повече ме притеснява да не се отлепи и да се изсули... ooooh! Има ли такава опасност newsm78

# 63
# 64
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Аз си го купих миналото лято от 7секъндс за 15тина лв. Препоръчаха ми чашка C, по принцип нося B или C, зависи от модела. Седи готино, обаче наистина спарва и ако се изпотиш се отлепва  Mr. Green Абе не е кой знае какво, но за по-официлани случаи става, щото не върви да се изсипеш по зърна Mr. Green

# 65
  • Мнения: 226
Този от Севън секъндс същия ли е? Защото искам пак да си взема за бала,но искам нещо по-качествено и си мислех ,че вероятно там ще има по-хубави.И от този съм доволна , но все пак нали ако има и по-хубав... Flutter

# 66
  • Мнения: 686
Въобще не са ми удобни тези лепящите подплънки, а пък за лятото съвсем. Според мен са подходящи единствено за конкретен повод, когато съответната рокля или блуза го изисква.

# 67
  • Мнения: 354
Днес си купих такъв.Незнам дали си втълпявам, или не го слагам правилно може би,незнам и аз...обаче ми се струва че ми ги придърпва надолу  bombs ...немога да го нося в никакъв случай с обикновена тениска или потник...

# 68
  • Мнения: 1 103
Една позната сподели   усещането от  носенето  на такъв сутиен :  "Имаш чувството, че някой те е стиснал за ц...те и е забравил да те пусне" Joy

Иначе и аз съм им хвърлила око и мисля да ги пробвам това лято.
Чета мненията ви и си мисля , че не  ме притеснява толкова спарването- то и с обикновен в жегите е пак същото. Повече ме притеснява да не се отлепи и да се изсули... ooooh! Има ли такава опасност newsm78
smile3532

# 69
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Този от Севън секъндс същия ли е? Защото искам пак да си взема за бала,но искам нещо по-качествено и си мислех ,че вероятно там ще има по-хубави.И от този съм доволна , но все пак нали ако има и по-хубав... Flutter
Нямам представа дали е същия, аз друг не съм си купувала. Ако имаш снимка на кутията на твоя някъде от нета, ще ти кажа дали е същия. Момичето ми каза, че издържал 80-100 лепенета, обаче аз съм го ползвала 5-6 пъти само миналото лято. С това темпо май няма да ми трябва друг  Mr. Green

# 70
  • Мнения: 865
купих си такъв,като го сложа имам чувството,че ми дърпа надолу.оказва се,че май ми е и малък-аз съм чашка В,а май е трябвало да взема С newsm78.ще взема да си купя и по-голям и ако пак е така............

# 71
  • Мнения: 354
купих си такъв,като го сложа имам чувството,че ми дърпа надолу.оказва се,че май ми е и малък-аз съм чашка В,а май е трябвало да взема С newsm78.ще взема да си купя и по-голям и ако пак е така............
И аз май вземам да си мисля така за моя  ooooh!

Последна редакция: вт, 25 мар 2008, 14:50 от b0reto

# 72
  • Мнения: 197
.Купих 2 такива сутиена,но не мога да си уцеля размера.По принцип съм 75 C,но продавачката ми каза да си взема по-голям размер,защото така трябвало за този модел.Е да,ама не.И двата пъти по-голям размер и пак ми е некомфортно с тях.Вместо да ми повдигат бюста,имам чувството,че съм сложила някаква тежест на ц...те. Embarassed

И аз нося този номер 75 C, два пъти съм слагала лепящи чашки, но номер D и да ти кажа са ми малки - дърпат ме надолу и въобще моите цици не се вместват вътре и подутината на тези чашки не ми се пада където трябва  Laughing. Е, изтрайва се една вечер - единият път го сложих за коледното парти, вторият за нова година. И двата пъти съм танцувала много лудо - не ми е паднал, но после като го махах имаше водичка вътре  Embarassed, така че бая спарва!

# 73
  • Мнения: 226
Този от Севън секъндс същия ли е? Защото искам пак да си взема за бала,но искам нещо по-качествено и си мислех ,че вероятно там ще има по-хубави.И от този съм доволна , но все пак нали ако има и по-хубав... Flutter
Нямам представа дали е същия, аз друг не съм си купувала. Ако имаш снимка на кутията на твоя някъде от нета, ще ти кажа дали е същия. Момичето ми каза, че издържал 80-100 лепенета, обаче аз съм го ползвала 5-6 пъти само миналото лято. С това темпо май няма да ми трябва друг  Mr. Green

Камамбер за този става въпрос, но както споделих преди съм го купувала за 10 лв.И затова те питам дали е същия

# 74
Аз пък получих обрив от такъв и го изхвърлих.

Общи условия

Активация на акаунт