Норвежка, вкусна гъбена крем супа !

  • 57 523
  • 180
  •   1
Отговори
# 45
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 498
Чудесно става с кладници.Аз комбинирах кладници,кралски печурки и манатарки.Страхот аромат имаше.

# 46
  • Мнения: 6 713
ЧервеноВинце, супата стана супер! И с чеснови хлебчета - досега не бях правила! Мерси  bouquet

# 47
  • Мнения: 3 674
Момичета, няма такава вкусна крем супа....нали...  Joy

 Ееехе, тия  норвежци, да се окаже, че и те имат  нещо вкусно...понеже по принцип кухнята им е...  Sick

# 48
  • Мнения: 2 220
Гъбената звучи просто фантастичноо. Довечера ще я направя. Но 150 гр. гъбки не са ли малко? Аз рядко готвя с точни количества (което не ми е +, разбира се) и затова може би ми се струва малко количеството. Казвай, ЧервеноВинце, че довечера да я направя, а в обедната почивка трябва да купя продукти.   bouquet За двойна доза, разбира се.  Crazy

# 49
  • Мнения: 4 668
Аз си слагам една тарелка гъби - мисля , че са по 250 гр. малките .

Супата е превъзходна  Peace

# 50
  • Мнения: 2 220
Непременно ще я направя. Може би аз няма да я опитам (на диета съм), но дано поне малчо да я хареса, че напоследък изобщо не иска да яде. А сметаната и млякото направо ли се наливат, в смисъл няма опасност от пресичане или нещо такова?   bouquet

# 51
  • Мнения: 3 674
toninna...за гъбките аз ги правя с това количество, тъй като така е дадено по рецептата от готвача  който ми я е дал.

Пропорцията е идеална,но  ако желаеш да има повече гъбки....сложи повече. Няма да попречи или да се развали вкуса на супичката с повечко гъбки. Peace

Първо изсипи млякото и после  веднага след това  сметаната. До сега никога не ми се е пресиачала Peace

# 52
  • Мнения: 2 220
Направих я, но не съм я пробвала. Сложих повечко брашно, но пак не ми стана особено гъста, не знам защо?  Thinking Иначе на вид и аромат няма грешка.  Peace

# 53
  • Мнения: 3 674
Направих я, но не съм я пробвала. Сложих повечко брашно, но пак не ми стана особено гъста, не знам защо?  Thinking Иначе на вид и аромат няма грешка.  Peace
Не знам  newsm78 Ами тя не е много гъста  по принцип....

# 54
  • Мнения: 192
Направих я, но не съм я пробвала. Сложих повечко брашно, но пак не ми стана особено гъста, не знам защо?  Thinking Иначе на вид и аромат няма грешка.  Peace
Аз сложих 2с.л.нишесте и в началото(първия ден)беше много гъста.На следващия ден дали като се изстуди в хладилника стана рядка не като крем супа.Но това по никакъв начин не промени вкуса т.е. и гъста и рядка пак беше върховна.

# 55
  • Мнения: 198
И аз да похваля супата Simple SmileЧудесна е,просто нямам думи,не очаквах да е толкова вкусна Grinning Благодаря ЧервеноВинце Hug

# 56
  • Мнения: 2 220
Аз така и не я опитах (на диета съм), но моите момчета нещо не се очароваха.  Sad Все пак мисля, че грешката не е в супата, а в тях!  bowuu

# 57
  • Мнения: 4 668
toninna , моят син също не я опита даже супата  Simple Smile
А по принцип злоядата в къщи съм АЗ  Laughing
Но откакто я научих тази супа , не издържам ако поне веднъж в седмицата не я направя  Peace

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Благодарности и от мен за ЧервеноВинце  bouquet
Супата е чудна. По принцип не съм почитател на гъбените супи, но тази много ми харесва! Горещо препоръчвам!

Последна редакция: нд, 30 мар 2008, 18:32 от Linkata

# 59
  • Мнения: 3 641
Май само аз не съм я опитала. Утре възнамерявам да пробвам и дано се справя. Звучи ми много вкусно Grinning

Общи условия

Активация на акаунт