С коси от свежи цъфнали цветя към ПАЗАРДЖИК пристъпва пролетта(19)

  • 12 507
  • 309
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 1 511
В какво се изразява алергията ти? Пъпки,обриви,саво сърбеж и зачервяване?
Правиха ли ти изледвания? Да не би да е от домашен любимец?
Много е неприятно...дано по-скоро отмине? Praynig

# 76
  • Мнения: 1 163
Появиха ми се малки пъпчици,които  след  5 минути стават на червени петна по цялото тяло,местят се непрекъснато,сърбят ужасно.Ходих при Нолева,изписа орбазон и хапове за алергия,но резултата е нула.Утре пак ще я посетя,дом.любимец нямаме.Тези дни усилено правя картички и ми се струва,че може да е от лепилото,днес няма да правя и ще видя какво ще стане.

# 77
  • Мнения: 2 577
vivi75, махай лепилото Hug
на моя син пък му се появяват по гръбчето едни сухи петна, леко червени, на пипаен кожата все едно е груба. Сумати сипори изпи - не помагат.  ooooh!

# 78
  • София
  • Мнения: 1 511
на моя син пък му се появяват по гръбчето едни сухи петна, леко червени, на пипаен кожата все едно е груба. Сумати сипори изпи - не помагат.  ooooh!

И Тано има такива. На ръцете и крачетата. Лекарят каза,че ще ги израсте,да ги мажа ако искам с крем,зехтин или мас. След баня го мажа с един крем с мас и невен...но не всеки път ме дава.
Дано наистина да го израсте.
На теб от какво ти казаха че е?

# 79
  • Мнения: 2 577
Gwen, личният му лекар каза: алергия...от какво не знам newsm78 И ме хвърли в оркестъра. Ама като знам колко е трудно да се установи от какво и ще го ползват като опитна мишка, та реших да го оставя да се пребори сам. Защо да я потискаме със сиропи.
При нас е по ръчички, гръбче и долу по прасеца на крачето - само по гръбчето се виждат леко червени понякога участъци, а на другите места само на допир се усеща грапавина. И аз мажа с мас и като че ли малко отшумяват. Може би не  е от храна храна, най-вероятно външен дразнител.
Но за сега съм решила да чакам.
Много ми е чудно какво е - нашия е много слаботелесен и си мисля, че има връзка.
Тано от кога е така?

# 80
  • Мнения: 1 163
За тестване детето трябва да е на 6-7г,поне на нас Парнарев тогава прави тестовете на Злати.Така като гледам моята алергия май наистина ще се окаже ,че е от картичките Sadднес не съм ги пипала и съм ок,а вчера бях като петниста хиена #Crazy.

# 81
  • Мнения: 529
vivi75това е много неприятно, но може би наистина е от лепилото. Thinking
На мен всяка пролет ми излизат пъпки по краката и ръцете, пия си алергозан и поне не ме сърби много. Правиха ми тестове, някога - без резултат.
Смени лепилото  Peace

Лайкучкаа     bouquet

# 82
  • София
  • Мнения: 1 511

Забелязах ги,когато беше на 2 годинки. Аз все си мисля,че не е алергия...а като растат косъмчетата и мъхчето по тялото му стават такива пъпчици. Макар,че пъпка е силно казано. Грапавина е по-скоро и при Тано. Отпред на краката няма,само отзад над прасеца,където е по-нежна кожата и по ръцете по бицепса  Mr. Green. Чудех се как да ти обясня точното място,но така пък звучи доста смешно.  Joy

# 83
  • Мнения: 1 938
Хайде, скок тук:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=256168.msg6678170#msg6678170

Последна редакция: чт, 28 фев 2008, 19:06 от Nellina

# 84
виви75 пожелавам ти по бьрзо да отмине всичко Praynig
мили мами искам да ви питам да знаете някоя хитринка за зачервено дупе че вече пробвах всякакви вьзможни кремчета нищичко не помага.Благодаря предварително Hug

# 85
  • София
  • Мнения: 1 511
виви75 пожелавам ти по бьрзо да отмине всичко Praynig
мили мами искам да ви питам да знаете някоя хитринка за зачервено дупе че вече пробвах всякакви вьзможни кремчета нищичко не помага.Благодаря предварително Hug

Именно кремът, за който говорим,направен от мас и невен ще ти помогне. Поне на Тано това му помагаше.

# 86
  • Мнения: 1 938
"Пиоктанин 1%" и после мажеш с крем "Бочко".  Peace

# 87
  • Мнения: 2 577
антибиотичен крем Тридерм - мажеш го вечерта след баня и малко мас сневен и сутринта няма нищо. Вълшебен е този крем.

# 88
  • Мнения: 319
Аз отдавна не съм се вясвала, ама малкото болно и не можем още да го излекуваме, та само се отчитам Cry

# 89
  • Мнения: 2 336
 Добро утро на всички  food010,
Mari_Pz дано бебчо скоро оздравее  Praynig
днес времето ще е хубаво sun, само за разходка  Party

Общи условия

Активация на акаунт