Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама

Ясмин и проблемите

  • 23 фев. 2008, 15:55 ч.
  • Преглеждания  358  Мнения  1  Онлайн  1
Отговори
  • София
  • Мнения: 147
Днес свърших първата опаковка ясмин и честно казано незнам дали да продължа. От няколко дни имам кървене, което пише че било нормално докато се пригоди организма. Но това кървене при мен е съпроводено с някаква пареща болка. Сексът е абсолютно невъзможен именно поради тази болка. Чувствам се ужасно защото си ги предписах сама и отначало нямах никакви проблеми/
вече незнам какво да правя. обръщам се към вас, защото от известно време живея в англия и няма как да отида на гинеколог, нито знам къде, нито колко ще ми струва. на някой случвало ли му се е нещо подобно?

Реклама
# 1
  • Мнения: 1 984
след всяка опаковка следва цикъл... все пак консултираите се с гинеколога си.

Реклама


Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт