Aма и така не може!

  • 5 982
  • 68
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 532
За съжаление имам горчив опит в подобни ситуации Weary, много неприятно и обидно, идвало ми е и на бой да налетя, но не мога да се унижавам така. Случвало ми се е при засечка даже да поздравя и да отмина,не знам дали е правилно , но така постъпвам, реакцията е- newsm09.
И какво значи открадна ми мъжа/жената?? това да не е лична карта??

# 61
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Ех, момичета, цялата ни Мара втасала, дайте сега да се караме и да се иронизираме..  Close

Колкото и тъжно да звучи, досега съм се убедила в едно - няма мъж, който при определени обстоятелства и подходяща 'обработка' да не 'поддаде' - и най-изпеченият сваляч, и най-големият смотльо, ако щеш, никой не прави изключение. Може и да има, но поне аз не съм срещала, а не съм от вчера на тоя свят, както не съм расла в саксия и не съм поливана с лейка, доста неща съм видяла. А интересното е, че точно 'печените' имат доста по-адекватно поведение в подобни ситуации, другите залитат директно или пък добиват едно фалшиво самочувствие, почват да се имат за 'голямата работа' и става една манжда с грозде, дето изобщо не е за разправяне  Twisted Evil. И тук вече въпросът за вината е много спорен, защото на мен поне не ми е известно в такава ситуация някой мъж пръв да е повдигнал въпроса: 'Давай, зарязвай си семейството и да се събираме', обикновено от жените тръгва това Confused. Не че оправдавам едните или другите, но факт е, че няма невинни в тия неща.

# 62
  • Мнения: 1 425
@CTramell
 newsm10   202uu

# 63
  • Мнения: 4 458
Я сега да ви дам още нещо за размисъл  Grinning

Оня ден въпросната приятелка ме покани да излеземе с децата. Дойде и един който е техен семеен приятел - да шофира  Wink

Ако знаете как съм се пулила  Shocked на среща и как съм била безмълвна... просто незнаех какво да кажа и как да отреагирам. Само гледах, слушах и не вярвах на ушите си.

Та, приятелката ми не може да шофира, но конфискувала ключовете от колата за да не може мъжа и да ходи никъде. Помолила семейния приятел да я научи да шофира (няма нищо лошо в това). Той пък даже предложи да я светне как да проверява къде е бил мъжа и (по километража)  newsm78.
По едно време мъжа и се обади и тя му каза: "е, сега вече не можеш да ми мръднеш! ще ти засичам километража и само да си посмял да кривнеш!"  Shocked
Подочух още от разговора м/у двамата приятели, че тя дори му следяла телефонните разговори  newsm78
Мъжа от своя страна бил казал, че предпочел да е с другата, че поне те го цени и обича Mr. Green

Аууууууу, тия двамата са луди направо Shocked А семейния приятел  newsm78 от къде на къде ще светва жената на най-добрия си приятел как да го следи  Thinking
Боже, Боже нямам коментар!
Май наистина е най-добре да не се бъркам там. Колкото и да ме молят за помощ, съжелявам но за мен това е страшно..... глупаво. Що за взаимоотношения, що за семейство... Нека ми се сърдят и двамата Crossing Arms, но аз не мога да вземе страна.
Понякога си мисля, че той е прав да търси спокойствие при другата. Друг път си мисля тя е права да се опитва да задържи семейството си..... newsm78

Само за информация : потърпевшата любовница са я преместили в  друг отдел!

# 64
  • Мнения: 2 489
Аз ако съм на мястото на мъжа ще избягам в девет планини, в десета. То как се трае това чудо...

# 65
  • Мнения: 1 343
Хехеех това ми напомня за една от родния ми град .
Та тя за да не й кръшка не му даваше да си сменя бельото да го било срам моля ви се да се съблича пред друга  ooooh!
Няма нужда да казвам че вече са разведени и той си има нова жена нали  Wink
Ревноста е ужасно нещо ...

# 66
  • Мнения: 1 616
Ей на такива жени им се чудя и мая как имат сили и търпение да се занимават с глупости- да дебнат, да слухтят, да измислят какво ли не идиотски трикове, за да държат мъжете си изкъсо... newsm78 newsm78 newsm78 Не бих могла да понеса една изневяра, ама пък заради това да се превръщам в жената-куче-пазач... newsm78 newsm78 newsm78 Неее, благодаря! Naughty

# 67
  • Мнения: 4 458
Та тя за да не й кръшка не му даваше да си сменя бельото да го било срам моля ви се да се съблича пред друга  ooooh!

E, не Shocked Това да не е виц?
Боже мой какви жени имало newsm78


А, моята въпросна приятелка, оня ден е звъняла на един познат в....  Rolling Eyes  късно през нощта ли да кажа, рано сутринта ли  Rolling Eyes. Нестига че го събудила, но и му истерясвала на телефона да ходи да търси мъжа и че не се бил прибирал и пак бил хукнал по оная фуста  Sick
А господина обезпокоил същия този приятел в 2 сутринта на същия ден/нощ и го завлякъл по баровете да търсят "фустата" и да я хванат дали му изневерява  #Crazy
 Joy тук май се получава една верижна реакция на следене  Mr. Green

# 68
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Та тя за да не й кръшка не му даваше да си сменя бельото да го било срам моля ви се да се съблича пред друга  ooooh!

E, не Shocked Това да не е виц?
Боже мой какви жени имало newsm78


А, моята въпросна приятелка, оня ден е звъняла на един познат в....  Rolling Eyes  късно през нощта ли да кажа, рано сутринта ли  Rolling Eyes. Нестига че го събудила, но и му истерясвала на телефона да ходи да търси мъжа и че не се бил прибирал и пак бил хукнал по оная фуста  Sick
А господина обезпокоил същия този приятел в 2 сутринта на същия ден/нощ и го завлякъл по баровете да търсят "фустата" и да я хванат дали му изневерява  #Crazy
 Joy тук май се получава една верижна реакция на следене  Mr. Green

Хахахаха е не това е вьрха hahaha

Общи условия

Активация на акаунт