болки в гърлото

  • 151 517
  • 81
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 206
Здравейте мили мами,
От няколко дни чета какво сте писали по темата и немога да се реша да пиша, но ето че го сторих.
Аз съм на 30г. и имам проблеми с гърлото, преди 2 месеца изкарах ангина и след това грипа с хремата и кашлицата и от тогава започнаха проблемите ми. Първоначално усещах страхотно парене в гърлото и устата, имах и обложен език. Появи се чувство че все едно имам постоянна храчка в гърлото, която все ме кара да се изкашлям, а сега започна и леко да ми се променя гласа. В общи линии е това, но много ме е страх, знам че трябва да отида на лекар и ще го направя, но такъв ужас изпитвам какво ще каже лекаря,че направо тръпки ме побиват. При нас в службата почина един човек, който го оперираха от рак на гърлото и аз така се стресирах, че имам чувството че ще полудея. А най-вече се притеснявам за сина ми, който е на 5г. и все още има нужда от майка си.
Извинете ме ако пиша объркано, но пиша и плача.

Недей миличка да плачеш, успокой се малко! Аз знам как се чустваш, защото съм на същия хал- след прекарана пневмония имам все болки, през месец, два пия АБ, и започнах да си внушавам всякакви смъртоностни болести, как децата ми ще останат без мама, не  мога да мисля за друго-само това ми е в главата!
Може би 90% е на нервна почва тази болка, но иди на лекар, не се притеснявай, по-добре по-рано да вземеш мерки, сигурно ще е нещо безобидно! Нека ти направят изследване за бактерии, които не са толкова страшни, ако ги имаш, лекува се с АБ!
Стана ми жал като прочетох поста ти, защото и аз така се чувствам понякога-безнадеждна и уплашена!
Късмет ти желая!

# 76
  • Мнения: 5
Благодаря за милите думи abina, дано да е нещо безобидно!
А ти къде ходи на УНГ?

# 77
  • Мнения: 206
Аз не съм от София и да ти кажа едва ли ще ти върши работа, взеха ми секрет от гърлото,направиха ми изследвания, но нищо.....Пих си АБ и така, докато пак не ме удари!

# 78
as sam v sa6toto polojenie neznam kakvo da pravia 6te otkaca

# 79
Здравейте,аз на същия хал вече 4 месеца,постоянно по доктори.Аз съм на 30 години и съм майка на 2 дечица,като малката ми е само на  10 месеца.И вместо да се радвам на дечицата си аз се размотавам по доктори,защото постоянно нещо ме боли.Правиха ми скенери,рентгенови снимки,облъчих се хубаво и всеки вика нищо ти няма,полудяваш.Преди 1 месец бях болна от гноен синузит и даже пункция ми правиха.Сега пак почна да ме наболява гърлото,ходих днес при личния и ми пусна носен и гърлен секрет и да видим какво ще излезе.Аз сега пак ще лудна,дали да отида и на УНГ,да не е нещо лошо.Да ама личния вече не иска да ми дава направление,понеже му омръзна.А аз нямам все пари да си плащам.Кажете ми да чакам ли секрета в четвъртък.

# 80
  • Мнения: 206
Ето и аз пак тук!
От вчера пак с адски болки в гърлото, не мога да дишам!
Отидох при личния-гнойна ангина!
Аб Азитрокс ми предписа!
Вече ми омръзна от това гърло, през месец през два, айде АБ!Уж ми правиха изследване за секрет и нищо и пак.........
Чувствам се много зле,но най-вече психически, понеже всички видове диагнози, свързани с болки в гърлото си ги поставям.........

# 81
  • Мнения: 1 893
И аз съм тук-също на АБ. Всеки месец е това! Дайте да опитаме нещо алтернативно,че ми писна от тия АБ! Някой знае ли бабешки лек,то друго не ни остава Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт