zdraveite!

  • 3 340
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Ирина,има ли вероятност Дидо да прочете темата и да си имаш неприятности???Притеснява ме това. Thinking

# 31
Аз трия History-то ама може и да е видял  newsm78 Незнам какви проблеми може да имам ама със сигурност ще се скараме(сега не си говорим).

# 32
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Аз трия History-то ама може и да е видял  newsm78 Незнам какви проблеми може да имам ама със сигурност ще се скараме(сега не си говорим).
Имах предвид,да влезе със неговата си регистразция във форума и да прочете темата пусната от теб.
А за неприятности имах предвид да не би да ти посегне пак.....

# 33
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Всъшност ти от къде пишеш от нет зала ли..... или от вас?

# 34
Аз разбрах какво имаш предвид,ама мисля,че малко му дойде акъл и няма да ми посегне(ама само така мисля),а пък той няма да влезе с неговата регистрация,в това съм сигурна.
Всъшност ти от къде пишеш от нет зала ли..... или от вас?
Той скоро си взе компютър на изплащане.

# 35
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Аз разбрах какво имаш предвид,ама мисля,че малко му дойде акъл и няма да ми посегне(ама само така мисля),а пък той няма да влезе с неговата регистрация,в това съм сигурна.
Всъшност ти от къде пишеш от нет зала ли..... или от вас?
Той скоро си взе компютър на изплащане.
Я ако искаш на ЛС ми дай скайп ако имаш. Peace

# 36
  • Мнения: 6 441
Ето и отговора на майчето:

В програмата могат да участват:
"6.2. Майки/осиновителки с право на отпуск за отглеждане на дете до 2-годишна възраст (по чл.164, ал. 1 от Кодекса на труда) и с право на обезщетение при отглеждане на малко дете (по чл. 53, ал. 1 или по чл.54, ал. 1 от Кодекса за социално осигуряване), както и самоосигуряващите се, осигурени за риска “майчинство”.
6.3. Работещи майки/осиновителки (с изключение на наетите по програми и мерки за заетост по реда на ЗНЗ), в рамките на периода след изтичане на отпуска по чл. 164, ал. 1 от Кодекса на труда, до навършване на 3-годишната възраст на детето."
 
 
Не може да използваш тази програма. Confused

Общи условия

Активация на акаунт