Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Родители на близнаци и породени
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Ей това се казва майка героиня. А ние се оплакваме с по 2-3 деца Smile

16-годишно момиче от град Леонес, в аржентинската провинция Кордоба, роди три момиченца. На 15- годишна възраст тя ражда първите си тризнаци, а година по-рано – и един син, съобщава Би Би Си.

7-те деца на младата майка на име Памела са родени преждевременно. Всички са заченати по естествен път без помощта на препарати за лечение на безплодие. В момента новородените момиченца и майка се чувстват добре, твърдят лекарите.
След раждането на първата тройка властите в Аржентина дали на семейството земя и им построили къща. За изхранването на децата на Памела й помага майка й, която работи като чистачка.

Повечето от съгражданите на момичето я осъждат, като я смятат за сексуално разпусната. Според тях майката героиня, която ще стане на 17 години в понеделник, най-вече се нуждае от съвет за използването на контрацептиви.

Според статистиката тризнаци по естествен път се зачеват веднъж на 8000 случая. Вероятността за повторно зачатие на тризнаци е едно на 64 милиона.
Цитирай

Варна

ихаааа това е меко казано 6-ица от тотото... тая булка да вземе да си купи един лотариен билет SmileSmileSmileSmile
Цитирай

София

Party Party

боже,хората са родени с късмет Hug
Цитирай

София

Какъв късмет, бе хора? Shocked Това си е направо страшно #Crazy За три години 7 деца #Crazy ( ако съм разбрала правилно)
Цитирай

Браво...  bouquet
И аз си мечтая,следващата ми бременност да е многоплодна 2-3 бебенца от раз.Сина ми от сега ги е кръстил - Супа и Баничка 35
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.