Моля помогнете да избера гинеколог

  • 5 748
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 57
Здравейте Мили Мами(бъдещи и настоящи),
много четах във форума и останах още по объркана - записах се за проследяване на бремеността при д-р Мишел Шоайб от 25 поликлиника(работи и във Шейново) - ходих два пъти - първия път беше много любезен, втория път също(е малко ме попретупа набързо).Много съм притеснена за лошите неща, които пише във форума за д-р Мишел - незнам какво да правя - да ходя ли вече при него или не.За други доктори също не са добри отзивите.Мога ли да взема друго направление от личния лекар за да го сменя?А въпроса е и с кого другиго???Ще се радвам ако ми дадете съвет!!!

# 1
  • Мнения: 655
Аз ти препоръчвам да отидеш в І АГ "Света София" (бившата Тина Киркова). Там има добри лекари, но за съжаление конкретно не мога да посоча, защото само съм слушала за тях, но не ги знам по име. Отзивите обаче са много добри и за самото заведение. Може да погледнеш и в Белия списък на медицински лица и заведения.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=8520.0

# 2
Аз ходих при д-р Велислава Хафузова, те работят в един кабинет в 25-та поликлиника.  Тя ме израждаше, много съм доволна от нея.

# 3
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Аз ти препоръчвам да отидеш в І АГ "Света София" (бившата Тина Киркова). Там има добри лекари, но за съжаление конкретно не мога да посоча, защото само съм слушала за тях, но не ги знам по име. Отзивите обаче са много добри и за самото заведение. Може да погледнеш и в Белия списък на медицински лица и заведения.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=8520.0

Аз подкрепям това мнение.  Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 1 603
По принцип няма да срещнеш лекар или болница, за които мненията да са еднозначно положителни или отрицателни.  Винаги ще има доволни и недоволни, но пък в този случай недоволните са твърде много...  Thinking

# 5
  • Мнения: 812
аз препоръчвам Токуда,също раждах при д-р Мишел,но определно предпочитам доктора от Токуда

# 6
  • Мнения: 279
Аз горещо ти препоръчвам д-р Асенова от правителствена болница (болница Лозенец). Тя ми следи бременността и ме изражда. Благодарение на нея днес си гушкам малкото бебче  Hug. Казвам благодарение на нея, защото имах сериозни проблеми с бременността и за период от няколко дни ме гледаха четирима лекари   newsm78, но само тя отреагира адекватно и не родих в началото на седмия месец  bouquet. Въпросът е там, че при нея не можеш да ходиш на консултации безплатно те ще ти струват 300-400лв. за целия период (политика на болницата), но самото раждане не е платено.
Лично на мен също няколко познати мами ми препоръчаха д-р Асенова  Peace.
Друга докторка за която знам, че е страхотен специалист е в I-ва АГ болница казва се Панова. Тя също е много сърдечен човек. При нея става и с направление  Laughing
Успех с бременността.

# 7
  • Мнения: 125
Здравейте Мили Мами(бъдещи и настоящи),
много четах във форума и останах още по объркана - записах се за проследяване на бремеността при д-р Мишел Шоайб от 25 поликлиника(работи и във Шейново) - ходих два пъти - първия път беше много любезен, втория път също(е малко ме попретупа набързо).Много съм притеснена за лошите неща, които пише във форума за д-р Мишел - незнам какво да правя - да ходя ли вече при него или не.За други доктори също не са добри отзивите.Мога ли да взема друго направление от личния лекар за да го сменя?А въпроса е и с кого другиго???Ще се радвам ако ми дадете съвет!!!

В правилната поликлиника си, но не при точния лекар  Wink Иди при Папукчиев! Аз ходя при него - по-внимателен и ведър лекар не съм виждала! А и мненията за него можеш да прочетеш - няма едно лошо!
И да - личнана лекарка може да ти даде направление.

# 8
  • Мнения: 961
Личната лекарка може да ти даде направление за смяна на наблюдаващия те гинеколог, но помни, че за цялата бремнност имаш право само на 1 такава смяна.

Подкрепям мнението на A.S.I.A. да погледнеш в белия списък с лекари и болници и да си избереш според това къде ти е удобно да ходиш. По-добре прочети мненията за различните лекари и си избери сама, а не се доверявай на някой, който те съветва да отидеш при някого си, защото често мненията за един лекар, дадени от няколко майки, са различни. Което е напълно естествено, разбира се. Но като избереш сама, няма после да обвиняваш никого, че те е подвел.

# 9
  • Мнения: 208
Когато раждах в Шейново (без избор на лекар) до мен имаше едно момиче, което си беше избрало по горе посочения лекар, който неотлъчно беше до нея по време на цялото раждане и по мои наблюдения се държа изключително добронамерено и професионално.След раждането бях с момичето в една стая и тя ми сподели, че същия лекар и следял бременноста и била много доволна.Естествено ще срещнеш много противоречиви мнения, затова се довери изцяло на този лекар, който смяташ че се отнася най добре към бременноста ти и към теб разбира се.Пожелавам ти безпроблемна бременност и леко раждане.

# 10
  • София
  • Мнения: 553
Аз ходя при д-р Дуковски - по принцип работи в МАйчин дом, но за прегледи приема в частния си кабинет в Студенски град. По здравна каса ходя при д-р Венкона в клиника Горгулят. И от двамата съм доволна и ги препоръчвам.

# 11
  • Мнения: 57
Благодаря на всички,които са ми отговорили!Ходих при личният ми лекар той ми даде друг талон за избор на гинеколог и ми препоръча д-р Танчева, която работи в Окръжна болница и ходи три дни в МД Санте(там е личния ми лекар) - намира се срещу Окръжна болница.Потърсих мнения за нея - имаше само три и те бяха добри.Сега се чудя между нея и(д-р Танчева) или д-р Папукчиев от 25 ДКЦ.Ако имате лични надлдения или някакви отзиви за тях моля да ми пишете!Благодаря предварително!!!А между другото знаете ли какво да правя за да намаля гаденето(в 9 г.с.съм)????

# 12
  • София
  • Мнения: 553
За гаденето-солети, сухари, бисквити, лукчета, нещо газирано /макар и да звучи странно/.

Общи условия

Активация на акаунт