Впечатления за Аспровалта ?

  • 5 774
  • 9
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 294
Някой ходил ли е на екскурзия с машрут Аспровалта - Кавала - остров Тасос - Солун и ако е ходил моля да сподели мнението си за тази дестинация. С коя тур.агенция е бил, за колко дни, условия и цена.

# 1
  • Мнения: 3 215
Ами точно на екскурзия не.Те са ми под носа,така да се каже.Пътуваме си сами.
Имаме апартамент в Неа Врасна,което е до Аспровалта,така че мястото ми е силно познато.Какво точно те интерсува за Аспровалта?
През лятото е много оживено,има предимно пансиони и малки хотели,много кафета,таверни,красива крайбрежна алея (много добре поддържана).Извън сезона е спокойно и приятно за разходки край морето...

Пускам линк с малко снимки (повечето от снимките на първата страница са от плажа и крайбрежната алея на Аспровалта,другите,ако искаш не ги гледай)

http://neavrasna.myphotoalbum.com/albums.php

# 2
  • Мнения: 1 030
Ходила съм преди години, даже няколко пъти. Преди години Аспровалта беше хит... Много спокойно място, всъщност е нещо като ваканционно селце за Солунчани, много от тях имат къщи там и ходят лятото на почивка. Дълга плажна ивица, пясъчна. Чисто и спокойно. Но може да доскучее, ако не си с компания. Имаше една дискотека, малка, но голям купон ставаше, като има абитуриенти от България. На мен ми харесва там. Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 4 294
Благодаря ви момичета, питам защото искаме от работата да ходим на семинар.
От една тур.агенция ни предложиха тази дестинация, защото от Аспровалта било
близо до Солун, същевременно и до Тасос и ще можем да ги посетим. Обаче искаме
да сравним офертата им все пак.
Ще се ходи пролетта (ако се организираме де), ние сме купонджии, обичаме да се веселим,
да се разхождаме и не се усеща възрастовата граница в колектива ни   Laughing

Мousy с коя агенция си ходила?

# 4
  • Мнения: 1 030
Благодаря ви момичета, питам защото искаме от работата да ходим на семинар.
От една тур.агенция ни предложиха тази дестинация, защото от Аспровалта било
близо до Солун, същевременно и до Тасос и ще можем да ги посетим. Обаче искаме
да сравним офертата им все пак.
Ще се ходи пролетта (ако се организираме де), ние сме купонджии, обичаме да се веселим,
да се разхождаме и не се усеща възрастовата граница в колектива ни   Laughing

Мousy с коя агенция си ходила?
Ами, да не стане реклама, ама ходих с агенцията, в която работя. Ако искаш, пиши ми на лични, ще ти дам подробно инфо,че мисля, че не е редно тук

# 5
  • София
  • Мнения: 4 294
ok  Peace

# 6
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
екскурзия с машрут Аспровалта - Кавала - остров Тасос - Солун

да. По точно този маршрут. На частни начала. Хареса ми. Заслужава си, като за 2-3-4 дни.

# 7
  • Мнения: 2 700
По същия маршрут съм ходила с агенция, за четири дни, но цени не помня. Не съм сигурна, но май беше Глобус тур или нещо такова. Всичко си заслужаваше, освен че ни съкратиха повин ден плаж, за да имаме време да "пазаруваме" от някакъв супермаркет до границята Mr. Green

# 8
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
, за да имаме време да "пазаруваме" от някакъв супермаркет до границята Mr. Green

сетих се, коя е агенцията. тя си е санданска...

# 9
  • София
  • Мнения: 4 294
Благодаря Шани и solaris   bouquet
Сега ще я диря тази агенция Глобус тур в гугъла.

Общи условия

Активация на акаунт