Добър гинеколог в Шумен

  • 84 677
  • 72
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 551
При д-р. Георгиев в Първа частна АГ клиника, колко стурва сега един профилактичен преглед БЕЗ направление.....защото вече незнам за кой път ходя при личната си лекарка за направление и тя все казва, че няма (до колко е вярно незнам)...а на мен ми трябва изключително спешно защото се опасявам, че имам гъбички..... Rolling Eyes Sad и дали ще мога да си запиша час от днес за след най-много 2 дни, защото вече не издържам.... Sad
Смени си личната  Peace.
Мисля, че ще можеж да си запишеш час до два - три дни. А прегледа май е 20 лв без направление.

# 16
Благодаря много...а за личната не мога да мисля сега точно, но при първа възможност ще я сменя  Wink Сега за мен е най-важно да отида на гинеколог, пък ще му мисля после..... Благодаря отново......  Simple Smile

# 17
Д-р Венко Йорданов-работи в Първа Частна АГ клиника в гр. Шумен=ОТЛИЧЕН СПЕЦИАЛИСТ  =живея благодарение на него,ще съм му признателна докрая на живота си...Препоръчвам го на всички жени които имат нужда от гинеколог. Няма да съжалявате ако си направите прегледа при него...
[И аз ви препоръчвам Д-р Венко Йорданов-толкова добър лекар не съм срещала ,лекува ме след много тежка операция/и сега се чувствам идеално.БЛАГОДАРЯ ТИ ДОКТОРЕ...ЖЕЛАЯ ТИ ЗДРАВЕ И КЪСМЕТ...quote]

# 18
При д-р. Георгиев в Първа частна АГ клиника,това каде е старата или новата поликниника  на кой етаж е , и изобщо как да си запиша час при него без направление Rolling Eyes Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 551
Не е нито в старата, нито в новата поликлиника. Така се нарича "Първа частна АГ клиника" , намира се точно зад хотел "Шумен". Час можеш да си запишеш на тел: 800 402  Peace

# 20
  • Мнения: 4
Здравейте на всички,
много се зарадвах като открих тази тема Simple Smile много се притеснявам при избора си на гинеколог, защото преди повече от година обиколих доста от тях тук в Шумен и накрая ми направиха операция в друг град ... но както и да е, дано да е минало свършено  Praynig Но трябва да си намеря тук гинеколог, който да си ме наблюдава, да ми пуска изследвания и да обяснява какво се случва, защото мн малко лекари не го правят... Виждам, че има добри отзиви за Йорданов  newsm78 Мислех си и за д-р Германов, но се притесявам да отида в Иван Рилски, тъй като съм бивша пациентка на д-р Димов. Моля ви за съвет  Embarassed

# 21
  • шумен
  • Мнения: 17
Здравейте на всички,
много се зарадвах като открих тази тема Simple Smile много се притеснявам при избора си на гинеколог, защото преди повече от година обиколих доста от тях тук в Шумен и накрая ми направиха операция в друг град ... но както и да е, дано да е минало свършено  Praynig Но трябва да си намеря тук гинеколог, който да си ме наблюдава, да ми пуска изследвания и да обяснява какво се случва, защото мн малко лекари не го правят... Виждам, че има добри отзиви за Йорданов  newsm78 Мислех си и за д-р Германов, но се притесявам да отида в Иван Рилски, тъй като съм бивша пациентка на д-р Димов. Моля ви за съвет  Embarassed

plam_83 ако не е прекалено лично защо се отказа от д-р Димов? Защото аз съм ходила при него и съм с добри впечатления. Иначе по-добре при Германов или Кузманова.Аз лично не ти препоръчвам д-р Георгиев от частната АГ клиника Peace

# 22
Със сто ръце ти препоръчвам д-р Татяна Цанкова. Не работи с касата, но за сметка на това е страшно внимателна, отделя наистина много време на всеки пациент, кабинета й страхотно чист, включително и приборите, които ползва. А и когато е нужно да се назначи лечение, не ти предписва възможно най-скъпите медикаменти на пазара, както правят редица други.  Стационарния номер го нямам, но мобилния е 0888930561. Прегледа е 20 лв.

# 23
  • Мнения: 4

plam_83 ако не е прекалено лично защо се отказа от д-р Димов? Защото аз съм ходила при него и съм с добри впечатления. Иначе по-добре при Германов или Кузманова.Аз лично не ти препоръчвам д-р Георгиев от частната АГ клиника Peace
[/quote]
 
Здравей, не не е лично... Не мога да кажа нищо лошо за д-р Димов, той ми каза че трябва да се оперирам и колкото по - бързо толкова по - добре, беше много внимателен, препоръча ми лапароскопия, но той да ми я направи. Притесних се от факта, че в Шумен не е нашумяла този вид хирургия, реших да се разровя и да отида другаде където от доста години я практикуват и така се оперирах в Плевен. Сега ми е неудобно да отида при него. Вече ходих при д-р Германов (днес ми беше вторичния преглед) - много съм доволна Simple Smile

# 24
  • Мнения: 51
Здравейте и от мен.Бременна съм в 11 г.с. и искам да отида на 3 или 4Д видеозон в Шумен за фетална морфология..Бихте ли ми препоръчали някой и ако има такъв да ми дадете координати.Живея в Търговище и имам колежки които са ходили в Шумен на фетална при д-р Попова (кабинетът се намирал в старата поликлиника) и някой беше споменал за Георгиев неговите координати не ги знамно казаха че имал частен кабинет.Аз навремето докато бях в Шумен ходих на гинекологичен преглед при Георгиев зад х-л Шумен и мога да кажа че съм много доволна от него.(Преди 5-6 години) Но незнам дали има 4Д.То майката му не е да има такъв ехограф а наистина да може да работи на него(защото тука в търговище докараха вече 4Д но няма кой да разбира и да може да работи).Иначе като добър гинеколог нашите жени в Търговище и околността масово ходят при д-р Койнова в Шумен(ако иска някой мога да дам координати).Аз също съм била на преглед при нея и съм доволна.Но при мене нямаше проблеми за щастие.

# 25
  • Мнения: 551
Сесил, много правилно си казала, че майката му не е да имат 4D , а да му разбират и в тази връзка аз ти препоръчвам д-р Попова  Peace

# 26
  • Мнения: 51
Мерси Гевито:)Днес мисля да звънна на Попова и да си запиша час.Отказах се от първа частна клиника.

# 27
  • Мнения: 72
secil_bg ходи ли при д-р Попова..? Кажи мнение ако си, че  аз се чудя.  Simple Smile

# 28
аз съм доволна от д-р Германов ,много добър специалист

# 29
ще попитам д-р Йорданов дали работи с 4D и ще ти пиша Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт