Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 41 отговора

България

След един месец малкия става на една година и се чудим с мъжа ми какъв подарък да му купим.Моля ви помагайте с идеи.Вие какво подарихте на децата си?
Цитирай

София

Играчка Smile
Цитирай

София

Купихме му DJ пиано на Чико (70 лв). Обича си го много и почти всеки ден свирим и пеем. Колебаехме се м/у това пиано и едно автомобилче за возене на Чиполино, на което детето се избутва с крачето, може да се придвижва само или да се бута от родителя. За прощъпулника му взехме колата, която също обожава.  Peace
Цитирай

Тази играчка:

Много я харесва, още не му е омръзнала.  Smile
Цитирай

Плюшена маймуна и един пъзел.
Цитирай

София

И на мен ми е интересно, след 4 дни ме чака същото и още нищо не съм измислила.
Цитирай

София

Играчки за едногодишни.
Цитирай

София, Дървеница

Нещо за бутане и возене  Hug
Или повече шум да вдига   Crazy
Цитирай

Бургас

Тази къщичка и други дребни играчки.
http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=73_105&products_id=2449
Цитирай

Варна

Играчки за едногодишни.
Peace
Цитирай

Варна

Смятаме да му взмем количка за кукли, която да бута. И без това само "краде" количките на каките в Морската градина Smile А и една топка на Adidas от по-малките, тъкмо като за бебета като нас съм му харесала Smile
Цитирай

Белгия/София

Нищо, много е мъничък и не разбираше все още на една, а така или иначе си му купуваме всичко, от което има нужда. И за втория нищо. Просто му правихме празненство с деца, красиви торти, игри, това му е бил подаръка. За третия вече ще купим нещо, повече ще разбира  Smile
Цитирай

на по- добро място

всички подаряваха основно дрехи.Ние също не направихме изключение.Взехме й само едни кубчета, с които започна да си играе едва тази година
Цитирай

Пловдив

Записвам се да събирам идеи.И на нас ни предстои РД след месец. Hug
Цитирай

Прекрасният й тоалет за празника (съответно с "прекрасна" цена  Mr. Green ), както и самото парти с много дечица, приятели и роднини в детски клуб. Нещо играчките ми се сториха доста прозаични за този специален празник, а както предполагахме получи доста от гостите, щеше да е просто още една. Искахме да е нещо, което хем да носи емоционален заряд (когато някой ден си я изрови от кутията с "бебешки спомени"), хем да не е прекалено помпозно (като гравиран с името й сребърен нож за торта, каквато идея бях срещнала някъде  Crazy )
Но ако нямаше да празнуваме с гости, роднини и т.н. и съотв. не се очакваха купища играчки, щяхме да вземем играчка.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 41 отговора