bugaboo bee или stokke

  • 10 730
  • 32
  •   1
Отговори
Моля Ви, ако има мами ползвали и двете колички да изкажат мнение. Бебо е на 4 месеца. Благодаря ви предварително.

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 510
Дано konstans ти види темата,че да ти отговори PeaceМисля,че само тя има 2-те колички newsm78

# 2
  • Мнения: 1 650
Chipolino RUSH, нали било същото
 Joy

# 3
явно нещо не схванах за чиполиното...

# 4
  • Мнения: 1 650
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=266028.msg6614840#msg6614840
ето, да ти се проясни как седят нещата
 Joy

# 5
аааа, схванах....
и въпреки това май ще изчакам konstans ..... /konstans, чуй молбите ми Simple Smile)/ 

# 6
  • Мнения: 655
Вземи си Бегабу Бии-много по-удобни са и са по-функционални. Виждала съм ги и двете, и са ми демонстрирали и как се сгъват и съм ги и бутала, не съм ги използвала за моите деца, но ако аз бях изправена пред този въпрос щях да избера Бугабу Бии.

# 7
Благодаря ти за съвета, май и аз на там клоня вече.... Лека е, гъзарска, изглежда удобна /не ми се вярва да не е след всичко, което прочетох из форумите за бугагу/. За жалост във Варна още я няма на пазара, но не за дълго../
Единствено се притеснявам, че не съм я виждала /освен на клипчета/.
Дали някой ползвател има забележки???

# 8
  • Мнения: 2 663
Щом детето ти е на 4 месеца най-добре да си вземеш лека количка, Bee е просто идеална.Едва ли ще ти се наложи да купуваш друга, тази е подходяща за всякаква възраст, терен, време!Към нея има страшно много аксесоари, което я прави още по удобна.Има положения на гръбчето, всяко нещо става с една ръка, сгъва се и се разгъва с едно движение.Коша не е много широк, но го дават до 17кг.
Сина ми е на 2 годинки и въпреки, че не ползва количка съм го качвала, не му е тясно.
А бе с две думи - количката е страхотна

# 9
  • Мнения: 295
konstans имала ли си проблеми с колелата на bee-то? Аз също я харесах най-много, но бъдещия татко мисли, че колелата са много малки и ще запецват по дупките на улицата. Също ползвала ли си калъфа за новородено - изглежда ми малко не достатъчно солиден.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 634
А каква е цената на bugaboo bee ?

# 11
  • Мнения: 655
Ами в момента Бугабу Хамeлеон е 1659лв в магазин 9+, а в паундове е в Мадъркеър(UK) е 554.05, което реално са 1,443.80лв, според валутния курс за днес без комисионна, което паказва, че Бугабу Бии-£359.00 реално би ти излезнало около 935.518лв ако си го вземеш от чужбина. Тук му слагат около 200лв повече заради ДДС и допълнителните такси.

# 12
Благодаря Konstans, вече нямям търпение да я получат тая количка. Пиши нещо за аксесоарите - какво си ползвала. Видях, че има 2 чувалчета, ние май сме големи вече за бебешкото. А протектора за слънце???...

Относно малките колела - надявам се до средата на март да я похваля от личен опит..

Относно цената - ориентирам се единствено от каталога на Mothercare, доколкото разбрах от форума те няма да я вкарат. Вносителя /магазина до автогарата в София/ не дава още цена.

# 13
  • Мнения: 655
До гарата не са много любезни. Аз не съм доволна от тях. По-добер питай l магазин 9 + -2 етаж на супермаркет "Елемаг" на бул. Златовръх 4. Там са изключително любезни и имат много цветове. На мен ми разглобиха количката и вс ми обясниха.

# 14
  • Мнения: 2 069
дунда,
провери ли във Варна в магазина срещу детската кухня на Цар Освободител, погледнах на витрината, че продават Бъгабу, може да има и Бий.

Общи условия

Активация на акаунт