В какво държите сухите насипни продукти

  • 5 051
  • 29
  •   1
Отговори

Анкета

В какво държите сухите насипни продукти

Опции:

  • Мнения: 1 422
Искам да се посъветвам с вас в какво си държите сухите насипни продукти (захар, бучки захар, орис, чай, кафе, брашно, сол, макарони).

Имаме нова кухня и си подменяме съдовете за съхранение. Стъклените много ми харесват, но тежат. Металните се чудя, дали не отделят нещо. Пластмасовите понякога миришат. Оригиналните опаковки понякога се разпадат.....  ooooh!  ooooh!  Laughing

Иска ми се да сравня мисленето си с вашето. Благодаря ви.

# 1
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
И мен ме интересува,защото правим нова кухня и искам всичко да е прегледно и удобно.Старите държахме в едни порцеланови съдове с надписи или в кутиите от АМ на детето.Стъклените или металните най-много ми харесват.

# 2
  • Мнения: 274
Признавам си, че съм палачор, и всичко освен захарта и солта държа в оригиналните пакети....ама поне си имам специално чекмедже за целта, та не се виждат. Пък и никога не се презапасявам, та нямат време да се развалят или хванат някакви буби.
Иначе захар, сол и кафе държа в стъклени буркани с картинки.

# 3
  • Мнения: 4 300
В порцеланови/стъклени кутии. Имам и няколко метални, от Нескафе, които съм облепила с фолио и станаха доста прилични.

# 4
  • Мнения: 8 999
В каквото ми попадне и имам под ръка в момента. Всички продукти държа в шкафа, нищо не се вижда, така че ми е абсолютно безразлично дали бурканите са дизайнерски или най-обикновени пластмасарки. Когато забележа, че някоя кутия/буркан мирише или си е променила цвета, просто я хвърлям и назначавам нова на нейно място.

# 5
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Изброените от теб продукти държа в такива буркани:

# 6
  • Мнения: 3 641
Порцеланови и стъклени. Металните поемат миризми. Simple Smile

# 7
  • Мнения: 753
в пластмасови, но скоре ще ги подменя, харесвам едни стъклени..

# 8
  • София
  • Мнения: 39 718
В началото като прочетох заглавието си помислих, че става дума за гипс и цимент Simple SmileSimple SmileSimple Smile
Изброените от теб хранителни продукти държа основно в пластмасови кутии, имам и някои стъклени буркани.

# 9
  • Мнения: 22 521
В платмасови кутии или стъклени такива.

# 10
  • София
  • Мнения: 5 919
Захар, сол, кафе, какао - в стъклени буркани (различни, за да не стават неприятни грешки Simple Smile ). Боб, ориз и т.н. - в оригиналните пликове.

# 11
  • Мнения: 2 309
Иноксови буркани. При нас всичко се вижда, та трябва да е красиво. Не се бях замисляла дали не отделят някакви вредни вещества.

# 12
  • Мнения: 1 120
Захар, сол, кафе, какао - в стъклени буркани (различни, за да не стават неприятни грешки Simple Smile ). Боб, ориз и т.н. - в оригиналните пликове.
И аз така. В стъклени буркани, също слагам подправките- черен, червен пипер, чубрица...

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 1 433
В разнообразни буркани  Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 1 941
В кутии от НАН.

Общи условия

Активация на акаунт